Skocz do zawartości
nrl

Settlers II: Next Generation

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj pełną specyfike lapka bo tak to tylko wróżyć możemy ;).

VAIO VGN-N38E/W

CPU: Intel Pentium Dual-Core Processor T2130, Supports Enhanced Intel SpeedStep Technology, 1.86GHz

Memory: 1GB/Go DDR2 SDRAM

Graphics: Intel Graphics Media Accelerator 950

 

HDD 120 GB

WLAN 802.11b/g

Screen 15.4" WXGA (1280x800) X-black LCD

Optical DVD+-RW/+-R DL/RAM

czytnik SD, czytnik memory stick (standard/duo size, magic gate, mspro compatibile)

2 USB

 

 

btw sprawdzcie ten temat, jest tam o moim vaio (sterowniki): http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=243547

 

P.s. jak myslicie ile wart jest ten komp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba karta graficzna wszytko "załatwia" z tego co wyczytałem z wiki:

The GMA 950 shares the same architectural weakness as the GMA 900: no hardware geometry processing. Neither basic (DX7) hardware transform and lighting.[1], nor more advanced vertex shaders (DX8 and later) are handled in the GMA hardware.

Nawet T&L nie ma (no chyba ze ja czytać nie umiem :P). Na tej nie pograsz w Settlersy nowe niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siet %-). Ale z tego co wiem to Sony przewidzialo taka sytuacje i jest mozliwosc zainstalowania pełnej karty w Vaio. To ma byc KOMBAJN. Co byloby najlepsze do powyzszych parametrow?

7600go albo coś z rodziny 8xxx czyli 8600 o ile sie da :).

 

Sry za ot ale pomóc trzeba ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...