Skocz do zawartości
Hanu

Dfi Lanparty Nf4 (wszystkie Modele)

Rekomendowane odpowiedzi

aa procka pewnie ma semprona ?? jesli tak to masz wszystko w Fqo jak ustawic w biosie zeby wszytsko dizallo ..

 

wszystko masz tutaj wystarczy przestawic na 4x i bedzie gites

 

Sprawdzone na dwóch Venice 3000+ i Opteronie 144 wiec to nie wina, ze to Sempron, zreszta nawet jakby to komp sie wogole nie uruchamia

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mardok :)

 

Fajna opcja za zmianą logo ;)

 

BTW Też mam jazdy z pokazywaniem napięcia 12V.

ITE pokazuje 11.8 w porywach nawet 11.7 do 11.96, a miernik pokazuje 12.2-12.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa procka pewnie ma semprona ?? jesli tak to masz wszystko w Fqo jak ustawic w biosie zeby wszytsko dizallo ..

 

Dołączona grafika

 

wszystko masz tutaj wystarczy przestawic na 4x i bedzie gites

jeżeli chodzi Ci o LDT to chyba na 3x nie na 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mardok :)

 

Fajna opcja za zmianą logo ;)

 

BTW Też mam jazdy z pokazywaniem napięcia 12V.

ITE pokazuje 11.8 w porywach nawet 11.7 do 11.96, a miernik pokazuje 12.2-12.3

Logo było już wcześniej, do wersji liczącej RP z osobna dla konkretnego modelu CPU ;) Z nowych rzeczy dodanych to :

 

- Nowy dzielnik 250MHz

- Odd Divisor

- Informacje o HT

 

Zagraniczne fora mogą mieć własne programiki do tego typu obliczeń czemu nasze nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo było już wcześniej, do wersji liczącej RP z osobna dla konkretnego modelu CPU ;) Z nowych rzeczy dodanych to :

 

- Nowy dzielnik 250MHz

- Odd Divisor

- Informacje o HT

 

Zagraniczne fora mogą mieć własne programiki do tego typu obliczeń czemu nasze nie ;)

powedzcie mi po co komu to Odd Divisor ? przeciez wydajnościowo nie ma zadnej róznicy, a jak tą funkcję rozgryzie więćej osób zacznie sie masowy najazd oszustw . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powedzcie mi po co komu to Odd Divisor ? przeciez wydajnościowo nie ma zadnej róznicy, a jak tą funkcję rozgryzie więćej osób zacznie sie masowy najazd oszustw . . .

Najnowsze CPU-Z v1.33.1 bez problemu podaje prawdziwe MHz z użyciem ODD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok

Może i było ale miałem tylko pierwszą wersje twojego programiku...

 

Co daje to ODD?

"Odd divisor correct acts pretty much like a down clock ratio dependant on the CPU multi and the ram ratio you are running. You can with a 9 or other odd cpu multi think you are running 300fsb 1:1 when in fact your ram is running a lot lower."

 

http://xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=95860

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś żle robię?

 

...

To jest program do liczenia MHz (podobnie jak A64 MemFreq v1.1) oraz RP a nie kopia CPU-Z, trzeba ręcznie podać wartości i kliknąć w ikonę kalkulatora, to nie program diagnostyczny tylko program do obliczana wartości głownie MHz ramu przed ich ustawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Odd divisor correct acts pretty much like a down clock ratio dependant on the CPU multi and the ram ratio you are running. You can with a 9 or other odd cpu multi think you are running 300fsb 1:1 when in fact your ram is running a lot lower."

 

http://xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=95860

 

A po polsku?? ;D :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa co to daje ?? tak apropo ??:> aa i jeszcze jedno do ciebie mardok bo w tym programiku masz DVI 250 u mnie w biosie jest najwiecej 233 ?? mimo ze mam ten najnowszy ??

W którymś poprzednich mniej popularnych biosów byłą takowa opcja z której potem się wycofano, w zasadzie jest aby była ponieważ kto używa DIV-ów większych niż 200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

...a spotkaliście się może z problemem niedziałającej klawiatury USB na DFI LP SLI-D ? WinXP ją wykrywa ale opóźnienie jest tak duże, że zupełnie się nie da nic zrobić.. Próbowałem już zmiany zworek JP5 i JP6 - bez skutku, wszystkie services packi, najnowsze stery, żadnych konfliktów i nic, żadnego efektu. Myszka się czasem też zacina (też na USB)

 

W topicu tematu nie pamiętam ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Może ktoś sie spotkał z czyms takim: BARDZO często ostatnio LP nie wykrywa mi dysku SATA, musze non-stop resetoać CMOS i przekładać kabelki do innych gniaz. To jest DOŚĆ męczącze i czasmi potrzebuje kilkanaście minut by uruchmić kompa, czasmi od razu pyk i działa :/

 

Wie ktoś co to i może jak to wyłączyć ? :)

 

będe wzieczny

 

ps na innych dyskach SATA też tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzicie ze to za duzo ? :P Temp jak widac ma w normie.. I pamiatek to nie jest przeciez wina.

Widac proc o kant [gluteus maximus]! :mur:

Z VCore to chyba lekko przegiąłeś jeszcze 0,03v i będziesz miał tyle ile ja max dawałem na FC !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proc max ustawiany byl 1,55V + 10% :P

Ogolnie chyba proc wiecej nie pociagnie, chyba ze cos radzicie jesli cos sie jeszcze da, narazie testuje takie ustawienia:

 

Dołączona grafika

 

VCore 1,525 na powyzszym zdjeciu..

Edytowane przez Polish...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...