Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj może ich max MHz - timingi z De (5-5-5), ale żeby przekroczyć te 500 MHz :)

oj coś chyba cieżko albo z dzielnikiem albo z tym 500 :)

 

ps a kolega wspac : Ostatnio aktywny Dzisiaj, 23:21 ;)

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzielnik 1:2 nie dziala :( od 151fsb, choc bym czarowal i sral sie nad ta plyta

narazie 633 3.3.2.4 super stabilne 2.15v

na tych timingach na 2.3v taka super stabilnosc (2xsp2004, spi, gm itp) to bedzie cos w granicach 680-700, puzniej bede luzowal, ew zrobie moda na voltarz ;)

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzielnik 1:2 nie dziala :( od 151fsb, choc bym czarowal i sral sie nad ta plyta

narazie 633 3.3.2.4 super stabilne 2.15v

na tych timingach na 2.3v taka super stabilnosc (2xsp2004, spi, gm itp) to bedzie cos w granicach 680-700, puzniej bede luzowal, ew zrobie moda na voltarz ;)

więc będziesz musiał poszukać kogoż z jakimś sensowniejszym prockeim -> 930 :) chyba ze sam skaczesz na niego na dniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsiadasz w e30 pod agh i wysiadasz 200m odemnie :P

ja raczej z mrozem nie przyjade :P

eee teraz mam zawal na uczelni i nie ma bata zebym sie wozil, nawet na wieczorne oc przy kolacji juz nie mam czasu ;)

ale jeszcze omowimy ten plan oc

 

@Hipo

mnie tez to ciekawi bo przymierzam sie do moda, ale nie jestem pewien czy warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoodRam Pro DDR2 800 są na Micron'ire D9 wiadomo na 100%? :)

eee teraz mam zawal na uczelni i nie ma bata zebym sie wozil, nawet na wieczorne oc przy kolacji juz nie mam czasu ;)

ale jeszcze omowimy ten plan oc

P.S. Budynki "B"(AGH) nie są mi obce, bo tam kończyłem edukację. :D

Mnie też nie są obce bo się tam obecnie edukuje :D do tego dodać jeszcze pare z serii D i C ;)

Ricci jesteś z tej małej 40 tysięczniej mieściny na podkarpaciu co sie nie może obwodnicy doczekać ? :D rodak ? na forum? niemozliwe :D

offtop mode off ;)

Super. :lol2: Małej,ale za to pięknej. :lol: 800-letnie miasto z ładną starówką i wieloma zabytkami.

hehe, no ja akurat mam w budynku A2 ;) ale mamy jedna katedre w B3

co za wydzial ukonczyles?

"B1"Wydz:Elektr.Aut.i Elektron."Specjalnośc Telekomunikacja"(tak,tak jak ja kończyłem jeszcze nie było nowego bydynku telekomunikacji)Piszę poprzez edycję tego postu,coby OT nie rozwijac :) Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie są obce bo się tam obecnie edukuje :D do tego dodać jeszcze pare z serii D i C ;)

 

Ricci jesteś z tej małej 40 tysięczniej mieściny na podkarpaciu co sie nie może obwodnicy doczekać ? :D rodak ? na forum? niemozliwe :D

 

offtop mode off ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoodRam Pro DDR2 800 są na Micron'ire D9 wiadomo na 100%? :)

P.S. Budynki "B"(AGH) nie są mi obce, bo tam kończyłem edukację. :D

hehe, no ja akurat mam w budynku A2 ;) ale mamy jedna katedre w B3

co za wydzial ukonczyles?

 

 

@ Ricci & Hipo

czyzby ktos byl z okolic estewua?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wspac, to zakaldamy AGH oc-team ;) moze rektor/ktorys dziekan sypnie $$ :lol: tylko 3ba kogos z dobrym chlodzniem z krk, a maniakalny studjuje na pk. Dobra koniec OT. Wspac jak chcesz przetesowac swoje Gpro na p5wd2 i 920 to sie mozemy weekend umowic z kolega pixelikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zmienil grafe na cos PCI to od razu 200 mhz szybciej szlo :)

taa ;)

 

Dobra wspac, to zakaldamy AGH oc-team ;) moze rektor/ktorys dziekan sypnie $$ :lol: tylko 3ba kogos z dobrym chlodzniem z krk, a maniakalny studjuje na pk. Dobra koniec OT. Wspac jak chcesz przetesowac swoje Gpro na p5wd2 i 920 to sie mozemy weekend umowic z kolega pixelikiem.

hmmm

no jakis oc team by sie przydal ;)

no kosci chetnie bym potestowal :]

ale jak cos to jeszcze pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro wysypaly sie kosci 667 goodrama 512mb, ktos juz kupowal, ktos wie na jakich to kosciach sa?

Kupowałem ostatnio takie ramy w sklepie na miejscu. Możliwe, że na allegro są takie same. Oznaczenia takie jak pisał Niemiec wcześniej, czyli D8TD. Nie mam niestety możliwości dokładnego sprawdzenia jak się kręcą. Na necie nie ma nic o tych pamięciach :-| . Pozostaje tylko czekać, może ktoś kupi i pomęczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem pierwszą kość w Proline to były na D9 (miałem tylko kasę na jedną 512-stke) jak kupiłem drugą, 2 tygodnie później to już była z innej dostawy i niestety trafiłem na kości ELPIDA. Także teraz mam dual na D9 i ELPIDA. :) Wie ktoś gdzie można dostać pojedyncze 512-stki Goodrama na D9 ?? Albo mogę się wymienić, daje ELPIDE za D9. :D Do duala jak ktoś chce. Wiadomości na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wieczorem pomecze bo bede mial juz wlasne delty, wiec i moze proc tez pojdzie w gore

a narazie dzialam na 720mhz 3.3.4.7 2.3v w miare stabilne, ale spi 16m spokojnie przechodzi

bo tak to

600mhz 3.3.2.4 2,15v

633mhz 3.3.2.4 2,20v

obydwa super stabilne ustawienia

720mhz 3.3.4.7 2.30v

 

czyli cos mi sie wydaje ze brak im volt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...