Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem, ale jednak 227 zeta + 19 za przesyłkę = 246 zł to przynajmniej dla mnie ciut za dużo.

No i na rynku jeden sklep z nimi, brak konkurencji, cena z kosmosa :-/

Edytowane przez smiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, ale jednak 227 zeta + 19 za przesyłkę = 246 zł to przynajmniej dla mnie ciut za dużo.

No i na rynku jeden sklep z nimi, brak konkurencji, cena z kosmosa :-/

Pewne dobre D9 i eleganckie oc troche kosztuje, z tego co wiem w "nowych" 1066 gkx juz nie ma - chyba ze to jakies zestawy co przelezaly kilka lat na magazynie, w co jednak watpie.

Co do ceny to mozesz sprobowac kupic bezposrednio u producenta, moze cena bedzie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o pomoc

GR667D264L5/2GDC - http://www.goodram.com/pub/File/Datasheet/...5-2GDC_64X8.pdf

A teraz moje gdybanie nt:

Może niektóre płyty nie miały Vdropa na pamiątkach przy 1,8V i jakoś komp wstawał.

Pozostałe powiedzmy miały słabsze sekcje zasilania RAMów, dawały jakieś 1,75V, a RAMki prosiły o lekkie dowoltowanie - może jeśliby zapodać 1,9V to by wstały z tymi pamiątkami?

 

kuebk Szkoda że nie mają jakiegoś sklepu Online :sad: Reselerzy pewnie zdzierają ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic nie pomoglo, na poczatku o dziwo przeczytalo mi jedna kosc z moimi ramami ktore uzywam teraz, potem druga, ale windows nie chcial sie nawet zaladowac, potem od nowa probowalem i niestsety nic nie dzialo sie, dodam ze same nie chcialy nigdy odpalic, a napiecie dawalem nawet 2V ! nie wiem co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz kupowac u resellera jak mozesz kupic bezposrednio u producenta?

Napisałem do GoodRam'a na adres ze strony: sales@wilk.com.pl i dostałem odp:

"Witam >Zakupu internetowego może Pan dokonać przez naszego partnera: >WWW.strefapamieci.pl >Jeśli nie mają na stanie, to zamówią."

 

No to napisałem do: sklep@strefapamieci.pl i:

"Witam, Model GP1200D264L5/2GDC jest dostępny na zamówienie w cenie 245zł/szt, przy zamówieniu na 10szt możemy zastosować odpowiedni rabat i zaproponować cenę 239zł/szt.

Koszt przesyłki kurierskiej 0zł."

A a agicie 237 zł - http://www.agito.pl/pamieci-do-pc/goodram-...?external=ceneo

 

No to jak/gdzie kupić bezpośrednio u Producenta ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sa jeszcze jakies goodramy 2x2gb na chipach D9 ? Ew. moga byc 2x1gb. Nie jestem zbytnio w temacie, a potrzebuje cos lepszego zeby podkrecic 6600 bo te patrioty z podpisu to nawet na fabrycznych 800MHz sypie BSOD przed zaladowaniem pulpitu. Dziwne jakies.

 

Gdzie moge dostac te goodramy w jakims dobrym sklepie w przyzwoitej cenie ?

 

Sorki i z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GR667D264L5/2GDC Panowie poleci to bez jakiegoś większego problemu na 800mhz i cl 5 ?

 

obecnie mam 2x1gb kingstona na elpidach 677@1000 przy cl 5 i 1.9v ale było by ok jak by udało się to zgrać na 4x1gb 800mhz cl 5 ;) (msi P35-neo2)

Edytowane przez co3en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

da rade jeszcze gdzies kupic goodramy pro 2x2gb 1066 cl5 orange? W agito niedostepne - nie wiem od kiedy :(. 1100 cl5 blue nie chce. Bedzie jeszcze jakas nowa partia etc? W sumie moglbys wziac uzywki, jak ktos chetny (PW).

 

w ogole goodram dziala cos jeszcze w temacie ddr2 (jakies nowe planowane produkty etc), czy juz tylko ddr3, a ddr2 umarlo?

Edytowane przez sliza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

2 dni temu ogladalem film po czym komp sie brzydko zawiesil i juz nie wstal. Na szczescie (i o dziwo) padl tylko ram a dokladnie 3 z 4 kosci.

W kazdym razie czy jest szansa ze GoodRam wymieni mi kosci jesli im je wysle ? Niestety moja wieczysta gwarancja skonczyla sie w chwili gdy przestala istniec firma w ktorej je kupilem :D

Zastanawiam sie teraz co z nimi zrobic i moja "gwarancja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Na szczescie (i o dziwo) padl tylko ram a dokladnie 3 z 4 kosci.

...

 

Wierzysz w takie cuda? Moim zdaniem jedna kość może paść sama z siebie ale nie trzy.

Myślę, że kilerem był tutaj zasilacz lub mobo. Podejdź do tych dwóch elementów z odrobiną nieufności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam przegrzanie poniewaz kosci byly w tych radiatorach z heatpipami ale bez nawiewu. Nie mam pojecia czemu tak zdechly grupowo. Nie byly tez podkrecone jakos masakrycznie. No coz nic nie zrobie raczej w tej sytuacji. Co ma pasc to i tak padnie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już bywa, ograniczenia chipsetu, płyty i kto wie czego jeszcze. Dlatego często wymienia się kit 2x1GB na 2x2GB a nie rozbudowuje na 4x1GB. Pewnie były przypadki wysoko kręconych 4x1GB. Liczyć się jednak trzeba, że możesz mieć mniej szczęścia.

 

W tym dziale jest kilka tematów o płytach Gigabyte na P45, może znajdziesz jakieś informacje nt oc pamięci. Ewentualnie zapytaj w najwłaściwszym temacie dot. Twojej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...