Skocz do zawartości
ZIBI_PL

Galeria : Grafika / 3d

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem trochę temat. Będzie to ogólny temat dla wszystkich, którzy będą coś chcieli pokazać w 3D / grafice. Dzięki temu zachowany zostanie porządek na tym podforum. Pozdrawiam. ;)

 

 

A do tematu :

 

No prace eleganckie. :D Sam chciałbym tak robić. A w czym robisz ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woo matko...

jak powiesz że w 3ds maxie robiłes to nie wyrobie...

prace ładne...

poszukam kilka moich i zapodam...

ale takiego cuda sie nie spodziewajcie :P

 

EDIT :

Kilak prac...

Najlepsze nie są ale to zawsze coś :)

post-106059-1145108248_thumb.jpgpost-106059-1145108278_thumb.jpgpost-106059-1145108286_thumb.jpg

post-106059-1145108293_thumb.jpgpost-106059-1145108309_thumb.jpgpost-106059-1145108317_thumb.jpg

post-106059-1145108325_thumb.jpgpost-106059-1145108337_thumb.jpg

Edytowane przez ra-v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracuje (bawie sie ) w 3d maxie 8 - moje prace sa naprwde na niskim poziomie. Zaprszam na forum http://www.max3d.pl/forum/ na ktorym naprawde mozna zobaczyc prace ludzi ktorzy sie na tym znaja :)

 

fipa - ile czasu ? niewiem, pewnie nieduzo. Wystarczy zrobic jedno kolo - skopiowac x4 + zmodyfikowac podwozie ;]

ale kopara miala miec gasienice i takie zostana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta koparka i ten stoliczek lepiej jak w grach wyglądają :) Ja niepotrafie bawić się oświetleniem, nigdy mi to niewychodziło. Ostatnio czyściłem rejestr i mi 3ds6 niedziała, musze formata zrobić którego zresztą planuje i następnym razem przy czyszczeniu rejestru odznaczyć składniki 3ds.... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie właśnie mój pokój, okna, wersalka, jak mi sie uda to też biórko i coś na nim położe...

Modele już mam teraz bawie sie teksturami i osietleniem.

tylko biórka nie wymodelowałem...

 

PS. proponuje przypięcie tematu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. proponuje przypięcie tematu....

byłoby super lecz wydaje mi się że grafików na tym forum i tych co zaczynają siętym interesować jest naprawde niewielu :( . Można by zrobić w dziale "inne" kategorie grafika 3d/2d a nie mieszac z fotografią która i tak "leży". W końcu to forum o hardware raczej i troszke software. Ale pomysł popieram :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiJo - niezle :D podobaja mi sie pracki :)

ra-v - jak na pierwsza "powazniejsza" prace to nie jest tak zle :P jednak oswietlenie i materialy cakkowicie skopane ;]

 

a teraz daje moja poranna nude :P czyli cos zrobilem ale bez konkretnego celu:

post-123050-1145278222_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby super lecz wydaje mi się że grafików na tym forum i tych co zaczynają siętym interesować jest naprawde niewielu :( . Można by zrobić w dziale "inne" kategorie grafika 3d/2d a nie mieszac z fotografią która i tak "leży". W końcu to forum o hardware raczej i troszke software. Ale pomysł popieram :]

 

Dział się nazywa : Fotografia cyfrowa i grafika ,więc grafika tutaj jak najbardziej pasuje. Jeśli temat osiągnie wystarczającą ilość stron (oczywiście bez OT, który będę czyścił) i zainteresowanie to przykleję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika bardziej mi się kojarzy z 3d jak obróbką foto, ale okej, dawać dawać zainteresowani !!! :D

 

 

ps: ba niektózy graficy siedzą w dziale oprogramowanie (3ds itp) byłoby ich ściągnąc, :P

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w moje pracki klikają ci, którzy używają darkness albo deserta (tylko niektóre buttony do niego robiłem) ;)

Do tego dochodzi czasem rysowanie tabletem... ale noobem jestem i nie umiem rysować:

 

Dołączona grafika

 

//Tak, wiem że perspektywa jest w niektórych miejscach skopana ;)

 

Dołączona grafika

//kawałek więszego- świątecznego rysunku, ale nie wyrobiłem z czasem i tylko kurczaka zdążyłem przed świętami :|

 

Dołączona grafika

//wczoraj z nudów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na coś niesamowitego, może to dla was niejest odkrycie, ale wylookałem że ten bullettime w matriksie jest w samym filmie z deka sfałszowany i zrobiony na odwal :D . Jak leci ta kula to wydaje się ludziom że ona zostawia po sobie ten ślad, tor lotu, a okazało się ze to jest jeden obiekt ten pocisk i ten tor lotu, leca jako jeden obiekt w scenie :), oznacza to że żeby był taki efekt to jest 2 minuty roboty :D

 

Dla mnie osiagniecie, po oglądąłem scene z bulettimem pod rzad kilka razy, bo pracowałem na kulą która zostawia za sobą faktycznie tor lotu i prawie mi sieudało :)

 

 

PS: ja lubie się bawić, w sumie zaczołem w tym roku, efektami specjalnymi w filmach a nie samymi obiektami :) . Jestem po formacie, 3ds działa, teraz wyczekuje wolngo weekendu i do dzieła :D, wsjo zaprezentuje na tweak po ukończeniu prac :]

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem sie za lare croft, z tutorialem, ale wyszły mi jakieś kwadraty ;]

troche przpomina, jakbym nad tym posiedział jeszcze troche, ale mi tez chyba lepiej wychodz budynki...

teraz jeszcze pytanie

bo polecano mi vray, czy to jest darmowe, i gdzie mozna to sciagnąc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vray jest płatne. Jeśli dobrze patrzałem to jedyne 899$ :lol2:

 

Ale demko ograniczone czasowo widziałem gdzies na stronie http://www.vray.info/

 

EDIT:

Jak się uporam z przejściem z Max'a 6 na 8 to coś tu wrzuce(ale mój poziom również jest bardzo niski).

Edytowane przez lori129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vray jest darmowy - ale wersja 1.09 . Wersja 1.43 jest juz platna. A funkcji to ma duzo. Sam dop od niedawna sie tym bawie ;)

 

http://www.max3d.pl/tutoriale.php?software...toriale=3ds_max

tu jest gdzies tutorial do tego efektu z matrxia i opis jak korzystac z vray. polecam przegladniecie tego dzialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie wszystkie były oprócz 1 i 2

 

jutro przyjdzie freezer i szef a w piątek 7600GT bo gościu dopiero wysyła jutro

 

ta pracka z żółtym samochodem to miała byc animka ale przymusowo musiałem formata strzelić i pliki poszły się j@#ać

i zapomniałem napisać że te niektóre pracki nie dokończone bo na moim FX to slideshow sie robi

 

PS. mam dylemat czy iść do szkoły po której bym mógł być grafikiem/informatykiem czy do Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego?? bo do oby dwóch żeczy mam takie same zamiłowanie i nie wiem co wybrać

 

Teraz wpadłem na pomysł żeby zrobić jakąś pracke zbiorowo ale tylko goście z tweak.pl, co o tym sądzicie, chciało by się wam?? Taka grupka grafików z tweak.pl??

 

no nie wiem jeszcze ;-)

może jakis komp albo stara pracownia komputerowa, taka pracownia np. P266MX, 14`cali monitory, pięć stanowisk, okna przysłonięte żaluzjami albo deskami zabite, coś w tym stylu

I kto by się na to pisał??

Edytowane przez Adler91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...