Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

Wilk (Ci od GR) nie udostępni jednej kostki do testów?

Po Cebicie WILK ma mi przysłać do testów Goodram 800DDR/Goodram PRO 800DDR i najprawdopodobniej Goodram PRO 900DDR (orange Heatspreaders). Recenzji możecie się spodziewać na Techworks.pl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilk jest @ Cebit, jak wroca to sie postaram o nie.

to robi się ciekawie :D

 

Po Cebicie WILK ma mi przysłać do testów Goodram 800DDR/Goodram PRO 800DDR i najprawdopodobniej Goodram PRO 900DDR (orange Heatspreaders). Recenzji możecie się spodziewać na Techworks.pl :wink:

te ostatnie zainteresowały mnie więc poczekam ;)

 

aa i byłbym zapomniał te "orange Heatspreaders" zdejmiesz chyba żeby można obejrzeć pcb?

 

może brainpower będzie :rolleyes:

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup na allegro tam jest dużo taniej.

No nie wiem. W apollo jest za 209zł, a na allegro są za min. 214zł :blink: Ps. jakie maksymalne napięcie można dać dla GoodRam 667MHz? Chodzi mi o napięcie do codziennego użytku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

Ostatnio miałem w domu 2x1GB GD PRO 800. Na kościach D9GMH - sprawdzane ;) Bardzo mała różnica między 2.5 a 2.6V. Max na 2.6V to ok 1030 4-4-4-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem w domu 2x1GB GD PRO 800. Na kościach D9GMH - sprawdzane ;) Bardzo mała różnica między 2.5 a 2.6V. Max na 2.6V to ok 1030 4-4-4-4

Kurde wesoło Ci fiknęły. Moje na 2.3V pauy nie chcą na 430MHz chodzić :/ 4-4-4-12 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. W apollo jest za 209zł, a na allegro są za min. 214zł :blink: Ps. jakie maksymalne napięcie można dać dla GoodRam 667MHz? Chodzi mi o napięcie do codziennego użytku. Pozdrawiam

to chyba porrany stress mnie tak omamił :D

 

kup w apollo .

 

co do tych gr to ja bym się bał dawać więcej nie 2,4 nie mówiąć już o 2.5 czy2.6 liche pcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę jakiegoś użytkownika pamięci GoodRam 1GB 667MHz o pochwalenie się wynikiem jaki uzyskał na tych pamięciach (częstotliwość, timingi, napięcie). Ja na swoim konfigu podkręciłem procka do 2400MHz (1.425V) HT240x10, dzielnik pamięci zmieniłem na 533MHz (więc mam RAM na 600MHz 4-4-4-12 1T). Chcę porównać swój wynik do innych, więc pochwalcie się :wink: I co sądzicie o tym osiągu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie napięcie?? moim zdaniem nic specjalnego dry.gif

1.9V. Jak bym ustawił przy tym HT, dzielnik pamięci na 667MHz to chodziły by na 799MHz ale timingi musiałbym zwiększyć na 5-5-5-15, więc lepiej chyba mieć niższą częstotliwość i niższe timingi. Czytałem testy, że 800MHz i 5-5-5-15 są wolniejsze niż PC3200. Procka nie chcę bardziej podkręcać. I RAM to tak do 2.1 bo wyżej to trochę ciepły się zaczyna robić i się boje :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę jakiegoś użytkownika pamięci GoodRam 1GB 667MHz o pochwalenie się wynikiem jaki uzyskał na tych pamięciach (częstotliwość, timingi, napięcie). Ja na swoim konfigu podkręciłem procka do 2400MHz (1.425V) HT240x10, dzielnik pamięci zmieniłem na 533MHz (więc mam RAM na 600MHz 4-4-4-12 1T). Chcę porównać swój wynik do innych, więc pochwalcie się :wink: I co sądzicie o tym osiągu??

Nic nie wiemy o kościach jakie posiadasz. Nie ma czego porównywać.

 

Idąc dalej - jakbyś miał 600MHz CL4 to byś się mógł wtedy chwalić. Tak to nie ma po prostu czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam do was takie pytanko jakie pamięci polecanie 2x1 ?? w rozsadnej cenie zastanawiam sie nad geilami cl44412 lub 667 cl3 , lub może jakieś inne ??

Czekaj czekaj - Bozia Ci oczki zabrała?

Nie widzisz tytułu tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość trojan

Kurde wesoło Ci fiknęły. Moje na 2.3V pauy nie chcą na 430MHz chodzić :/ 4-4-4-12 :/

moje(GoodRamy PRO D9gmh) robią 1000MHz 4-4-4-12 na v2.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tych pamięciach - LINK - warto się w nie pakować, czego można się po nich spodziewać. Zaznaczam, że nie muszę mieć kosmicznych wyników w OC, wystarczą średnie... wolę parę stów w kieszeni. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tych pamięciach - LINK - warto się w nie pakować, czego można się po nich spodziewać. Zaznaczam, że nie muszę mieć kosmicznych wyników w OC, wystarczą średnie... wolę parę stów w kieszeni. :wink:

Ja mam te pamięci nie testowałem ich jeszcze ze względu na niskie napięcie na pamięci które daje moja płyta główna standardowe timingi to 5-5-5-18 lub 4-5-5-18 według cpuz.U mnie chodzą na razie bez podnoszenia napięcia na 800 5-5-5-15 na 1.95 nie wstawały nawet na 4-4-4-12 co dalej okaże się po wymianie płyty głównej.Miałem goodramy pro 2x512 i powiem że wolę więcej ramu jak lepsze pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość trojan

@trojan

 

No właśnie ;) Dual jest dual, oc spada

 

Czym sprawdzałeś stabilność pamięci?

Goldmemory, super pi mod 32M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiemy o kościach jakie posiadasz. Nie ma czego porównywać.

 

Idąc dalej - jakbyś miał 600MHz CL4 to byś się mógł wtedy chwalić. Tak to nie ma po prostu czym.

Na kościach pisze tak:

GoodRam

GE5108GC-JN

 

Pamięć ta jest dwustronna. Czy to dobre kości??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się czym chwalić, bo proc nie był podkręcony zabardzo wtedy i nie wiem jak by sie to wtedy sprawowało... Na takim ustawieniu przechodziło SPI 1M i 10 min Orthosa bez problemu... :)

Pamięci to Goodram'y 667Mhz (2x512) , napięcie 2.2v.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...