Skocz do zawartości
ZIBI_PL

Galeria : Grafika / 3d

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma chyba triali V-raya, a jeśli chodzi o wersje legalne inaczej to poczytaj regulamin forum.

Przecież pisałem, że nie chodzi mi o żadne lewe wersje czyli m.in. torrenty, więc proszę czytaj ze zrozumieniem. A w regulaminie wiem co jest napisane na temat oprogramowania "oprogramowania legalnego inaczej".

 

jest free wersja na oficjalnej stronie (wersja 1.09 i demko 1.46)

Dziękuję ZIBI_PL za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że nie chodzi mi o żadne lewe wersje czyli m.in. torrenty, więc proszę czytaj ze zrozumieniem. A w regulaminie wiem co jest napisane na temat oprogramowania "oprogramowania legalnego inaczej".

Dziękuję ZIBI_PL za informacje.

Wybacz, ale istnieje dużo dróg pozyskiwania nielegalnego oprogramowania, oprócz torrentów, a twoja wypowiedź mogłaby to sugerować, zwłaszcza że:

 

"a jeśli chodzi o poszukiwania za pomocą googli to już klika dni próbowałem i niestety nic nie znalazłem."

 

A jak Zibi twierdzi jest na oficjalnej stronie.

 

Jeśli faktycznie szukałeś kilka dni tego demka to przepraszam, nie chciałem urazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekłućcie siępanowie :]

 

Oficjalnie informuje że ruszyła moja produkcja filmowa :) niedługo ruszy www, a z grafiką ma to wspólnego że idą starania w to aby było sporo renderów z 3dsa i innych pochodnych w tle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może mi ktos przypomnieć jak wkleić w 3d studio tło w formacie avi, i potem przy renderze obiektu to tło się rusza jak film itp ?

Ja mogę.

 

Wciśnij 8. Wybierz Environment Map jako Bitmap i wskaż plik. Teraz Alt+B i zaznaczasz "use environment background" i "display background".

 

Nie ma za co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]tylko lapa boli od myszki ;/ no i trzeba miec naprawde precyzyjna reke ;(

Nie wiem czy nie strzele byka, ale wydaje mi się, że są takie specjalne "tablety" do prac graficznych, zamiast myszki ma się coś w rodzaju długopisa i "podkładkę" - czy się mylę ?

 

P.S W pewnym serwisie aukcyjnym widziałem po ok.100zł o ile dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie strzele byka, ale wydaje mi się, że są takie specjalne "tablety" do prac graficznych, zamiast myszki ma się coś w rodzaju długopisa i "podkładkę" - czy się mylę ?

Masz racje, istnieją takie urządzenia. Większość osób, które zawodowo zajmuj się grafiką posiada tablety. Pracuje się na tym bardzo wygodnie i sprawnie (miałem okazje spróbować :) ). Nie myślę jednak, żeby ktoś tutaj potrzebował taki sprzęt. Edytowane przez Kuba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę.

 

Wciśnij 8. Wybierz Environment Map jako Bitmap i wskaż plik. Teraz Alt+B i zaznaczasz "use environment background" i "display background".

 

Nie ma za co :)

Łasica :D jesteś WIELKi, i wielkei THANKS and respekt :] tak kombinowałem ale format avi niewychodził, danke again :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logo ? jakies logo ? czy ja o czyms niewiem ? :D

No dobrze poinformowany to ty nie jesteś :)

 

Tu wrzuć propozycję:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=200149

 

Tu komentarze:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=199813&st=260

 

Zapraszam do udziału (nie można nic wygrać) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tego spodziewałem. A jest w ogóle coś po polsku (dla tego poligloty :D :D )??

Paint ? :lol2:

A tak na serio to nie(chyba, że ktoś inny coś wie na ten temat i może się wypowiedzieć)

Edytowane przez lori129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

co wy chcecie od painta jest to bardzo rozbudowany program :lol2: mozna zrobic bryłe bardzo szybko

 

EDIT: ja mam 3DS Max 7 z neta :D moze mi ktos powiedziec jak sie to obsługuje itd taka krociutką instrukcję, jak by ktoś mogł niech zagada na PW

post-139508-1148412072_thumb.jpg

Edytowane przez 21 11 1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

co wy chcecie od painta jest to bardzo rozbudowany program :lol2: mozna zrobic bryłe bardzo szybko

 

EDIT: ja mam 3DS Max 7 z neta :D moze mi ktos powiedziec jak sie to obsługuje itd taka krociutką instrukcję, jak by ktoś mogł niech zagada na PW

Instrukcja do 3D Maxa to ponad 700 stron + 3 plyty CD z przykladami + kilkadziesiat tutoriali w postaci helpow do 3D Maxa. Sam przykladam sie do zakupu oryginala - firma ma mi dolozyc 50% wartosci, wiec chyba warto sie skusic i wydac troche zaskorniakow ;)

 

A jak chcesz "krotka instrukcje", to kliknij w Help, Tutorial i baw sie dobrze. BTW: mozna sciagnac triala legalnie ze strony Autodesku, wiec uzywanie tak hobbystycznie pirata jest moim zdaniem gwaltem na logice, chyba ze ktos ma nature zlodzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...