Skocz do zawartości
vojt

Goodram Ddr2 (wszystkie)

Rekomendowane odpowiedzi

dzis wieczorem pomecze bo bede mial juz wlasne delty, wiec i moze proc tez pojdzie w gore

a narazie dzialam na 720mhz 3.3.4.7 2.3v w miare stabilne, ale spi 16m spokojnie przechodzi

bo tak to

600mhz 3.3.2.4 2,15v

633mhz 3.3.2.4 2,20v

obydwa super stabilne ustawienia

720mhz 3.3.4.7 2.30v

 

czyli cos mi sie wydaje ze brak im volt ;)

No to robisz moda V-dim oraz dajesz 2.6 V na ramy i męczysz je dalej, ciekaw jestem ile zrobią :] Może 800 na tym 3-3-4-x B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Proline pojawiły się (ostatnia dostawa) pamięci dual Goodram 667 2x512 na kościach GE5116GA-JN. Ktoś już testował te pamięci ?? Co to za kości ?

Kupowałem ostatnio takie ramy w sklepie na miejscu. Możliwe, że na allegro są takie same. Oznaczenia takie jak pisał Niemiec wcześniej, czyli D8TD. Nie mam niestety możliwości dokładnego sprawdzenia jak się kręcą. Na necie nie ma nic o tych pamięciach :-| . Pozostaje tylko czekać, może ktoś kupi i pomęczy.

Zwykle 667 goodrama sa na d8. ogladalem w sklepie, oczywiscie moga tez byc na innych kosciach

Wrzucam skan:

 

post-105511-1151158178_thumb.jpg

 

Czyli w proline pewnie są na tych samych kościach.

BTW: Czym się różnią D8 od D9?

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Proline pojawiły się (ostatnia dostawa) pamięci dual Goodram 667 2x512 na kościach GE5116GA-JN. Ktoś już testował te pamięci ?? Co to za kości ?

Mam bardzo podobne kości i mówie Wam do kitu z takimi pamięciami.Na 533 idą na 3-3-2-4,ale już pare mhz więcej i trzeba dać CR 2T :lol: bo inaczej kicha.Ogólnie teraz jade na 720 MHz 1:1 z procem na timingach 4-4-4-7 2T i 2,1 V .Na razie starczy.Ale jak będzie okazja to sie pozbywam tego badziewia. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobne kości i mówie Wam do kitu z takimi pamięciami.Na 533 idą na 3-3-2-4,ale już pare mhz więcej i trzeba dać CR 2T :lol: bo inaczej kicha.Ogólnie teraz jade na 720 MHz 1:1 z procem na timingach 4-4-4-7 2T i 2,1 V .Na razie starczy.Ale jak będzie okazja to sie pozbywam tego badziewia. :angry:

Wniosek? Trzeba polowac na D9 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobne kości i mówie Wam do kitu z takimi pamięciami.Na 533 idą na 3-3-2-4,ale już pare mhz więcej i trzeba dać CR 2T :lol: bo inaczej kicha.Ogólnie teraz jade na 720 MHz 1:1 z procem na timingach 4-4-4-7 2T i 2,1 V .Na razie starczy.Ale jak będzie okazja to sie pozbywam tego badziewia. :angry:

Intel standardowo lata na 2T i watpie zebys mial zmiane tego w biosie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w znak.pl gwarancja na te pamięci jest na 60 mies. a nie dożywotnia ?

a wiesz co oznacza dożywotnia gwarancja? To jest gwarancja do momentu zaprzestania produkcji danych pamieci. Zaprzestaną produkcji goodramów pro i nie ma gwaracnji, a tak masz aż 5 lat. Poza tym w znaku tych pamięci juz nie mają i nie wiadomo kiedy będą. W gralu to samo.

 

Tak przy okazji - czy ktos z was jest w stanie powiedzieć jakie moduły 2x1GB DDR667 zawierają mcrony D9? Chodzi mi przede wszystkim o pamieci w granicach 700 zł, takie jak Patriot LLK DDR667 lub Geil 4-4-4-12. Szukałem na XtremeSystems, ale tam w wiekszosci są pamieci, które są w PL niedostepne lub bardzo drogie. Albo gdzie mozna dostać te goodramy Pro 2x1GB taniej niż 799zł - w znaku i gralu juz nie mają.

Edytowane przez mach82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał goodramów 2x1GB PRO 800 w niezbyt wygórowanej cenie, to w gralu można je zamówić - 725zł za komplecik. Mają tylko kilka kompletów, więc trzeba się spieszyć. Na allegro za 800 zł chodzą, więc trochę taniej. Oby tylko dobrze się kręciły - właśnie zamówiłem i liczę że będą na dobrych micronach D9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dostaniesz to zdaj relację. sam jestem ciekaw.

relacja coś koło 17-19lipca, jako że wtedy dostanę do testów conroe wraz z płytą Gigabyte na I965. W gralu pamieci mają wysłac coś koło piętnastego, bo dopiero wtedy dotrą zamówione przez nich pamięci (takie mam info od Pitera). Zobaczy się jaki potencjał tkwi w tych modułach - po cichu liczę na DDR1000 przy timingach rzędu 4-4-4-12, ale jak będzie, to sie dopiero zobaczy. Tańszych DDR800 chyba u nas nie ma. Zastanawiałem się jeszcze na patriotami LLK667 CL4, ale te elpidy wcale nie muszą sie rewelacyjnie kręcić. No cóż, sam jestem ciekawy co te pamięci potrafią.

 

czy znacie jakies ddr2 2x1024 667MHz z CL3 za kase 700-800zł??

Można kupić używane moduły na allegro na micronach D9 - te powinny chodzić na CL3 przy DDR667. Tutaj masz np. moduł 1GB na Micronie D9 za 200 złociszy. Dobrać gdzieś drugi i za 400 zł masz wymarzoną parkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...