Skocz do zawartości
Sajrus-World

Pentium 4 515 Czy Ma Ht?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci szczerze, że gdyby mi takiego ktoś dał to bym go na szybko sprzedał. To jest to samo co 505/506/511, tylko z zwiększonym taktowaniem. Testowałem parę 505 i 506, nawet na FC nie wykazywały się niczym szczególnym, a jeśli ktoś nie kręci to już w ogóle te proce są u kant .... rozbić, bo ich wydajność jest tragiczna. Zresztą kiedyś na forum dawałem wynik z PI na tym procu - jeden wielki śmiech był i tyle :lol:

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że gdyby mi takiego ktoś dał to bym go na szybko sprzedał. To jest to samo co 505/506/511, tylko z zwiększonym taktowaniem. Testowałem parę 505 i 506, nawet na FC nie wykazywały się niczym szczególnym, a jeśli ktoś nie kręci to już w ogóle te proce są u kant .... rozbić, bo ich wydajność jest tragiczna. Zresztą kiedyś na forum dawałem wynik z PI na tym procu - jeden wielki śmiech był i tyle :lol:

Pozdrawiam.

Masz gdzieś te wyniki bo chętnie zobacze jak ci to chodziło

Ten mój idzie 3.85Ghz bez zmiany napięcia

Max co poszedł stabilnie to 4.1Ghz

Wszystko na Boxie więc myśle że nie ma źle

W super pi na zasyfionym systemie pamięci 180mhz mam 14.01 próbka 16m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...