Skocz do zawartości
acp___

Problem Z Cd-romem "narzędzie Bezpiecznegto Usuwania Sprzętu"

Rekomendowane odpowiedzi

laptop mam już ok. pół roku i niebyło problemu

dziś sie coś mu potegowało i zaczoł mi wyskakiwac komunikat w windowsie "narzędzie bezpiecznego usuwania sprzetu" dotyczy napędu CD-ROMu (znajdującego w MultiBay II)

 

dzieje się to na dwóch różnych systemach XP (mam jednocześnie dwie instalki na dwóch różnych partycjach)

 

przeinstalowałem system i dalej to samo

(tzn. niesformatował mi partycji C jak instalował nowy:/ dobrze, że wcześniej wyrzuciłem wszytko - system instalowaem z systemu na partycji D :P:P)

 

przecież to tylko dotyczy systemu?? jakim cudem na dwóch różnych??

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Druga rzecz:

1) jako rozwiązanie problemu system windows podpowiedział,żeby wyciągnąć i włożyć CD-ROM

2) zatrzymałem (w tym narzędzi do bezpiecznego ...)

3) wyskoczył komunikat, że mogę bezpiecznie usunąć i pojawił sie w menadżerze jako wyłączony

4) wyciągnołem napęd (z MultiBau II) podczas włączonego laptopa

5) wsadziłem napęd (do MultiBay II) podczas włączonego laptopa

 

mogłem coś zepsuć??

czy możliwe to normalne, że się podczas włączaonego laptopa wyciąga napęd??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również napęd (u mnie nagrywarka Matshita) znajduje się w "Bezpiecznym usuwaniu sprzętu", chociaż Windows tego nie sygnalizuje w sposób wkurzający mnie (znaczy się nie ma żadnego komunikatu, prócz ikonki koło zegara, która zawsze jest - trochę urządzeń na USB mam podłączonych). Ja to szczerze mówiąc olewam, przecież nie będę specjalnie wyjmować nagrywarki jak wszystko działa, żeby zadowolić Windę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co widze to chyba całkiem normalne - chodź wkurzające :|

 

naszczęście system i tak nadawał się tylko to reinstalacji - więc jestem tylko trochę wkurzony (dwa razy instalowałem, bo sie głupek niezapytał podczas instalacji czy sformatować dysk :/ i podmienił tylko pliki)

 

no a to, że można wyciągać podczas pracy - to mnie uspokoiło torchę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...