Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj sie zaopatrzyłem w 2x512mb GD 667 i póki co 890DDR 4-5-4-6 przy podbiciu napięcia o 0,2V, dalej już ogranicza mnie temperatura procka, bo na BOX`ie jade (celek 326 :lol:) i 4,2Ghz 1,45V to póki co max...

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj sie zaopatrzyłem w 2x512mb GD 667 i póki co 890DDR 4-5-4-6 przy podbiciu napięcia o 0,2V, dalej już ogranicza mnie temperatura procka, bo na BOX`ie jade (celek 326 :lol:) i 4,2Ghz 1,45V to póki co max...

 

Moglbys napisac wiecej o tych kostach? Moze jakies foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

są identycznej wielkości, tyle, że inaczej ułożone - w przypadku moich GR 533 są szerszym bokiem do poziomu, a węższym do pionu- dokładnie na odwrót z elpidami w GR667

 

z tego więc wynika, ze kości mają kropkę w innym miejscu

 

D9 mają też nieco większą kropke:

_____

| D9D9|

|____O|

 

Elpida:

____

|Good|

| RAM|

|___o|

 

to akurat w przypadku moich D9DCQ, a są też mniejsze D9, np kwadratowe

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są identycznej wielkości, tyle, że inaczej ułożone - w przypadku moich GR 533 są szerszym bokiem do poziomu, a węższym do pionu- dokładnie na odwrót z elpidami w GR667

 

z tego więc wynika, ze kości mają kropkę w innym miejscu

 

D9 mają też nieco większą kropke:

_____

| D9D9|

|____O|

 

Elpida:

____

|Good|

| RAM|

|___o|

 

to akurat w przypadku moich D9DCQ, a są też mniejsze D9, np kwadratowe

A ile takie D9D9 sie kreca od goodrama 667? :D w apollo.pl mozna takie dostac? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile takie D9D9 sie kreca od goodrama 667? :D w apollo.pl mozna takie dostac? :-P

Teraz cięzko znalezc zwykłe 667 na D9, pewnie już nie wkładają tam tych kości. W dodatku czasem mozna trafić 667 na TSOPach jak w DDR1 :lol: , mialem takie przez pare dni, tragedia. Znajomy który kupił 10 dni pózniej ma kosci Elpida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

szukam 2gb ddr2 w miare kretliwych do 700pln :/

czy jest to wykonalne ?? potrzebuje do asusa p5b deluxe i e6300

prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio patrzyłem na takie coś i niestety nic ciekawego nie ma.

Tylko goodramy jakieś zwykłe.

Jest jeszcze na allegro Twinmos Twister mniej więcej w granicach 700 zł (no może trochę więcej), ale nigdzie nie ma na necie jak one sie kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze na allegro Twinmos Twister mniej więcej w granicach 700 zł (no może trochę więcej), ale nigdzie nie ma na necie jak one sie kręcą.

To bardzo dziwne, bo po wpisaniu odpowiedniego zapytania w google bez problemu znalazłem odpowiedź. A poza tym, odpowiedź na dręczące cię pytanie odnosnie krętliwości twisterów padła nawet na tym forum. Odpowiedź na jakich kostkach są twistery też już padła. Nie wykluczam jednak, że nowsze rewizje mogą już używać nieco innych kostek. No i te 700 zł za twistery to bardzo mocno zanizona cena - powinno być 900zł.

 

Co do tanich modułów, to poszukaj na allegro DDR2 667 hyniksów albo elpidy. Mogą też być powerchips - cena ~350zł/1GB. W zależności od szczęścia DDR2 950-1050 na rozsądnym napięciu.

Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do topic'u "test pamieci DDR2" :-P jakos tak chyba leciało <_< a co do patriot, hmm tanio :-P powinny się w miare oc'tować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kupiłem goodramki z apollo(zestaw 2x1gb) są małe kwadratowe(idealny kwadrat w odróżnieniu od kostek Nicko13, jakieś 10x10mm max 12x12) mają kropkę(czyli kropkę a nie dziurkę) w prawym dolnym rogu, jutro sprawdzę co potrafią z biostarem i e6300 do kupy, w sumie nie zależy mi na jakimś super kręceniu, ważne że 2bg i gierki nie tną ma max detalach (no z wyjątkiem gotica3)

trzeba tez pochwalic apollo za szybkość realizacji zamówienia, wczoraj o 13 złożyłem zamówienia, dzisiaj o 14 miałem paczkę w domu

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...