Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

Badałeś wpływ Refreshj Mode na OC?

Bo wg TREF note od Samsunga, powinno to być 7.8us (chyba, że Twoje pamięci mają więcej niż 85*C)

BTW - Wynik wyczesany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badałeś wpływ Refreshj Mode na OC?

Bo wg TREF note od Samsunga, powinno to być 7.8us (chyba, że Twoje pamięci mają więcej niż 85*C)

BTW - Wynik wyczesany...

 

potrzymalem pamieci troche dluzej na prime.... 4 godziny i wyjebka :/ dopiero 520 lata ponad 5 godzin. Procz 4-4-4-12 reszta na auto w biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem na kupnie dodatkowej kości 1GB za 140zł, i mam pytanie za ile sprzedałabym 512mb DDr2 667mhz Goodram w pełni sprawną, ile mogę dostać za nią ??

Zobacz na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to jakiś extra wynik,ale zawsze to coś.

http://img504.imageshack.us/my.php?image=30059924km9.jpg

 

GoodRam Pro 900 5.5.5.15@1145 5.5.5.15 2,3V ,Mobo DS3

Kości chodzą na tych ustawieniach od kilku godzin,testowałem te ustawienia markami i grami i jak na razie jest wszystko w porządku.Czy takie ustawienie kości ma na nie jakiś "zły"wpływ,tzn.czy jak będą z taką częstotliwością pracowały to się nie uszkodzą?

Edytowane przez wicuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie po mobo i ramy.

W planach były GoodRAM 667Mhz 1GB, ale ich nie było i wziąłem wersję 533Mhz.

Czego się po nich można spodziewać ?

Jak duży błąd popełniłem biorąc PC4200 ? ;>

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie po mobo i ramy.

W planach były GoodRAM 667Mhz 1GB, ale ich nie było i wziąłem wersję 533Mhz.

Czego się po nich można spodziewać ?

Jak duży błąd popełniłem biorąc PC4200 ? ;>

Raczej spory - ja bym się za wiele nie spodziewał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee Micron D9 ?! Czyżbym miał mieć niezwykłe szczęście ?

Nie, nie masz szczęścia. To nie micron. Na pierwszy rzut oka promos. A tak poza tym, nie jest ważne na jakich kostkach jest dany moduł, ważne (przynajmniej dla niektórych) jak się podkręca. Co z tego że dostanie się moduły na mocronach? Ano nic, bo można również trafić an bardzo słabe microny, które nie będą miały żadnych szans z dobrymi promosami, elpidami czy powerchipami. Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzut oka i ProMOS mówisz...

 

A to ciekawe, bo tak się składa, ze Wilk nie kupuje w ogóle kostek od ProMOSa :)

może kupuje, a może nie. Masz u nich wtyki, żeby stwierdzić, że nie kupili jakiejś partii testowej? Mircon to to na pewno nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kupuje, a może nie. Masz u nich wtyki, żeby stwierdzić, że nie kupili jakiejś partii testowej? Mircon to to na pewno nie jest.

Wtyki? Nazywaj to jak chcesz ;]

Po more info zapraszam na www.egielda.com.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu że producent modułów ujawnił się z całą prawdą na temat używanych kostek, to w takim wypadku zostaje elpida. Czasami jednak producenci kupują niewielkie partie testowe od różnych producentów. Howgh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu jest z tym moim GoodRAMem ?

W moje urodziny nie mogą mnie spotkać złe wieści ;)

Xtreme Addict - rozstrzygnij spór [;

człowiecze, czego ty oczekujesz? Czy ktoś ma za ciebie wywróżyć ile z tego RAMu można wycisnąć? Masz te pamiątki, więc sam sprawdź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiecze, czego ty oczekujesz? Czy ktoś ma za ciebie wywróżyć ile z tego RAMu można wycisnąć? Masz te pamiątki, więc sam sprawdź!

RAMy mam ale proca nie mam, więc sprawdzę za tydzień / 2 tyg. .

Nie jestem osobą która się leniwi i pyta na forum zamiast samemu sprawdzić.

Gdybym miał taką możliwość to nawet jednego mojego postu byś nie zobaczył w tym temacie.

Poza tym nie chcę wiedzieć na ile pójdą, tylko na czym one są. Jest pomiędzy tym różnica ? Oczywiście, że jest.

Już więcej nie będę pytał o ww. bo jeszcze się zdenerwujesz o coś i będe winny...

 

pzdr.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microny i Aeneony, Promosy też nie. Bardzo podobne kostki widziałem dzisiaj na Kingstonie Value (mówię o dolnym ciągu znaków koło kropki, gdyż to co u góry to bin Goodrama) i były to nieremarki... Elpidy :)

Dzięki X-Addict :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...