Skocz do zawartości
DeMaster14

Rozłączanie Nesotrady

Rekomendowane odpowiedzi

Mam neostrade już 2 lata .Na początku przez rok miałem 128kb/s.Nesotrada rozłączała się ale bardzo rzadko.Gdy umowa mi wygasła przedłużyłem ją i teraz mam neo 256 kb/s.Problem jest w tym, że ciągle mi się rozłącza.Czasami co 5 minut, czasami co 3 sekundy, a czasami co godzinie(w różnych odstępach czasu).Czasami tez znika mi ten trójkaciki na pasku narzędzi i musze odłączyć modem i ponownie podłączyc.Co jest najdziwniejsze to to że kiedy chce się połaczyć z internetem to musze wykręcić jakiś numer na telefonie.Wtedy nesotrada się łączy ale i tak po pewnym czasie sie rozłącza. :mur: Mój sprzet to:

 

P4 2,2 Ghz

Abit IS-7 E

GF 4 Mx

Zasilacz (jakis 350 do P4 wątpie aby był przyczyną rozłączania)

 

Nie używam tego programu nesotradowego tylko łącze się normalnie przez windows.(wgrane mam same sterowniki do Sagema)

Autoconnect nie pomaga.. : :sad:

Prosze pomóżcie!

:sad: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazanie jest bardzo proste i jedyne. Jesli masz sagama to go wymien na THOMPSONA na 100% pójdzie i będziesz miał zero rozłączeń.

 

Zapewne przy rozłączeniu pisze ci ERROR 721 i autoconnect ci nic nie pomoże dopiero jesli go na chwile odłączysz lub zrestarujesz system. Dzieje się tak dlatego ponieważ przy nowym połączeniu zmienia się IP i sie łączy.

 

Mówie ci zmien modem na thompson speedthouch i musi smigac miałem ten sam problem takze wiem co mowię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...musze wykręcić jakiś numer na telefonie.Wtedy nesotrada się łączy ale i tak po pewnym czasie sie rozłącza...

Miałem podobny problem i z tego co pamiętam, to niestety skończyło się na wizycie serwisanta. Coś było poluzowane w skrzynce z okablowaniem od tpsy. A modemik mam Thomsona. Jeśli masz możliwość, to sprawdź na innym modemie, a jak nie pomoże, to po prostu skontaktuj się z tpsą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakis inny program dołaczenia sie z neostrada niz ten co dorzucaja podczas zakupu??? Czy istnieje możlowoś skonfigurowania polaczenia internetowego w windowsie ze niebede musial uzywaz zadnych programow???

Edytowane przez nemo1802

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z zewnętrznych programów to AutoConnect polecam, o którym ktoś już wspominał.

A swoją drogą to mam Sagema i mi właście od około 3 tygodni też net zaczął się częściej zrywać :-/

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem bo od kilku dni chodziło gorzej, jeszcze tego samego dnia przyjechali, coś postestowali, pogrzebali i chodzi lepiej, aczkolwiek do ideału to mu jeszcze brakuje ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sagem - mam ten modemik, jest poryty jak jasna cholera. Czasami net potrafi się wysypać, a najmniej oczekiwanym momencie. Ale autoconnect skonfigurowany, więc jak się rozłączy, to nawiązuje ponownie połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sagem - mam ten modemik, jest poryty jak jasna cholera. Czasami net potrafi się wysypać, a najmniej oczekiwanym momencie. Ale autoconnect skonfigurowany, więc jak się rozłączy, to nawiązuje ponownie połączenie.

To nie wina modemu, że net się wysypuje! Raczej kiepska jakość linii, bądź babolki na centrali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...