Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

@PITer

To znaczy,że jak się pójdzie normalnie do sklepu dostanę tylko odpady po twojej selekcji? :?

Nie.

 

Nie spotkalem sie aby ktos nazekal ze dostal otwarty uzywany sprzet bo takiego przypadku aby klient taki sprzet dostal nigdy nie bylo... co sie dzieje z takim sprzetem po selekcji juz mówilem...

 

Co do pamietek ktos sie zapytal czy mogl bym przetestowac kika sztuk i to zrobilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

a co innego masz powiedziec , sory ale watpie zeby szkoly firmy itp braly karty graficzne pokroju x800GTO .. ktore selekcjonowales , albo goodramy pro ,a wiec drogie memki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co innego masz powiedziec , sory ale watpie zeby szkoly firmy itp braly karty graficzne pokroju x800GTO .. ktore selekcjonowales , albo goodramy pro ,a wiec drogie memki .

 

Jest tez cos takiego jak zestaw komputerowy... sa tez firmy które zajmuja sie produkcja gier, ale nei bede Ci wszystkiego mówil poniewz za te informacje moze mi sie dostac... powiem tyle nie jest to sklepiik u pana mietka za rogiem gdzie sie sprzedaje 3 zestawy komputerowe na tydzien tylko duza firma... (najwieksza w pomorskim). Goodramów Ci nie wyselekcjonje poniewaz takich drogich pamieci sie nie trzyma na stanie magzynowym a ze ktos zamówil spora ilosc to byla okazja sprawzdzic...

 

A to ze czesci osób taka praktyka nie podoba się to bardzo dobrze, tacy którzy najwiecej marudza najwiecej grzebia przy sprzecie (PROBUJA ZAOSZCZEDZIC KAZDA ZLOTÓWKE PODKRĘCIC, ZMODYFIKOWAC NA WŁASNA REKE - NIE ZAWSZE IM TO SIE UDAJE), który pozniej wraca na serwis a nie jest to sklep miesny tylko komputerowy z marza 2-3% gdzie na produkcie sprzedanym wysylkowo który raz wróci do serwisu firma juz doklada do interesu.

 

Co z tego ze np Proline ma wywalona cena na DFI, zarabia na niej 3zł, fakt ma przez to klientów ale doplaca pozniej serwisujac.

A DFI sporo potrafi wrócic na serwis, nawet kilkakrotnie. Lepiej sprzedac klientowi Gigabyta i cieszyc sie ,ze nei wróci z nim na serwis tak szybko. Myslicie ze czemu w polsce cieżko jest z dostepnoscia roznego rodzaju wynalazków (wypasionych, overclockerskich sprzetów) jak DFI, poniewaz prawie zadny dystrybutor niechce tym handlowac, moze sie na tym przejechac...

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo w tym racji.Tylko,że jak rozumuję ktoś zamawia(czyli osoba prywatna?) jakąś ilość pamięci a ty ją przesegregujesz i bierzesz lepsze i sprzedajesz dodając tylko,że to z Grala.Nie ma co.A co na to by powiedział klient?Takie rzeczy są i będą, przykład ze szlifami procków z Axela z końca lat - 90.Ale czy to ładnie?Od razu zazanczam,że nie jestem oc,bo też każdy z nich chciałby najlepszy sprzęt do kręcenia.Tylko nie mów,że się nie znam,bo znam większość Komputerowych w Gdańsku i sporo ludzi z branży od bardzo dawna.Zresztą róbta jak chceta.Ja tylko wyrażam swoje zdanie,ale nie ma to na celu dyskryminacji Grala czy ciebie. :neutral:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka,że tutaj(ale o tych memkach się tu zaczęło pisać,może autor doda je do wątku GR vs TM czy coś w tym stylu :D )

Właśnie kupiłem 2x512 TM Twister PC-6400(cena 173zł za szt),niestety są w żółtych radiatorach,to nie wiem czy są na D9.Są jednostronne.Przetestuję je dopiero po zakupie C2D. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka,że tutaj(ale o tych memkach się tu zaczęło pisać,może autor doda je do wątku GR vs TM czy coś w tym stylu :D )

Właśnie kupiłem 2x512 TM Twister PC-6400(cena 173zł za szt),niestety są w żółtych radiatorach,to nie wiem czy są na D9.Są jednostronne.Przetestuję je dopiero po zakupie C2D. :)

no cieszymy sie wszyscy, ze sobie kupiles pamiec, ale co chciales nam rpzekazac? bo nie napsiales nic i robisz burdel. chyba, ze cene, ale to mozna sprawdzic w cenniku, poza tym teraz taki ruch, ze co dwa dni sie zmienia. jak sprawdzisz jakie to sa kosci, albo pobawisz sie w o/c to napisz... poki co po kiego piszesz?...

pieeeekny OT w temacie o GR - ktore ma z 10 osob, w tym 5 czeka na Konroła... bleh :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cieszymy sie wszyscy, ze sobie kupiles pamiec, ale co chciales nam rpzekazac? bo nie napsiales nic i robisz burdel. chyba, ze cene, ale to mozna sprawdzic w cenniku, poza tym teraz taki ruch, ze co dwa dni sie zmienia. jak sprawdzisz jakie to sa kosci, albo pobawisz sie w o/c to napisz... poki co po kiego piszesz?...

pieeeekny OT w temacie o GR - ktore ma z 10 osob, w tym 5 czeka na Konroła... bleh :|

Przeprosiłem na początu,ale przekazałem istotną chyba informację,że są w radiatorach i nie widać jakie to kości(na stronce są pokazane bez radiatorów),jest to chyba istotne dla tych co chcą zamówić przez net ja kupowałem w sklepie,jeżeli Ciebie to nie interesuje to nie rozumiem Twojego OT(uzyj raport),Skończyłem,odpowiedzi nie będzie. :blink: Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka,że tutaj(ale o tych memkach się tu zaczęło pisać,może autor doda je do wątku GR vs TM czy coś w tym stylu :D )

Właśnie kupiłem 2x512 TM Twister PC-6400(cena 173zł za szt),niestety są w żółtych radiatorach,to nie wiem czy są na D9.Są jednostronne.Przetestuję je dopiero po zakupie C2D. :)

z wypowiedzi nic nie wynioslem, moja spawa, ale to jest temat o goodramach...

 

no cieszymy sie wszyscy, ze sobie kupiles pamiec, ale co chciales nam rpzekazac? bo nie napsiales nic i robisz burdel. chyba, ze cene, ale to mozna sprawdzic w cenniku, poza tym teraz taki ruch, ze co dwa dni sie zmienia. jak sprawdzisz jakie to sa kosci, albo pobawisz sie w o/c to napisz... poki co po kiego piszesz?...

pieeeekny OT w temacie o GR - ktore ma z 10 osob, w tym 5 czeka na Konroła... bleh :|

popieram.....

mowmy o goodramach i micronach na nich.... ew zmienmy nazwe tematu na D9.... bo robi sie burdel...

 

Przeprosiłem na początu,ale przekazałem istotną chyba informację,że są w radiatorach i nie widać jakie to kości(na stronce są pokazane bez radiatorów),jest to chyba istotne dla tych co chcą zamówić przez net ja kupowałem w sklepie,jeżeli Ciebie to nie interesuje to nie rozumiem Twojego OT(uzyj raport),Skończyłem,odpowiedzi nie będzie. :blink:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są w radiatorach i nie widać jakie to kości(na stronce są pokazane bez radiatorów

Zdejmij radiatory i daj fotkę kości

 

 

mowmy o goodramach i micronach na nich.... ew zmienmy nazwe tematu na D9.... bo robi sie burdel...

;)

Zmiana tematu na D9 to całkiem ciekawy pomysł. Z drugiej strony można też założyć nowy temat. Postów o goodramach na D9 jest jak na lekarstwo. Powód? D9 w zwykłych goodramach występują na rynku w ilościach śladowych, a goodramy pro są w tej chwili zbyt drogie i ne cieszą się powodzeniem. Do tego dochodzą prolemy z dostępnością. Testów zwykłych goodramów też nie ma, jako że za tę samą cenę można dostać lepsze moduły. NO i w ogóle testów pamieci DDR2 jest niewiele - mała popularność na tym forum, lub też użytkownicy FPC nie są zbyt wylewni. To jedyny temat o DDR2, który siecieszy jako taką popularnością. Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij radiatory i daj fotkę kości

Zmiana tematu na D9 to całkiem ciekawy pomysł. Z drugiej strony można też założyć nowy temat. Postów o goodramach na D9 jest jak na lekarstwo. Powód? D9 w zwykłych goodramach występują na rynku w ilościach śladowych, a goodramy pro są w tej chwili zbyt drogie i ne cieszą się powodzeniem. Do tego dochodzą prolemy z dostępnością. Testów zwykłych goodramów też nie ma, jako że za tę samą cenę można dostać lepsze moduły. NO i w ogóle testów pamieci DDR2 jest niewiele - mała popularność na tym forum, lub też użytkownicy FPC nie są zbyt wylewni. To jedyny temat o DDR2, który siecieszy jako taką popularnością.

zakladac nowego tematu nie ma sensu, bo nic to nie da, ale zmiana na d9 jak njbardziej wskazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij radiatory i daj fotkę kości

Zmiana tematu na D9 to całkiem ciekawy pomysł. Z drugiej strony można też założyć nowy temat. Postów o goodramach na D9 jest jak na lekarstwo. Powód? D9 w zwykłych goodramach występują na rynku w ilościach śladowych, a goodramy pro są w tej chwili zbyt drogie i ne cieszą się powodzeniem. Do tego dochodzą prolemy z dostępnością. Testów zwykłych goodramów też nie ma, jako że za tę samą cenę można dostać lepsze moduły. NO i w ogóle testów pamieci DDR2 jest niewiele - mała popularność na tym forum, lub też użytkownicy FPC nie są zbyt wylewni. To jedyny temat o DDR2, który siecieszy jako taką popularnością.

no to mnie zmotywowales bo mam pod reka 2x667 goodrama ale nie d9, na kosciach logo firmy i tyle, wiec zobaczymy co to warte, dzis podam pierwsze wyniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie zmotywowales bo mam pod reka 2x667 goodrama ale nie d9, na kosciach logo firmy i tyle, wiec zobaczymy co to warte, dzis podam pierwsze wyniki...

512mb czy 1gb? tez planuje zakup wiec pisz pisz pisz szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie zmotywowales

No, nareszcie coś się ruszy, czekam(y) na wyniki

bo mam pod reka 2x667 goodrama ale nie d9, na kosciach logo firmy i tyle, wiec zobaczymy co to warte, dzis podam pierwsze wyniki...

niech no strzelę - DDR790-830 w zależności od modelu i napięcia 5-5-5-12. Zobaczymy o ile się pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys 1dzien kostki DDR1(400) goodrama z ich logiem na kosciach i lecialy ... 400 :) i nic wiecej :)

fajnie, cieszymy sie...

 

 

@wampir, zobacz 1szy lepszy cennik w poszukiwaniu pamieci jak w temacie z dopiskiem PRO, albo jak masz szczescie to 667Mhz bez pro czasem sa / byly na D9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, cieszymy sie...

@wampir, zobacz 1szy lepszy cennik w poszukiwaniu pamieci jak w temacie z dopiskiem PRO, albo jak masz szczescie to 667Mhz bez pro czasem sa / byly na D9

mama Cie nie kochała a tata tylko w nocy??? mogłbys juz odpościc? bo juz t sie nudne robi , a ty perwersyjnie czepiasz sie wszystkiego Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dales taki zakres, ze na pewno tak bedzie, jezeli nie, to niewiele inaczej.

790-800 bez zmiany napiecia

810-820 1.9V-2.0V

830-840 2.1-2.2V

wyżej pewnie zacznie sypać błędami. Dlatego dałem taki zakres i napisałem, że są to wartosci w zależności od napięcia. Tak przynajmniej spisywało się kilka modułów których używałem w kompterach klientów. Za mocno to na napięcie nie reagowały. Sprawdzałem je dosyć krótko, czyli szybkie ustawienia na DDR800 bez zmiany napięcia - sprawdzanie czy przechodzą SPI 16M. Następnie 2.2V DDR840 SPI 16M i tyle testów. Jedną parkę DDR667 testowałem nieco dłużej i podobnie sie zachowywała a inne króciutko. Jak sieskłada PC na zamówienie, to niestety nie mac czasu na zabawę a i płyty zazwyczaj kijowe.

Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

790-800 bez zmiany napiecia

810-820 1.9V-2.0V

830-840 2.1-2.2V

wyżej pewnie zacznie sypać błędami. Dlatego dałem taki zakres i napisałem, że są to wartosci w zależności od napięcia. Tak przynajmniej spisywało się kilka modułów których używałem w kompterach klientów. Za mocno to na napięcie nie reagowały. Sprawdzałem je dosyć krótko, czyli szybkie ustawienia na DDR800 bez zmiany napięcia - sprawdzanie czy przechodzą SPI 16M. Następnie 2.2V DDR840 SPI 16M i tyle testów. Jedną parkę DDR667 testowałem nieco dłużej i podobnie sie zachowywała a inne króciutko. Jak sieskłada PC na zamówienie, to niestety nie mac czasu na zabawę a i płyty zazwyczaj kijowe.

to byly na kostach goodrama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...