Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

jak ochlodzenie ich nic nie daje, oraz zmienianie slotow, sproboj dovoltowac procka i sprawdzic czy to cos da, bo czasem daje poniewaz kontroler moze potrzebowac wiecej volt...

z tymi slotami to proboj jedna koscia, krecac na kazdym slocie... czasem ciekawe wyniki moga wyjsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ochlodzenie ich nic nie daje, oraz zmienianie slotow, sproboj dovoltowac procka i sprawdzic czy to cos da, bo czasem daje poniewaz kontroler moze potrzebowac wiecej volt...

z tymi slotami to proboj jedna koscia, krecac na kazdym slocie... czasem ciekawe wyniki moga wyjsc...

Nie ucz ojca dzieci robic :D . Chodzi mi raczej o bardziej zaawansowane porady i wskazowki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie robi wielką różnicę :lol2: Ostatnio brałem twinmosy twistery - dostałem je bez problemu. Adaty dostaniesz bez problemu - pełno sklepów w necie to sprzedaje, wiec nie wiem jaki ty masz problem. To że ci sklep nie chce czegoś sprowadzić, to wina sklepu a nie małej dostępności. Jakiż to problem przez neta kupić?

 

taki to problem ze zcasami trzeba kupic w jednym miejscu z przyczyn hymmm.... prawno-podatkowo-finansowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej mam problem ze scianą. Nawet napiecia powyzej 2.6v nie pomagaja, nie mam pojecia ocb :/

 

Narazie max: http://img214.imageshack.us/img214/5920/d9490mhz4448ay5.jpg

 

Widze ąłdnie podciagnoles je jeszcze :) To byly te 890MHz ? bede mial teraz identyczne ale 2x1GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej mam problem ze scianą. Nawet napiecia powyzej 2.6v nie pomagaja, nie mam pojecia ocb :/

 

Narazie max: http://img214.imageshack.us/img214/5920/d9490mhz4448ay5.jpg

Mati a moze kosci sie ot tak nagle skonczyly i tyle.

 

Ostatnio tak dla przykladu bawilem sie Sempronem na 754, ktory to na 299MHz HTT dzialal w pelni stabilnie a HTT 300MHz powodowalo zwieche zaraz po wejsciu do systemu. Obojetnie jakie vcore i testowany na 4 roznych plytach glownych. Czasem tak bywa, ze sciana jest i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamo

 

z ci...pki pcb jest w goodramach i v powyzej 2,3 lub 2,4 nic nie daje

 

jedna osoba z forum sie o tym przekonala gdzie gr 533 na d9 robily 1050 przy niskich timingach i niskim vmem a przy 2,9 padly choc nie powinny

 

PS

jesli czytasz ten topic (a wiem, ze tak ;) ) pokaz sie :P obiecalem, ze nie podam kto je odemnie kupil i slowa dotrzymam ale prosze cie pokaz sie sam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hanu

 

W 100% sie z Toba zgadzam, choc z tym sciaganiem to czasami jest roznie, ale dla chcacego nic trudnego i wszystko zalezy od zapalu:)

 

@wspac

To teraz sam sobie zaprzeczyles z tymi DUZO SLABSZYMI/LEPSZYMI pamieciami porownujac moje geile do g-ramow, widze spore niekonsekwencje w twoich wypowiedziach.

 

a moze...hmmm to jakos na wspak tlumaczysz ze sie nie moge domyslec o co chodzi...

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, a co złego w zamawianuium pamiątek jak to nazwałeś w "$&% wie skad"? Dziś mamy takie możliwości handlowe, ze sprowadzenie memek z drugiego końca świata zajmuje tydzień. Długo? Jak padną to jest zawsze RMA i taką sprawę przy podstawowej znajomości angielskiego i umiejętności korzystania z klawiatury i telefonu załatwia się w kilkanaście minut. Potem tylko paczke wysłać. Szczerze wolę złożyć zamówienie w US na powiedzmy świetne Team Xtreem 667 na d9 za 183$ za 2x1GB niż kupić od ręki GR PRO 800 i modlić się o to by były dobre. Cena ponad 800 zł za GR jest obecnie jak dla mnie nie do przyjęcia.

Jak wspomniał demek, co to za memki co murek albo kila od razu dostają przy 2,3V? Lipa, panie, lipa. No chyba,że ktoś wreszcie pokaże, że jest inaczej,a jak na razie się na to nie zanosi.

 

nie 187$ a blisko 250$ ... więc z wysyłeczkami masz sporo ponad 800PLN (mooże w 850 da rade się zmieścić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lucas234

...No i nie zapominajmy o Gkill HZ DDR800 CL4 za 178$ 2x1GB.

jesli znajdziesz mi sklep w ktorym te G.Skille sa za 178$ to biore od razu bo raczej ich ceny oscyluja w granicach 240-250$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Tak czytam i czytam i widze, że już tak goodram się nie opłaca kupować. GR pro 800Mhz ddr2 2*1GB kosztują ~850zł, nie dostanie się lepszych ramów w tej cenie? Noi czy mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym dzielnikiem fsb/ram? Bo do końća nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedziałeś - post #360

 

kultura pierwsza klasa. Brak argumentów potrafisz wyrazić tylko przez chamskie odzywki.

 

pokasz mi to to palcem bo chce uwierzyc ze jest...

 

problem jest w tym ze czepiasz sie ze chwale sobie goodramy i koniecznie chcesz dyskutowac ze to Ty masz racje a mi szkoda mojej starej klawy na odpisywanie na Twoje posty...

 

zrozum, nie podzielam twojego zdania...

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

chyba nic z tego (sprawdzenia ?)

hmmm, moje goodramy 533 ktore byly na d9tkach to mialy identycznie wygladem pcb...

Dołączona grafika

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak to jest z czestotliwoscia DDR2? Jak kupie sobie Ram 800Mhz i Core2Duo ktory ma FSB 266Mhz to w przypadku DDR1 musialbym miec ram ktory idzie na 533 (266x2), a jak bede mial DDR2 800 Mhz to 267Mhz (800-533) bedzie sie marnowalo?, pewnie nie:) :D Czy jak to sie liczy? Szukalem czegos na forum na ten temat, ale nie znalazlem...

A drugie pytanie to czy Goodramy Pro 800Mhz DDR2 2x1Gb pojda na 4-4-4-12? Pozdr!

 

EDIT: 2 pytania nie bylo, juz doczytalem ze pojda bez problemu:) Pozdr

Edytowane przez Nostromo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, juz mi wszystko dziala ... oprócz goodramów :D o to chodzi ze nie dzialaja z DS3 [ciach!]e :) pozyczylem od kolegi jakis badziew Jetcośtam i lataja. a z Goodramami niet ... zmiana biosów nie pomaga, (jeszcze F2 musze zobaczyc), i chyba bede musial uplynnic moje nowki niemigane super fajne goodramki ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie strasz, jutro dostane DS3 i 6300 i mam 2x GR PRO z podpisu, no nie mow... zobaczymy, wydaje mi sie, ze widzialem kogos komu z GR PRO DS3 chodzilo...

ja mam goodramy 667 wiec pewnie znajac moje szczescie Y=Tobie bedsie latalo :) daj znac oczywisice, no jaa dzis powlacze i tez napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...