Skocz do zawartości
acp___

Najprawdopodobniej Problem Z Grafiką - Nie Wiem Jaki Powód

Rekomendowane odpowiedzi

grafikę mam już od paru miesięcy i raczej niemiałem większych problemów, teraz zmieniłem prcek i płytę i raczej przez dwa tygodnie problemów wieszych też niebyło

 

ostatni jak grałem w NFS MW piwerwsze co już mi się mniespodobało to to, ze jeden z samochodó zniknoł i pojawił się ponowanie

dziś grająć dwa razy całkowite zblokowanie obrazu na ok. 3-5sekund przy czym raz zniknoł obraz (zostało tylko tło)

co może mieć wpływ:

- sterowniki zmieniłem na najnowsze 84.21 z 81.95 (pliki od starych usunołem - ten folder o takiej nazwie)

- grafika coś nietak działa

- procek podkręcony niewielel ale może zadużo jak na ten procek albo jak na pamięci

 

Procek mnieprzekracza 30st.C w stresie (nieobciążony 22-24st.C)

Grafika nieprzekracza 60st.C (nieobciążona ok. 50st.C)

dzieje sie to na standardowych ustaiwniach grafiki

na 550 jeszcze luzacko chodzi (choć niewidzę wzrostu wydajności w grach), raz dałem 575 to artefakty miałem w NFS MW (3D Smarki jakoś przeleciały normalnie na takim ustawieniu)

 

 

Edit:

Windows XP - ma dwa tygodnie

Edytowane przez acp___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem dwa bardzo obszerne tematy na których niemożna niz znaleźć, a jeżeli się coś pisze to często post się gubi pod stertą innych

 

pozatym ja pytam wyraźnie, czy winą można obarczyć tylko grafike za takie cuś czy to może być wina przekręconego procka lub/i pamięć - a może nowe sterowniki są do niczego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym ja pytam wyraźnie, czy winą można obarczyć tylko grafike za takie cuś czy to może być wina przekręconego procka lub/i pamięć - a może nowe sterowniki są do niczego??

nikt wróżką nie jest i nie powie Ci na 100% co jest przyczyną, więc zanim zapytasz to sam pokombinuj, ustaw zegary na procku na standardowe, na pamięc też, przeinstaluj stery ...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym problem że grafika i procek chodzą jak chodzą od dwóch tygodni (dobiero przedwczoraj to sie zaczeło dziać) ... co za tym idzie, nawet jak powróce z pamieciami i prockiem do defoultu to co ile mam czekać?? zaś dwa albo więcej??

 

ja nie pytam konkretnie o mój przypadek bo zdaje sobie sprawę ze zgadywanki

 

ja tylko proszę, że jak komuś działo sie coś podobnego - to niech sie podzieli czy zawsze toi wina grafiki, czy czasem sterownikó lub procka/pamieci przetaktowanych

 

PS.

mam teraz przykład z laptopem i niby pozorny problem którego rozwiazanie to reinstalacja systemu --> nic niedało!! straciłem tylko 2h jak niewięcej bo dwa razy instalowałem i dalej niewiem co mam działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nfs mw wydaje mi sie ze ta gra ma jakies bledy,mam prolinka 6600GT nie mam zadnych artow a wczorej popdczas gry uderzylem dwa razy w cos jakby auto na prostym odcinku w cos czego nie bylo zupelnie widac wiec nie wiem co to moglobyc dzwiek jak przy udezeniu w auto a nie zauwazylem by z karta byly jakies problemy i tak jak pisalem artow tez nie zaobserwowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tesz miałem taki przypadek spiep$z@łem przed pościgiem i radiowuz przedem mną przywalil w nic a potem ja przywaliłem w to samo nic :D

 

tyle, że znikajace auto czy arty to winiłbym grafę

ale znikajacy cały obraz (za wyjątkeim tła) i zawiecha na kilka sekund to niewiem czego to wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...