Skocz do zawartości
humax5400

Jaki Procesor Kupić ?! Socket 754

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak jak wyżej. Aktualnie posiadam Epox 8NPA7I z socket 754. I teraz zamierzam kupić procesor. Teraz posiadam A64 3000+ (0,13m ClawHammer).

 

Zastanawiam się nad:

 

Amd64 Turion (jakieś 1,8 Ghz) - z tego co się dowiadywałem to kosztuje ok. 750zł

Amd64 Athlon 3000+ - ale wersja wykonana w technologi 0,09m, i wydzielająca mniej ciepła.

 

 

Co o tym myślicie ? Czy lepiej poczekać na lepsze propozycje, lub aż pojawią się mobilne procesory ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a nie lepiej by bylo kupis asrock dual-sata2 s.939 i do tego jakiegos athlonika 3000/3200+ ?? wszystko by cie wynioslo okolo 740zl. a jeszcze przeciez dostaniesz kase za stare czesci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

@grzesiu

czytaj posty ze zrozumieniem. ja w moim polecalem zmiane platformy na 939.

nie kosztowalo by to duzo wiecej niz kupienie procka na 754 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz 750zł na Turiona to sobie kup Pentka D 805 + płyte pod niego (Asus P5LD2) jakies 900zł (150zł dostaniesz za stara płyte)

jesli natomiast nie chcesz miec dwurdzeniowca z blizej nie okreslonych powodów bierz Wenecje

 

omg LUDZIE! Koles pyta sie o procesory AMD, to jeden poleca mu pentium a kolejny zmiane płyty ;| :| Co do pytania autora, bierz 3000+ venice, turion jest mało popularny i nie wiadomo jak z o/c.

przeczytaj jeszcze raz mojego posta

 

PS Ostatnią linijke też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym nic nie zmieniał z tym prckiem puki co ...

dokupił bym sobie ramu albo jakąś lepszą grafe ...

Zrobiłbym dokładnie tak samo ;)

 

Co do procka to A64 3000 Venice ;)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...