Skocz do zawartości
slike3

X800gto 128mb Czy X800 Pci-e

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item97735113_sapphir...silencer5_.html --> x800 256 mb

 

http://www.allegro.pl/item96842851__sapphi..._pci_e_box.html -- > x800 GTO 128 mb

 

chodzi o to ktora jest lepsza bo ogolnie cena okolo 450 zl a na x800 GTO 256 mnie nie stac wiec ktora jest lepsza i czy wszystki x800 GTO sie moduja do 16 potokow ?? moga to byc karty uzywane lub nowe

Edytowane przez slike3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz 450 wydać... to lepiej zaciśnij pasa i wysupłaj te 750 zł na Saphirre X800 GTO2, po odblokowaniu 16p można podkęcić powyżej taktowania x850xt! To jest monster wart każdej z siedmiuset złotówek, dzisiaj już raczej nie ma sensu kupywać słabszego radka. Różnica w cenie 450 a 750 ... nie wiem nad czym się zastanawiać

 

 

 

Saphirre X800 GTO2 na PCI-E to (wg. mojej wiedzy) pewniak do używania 16 potoków i OC powyżej fabrycznych ustawień X850XT/PE.

 

Ahh gdybym miała MB z PCI-E. Planuję zakup X800GTO na AGP ale muszę się upewnić czy ma 16 potoków...

 

 

 

Eveline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja bym połykał 6600ge albo 6600gt. BTW Nie ten dział-powinno być w co kupić.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Eveline jak juz wydawac 750 zeta na karte to w tej cenie lepiej kupic 7600 Gt ;)

Jak wiesz nie którzy i tak wolą ATI i nic ich nieprzekona.

x800 mimo, że na papierze jest o wiele lepszy to z podkręconym 6600GT wygrywa ale nie jest to porażająca wygrana jakieś by sie można było spoedziewać ;/

Ale zaraz zaraz chyba jest teraz coś takiego jak 7600GS (na starcie lepszy od 6600gt a po OC...) :D A to komplikuje wybór trzeba by było zobaczyć jakieś testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Słuchajcie, to może powiedzcie mu żeby dołożył 1000zł i wtedy kupi sobie X1800XT!!!

Zastanowiliście się nad tym ze może on mieć 450zł i ani złotówki więcej.

7600GS kosztuje mniej niż 500zł a myśle, że dołożenie tych 50 zł jest warte :razz:

No ale jak kto chce nikt go nie zmusza.

A co do tych dwóch kart to wolałbym GTO ze 128MB

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...