Skocz do zawartości
Hanu

Dfi Lanparty Nf4 (wszystkie Modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Temat byl, wiem, ale nie chce sie bawic w zworki i biosy... krotko: czy dobrze zrobie zakladajac to chlodzenie na czipset zamiast starego niebieskiego zalmana? Karta graf 7900 mocno zachodzi na obecne chlodzenie wiec giecie murowane tylko z uwagi na ksztalt nowego zalmana nie bedzie to tak "bolesne" jak w przypadku starego? Czy jest lepsze rozwiazanie?

Aaaa zapomnialem dodac ze sprzet krecony, ale buda dobrze chlodzona, soprano, 2 smigla wdmuciach!ace, 1 wydmuciach!ace powietrze.

Edytowane przez Ahead1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po holere chcesz je sciagac ?? chcesz zalozyc na nie bloki do wc ?? moim zdaniem mija sie to z celem lub jak kto woli przerost formy nad trescia

Pytam się tylko czy jest sposób żeby je ściągnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem fotkę LanParty (to nie była LP nF4) z której jakiś artysta usilnie chciał zdjąć radiatorki z mosfetów.

I zdjął razem z mosfetami :lol:

 

Jeśli jest potrzeba to można kupić nawet blok wodny na mosfety taki, który nakłada się na oryginalne radiatorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

zcy jest jakis podzial w chipsetach pod wzgledem partii itp??

bo w ffi nf 3 byly z tego co pamietam korea i taiwan

 

a ze dzisiaj smarowalem pierwszy raz mojego nf4 as5 zrobilem zdjecie chipdetu tak z ciekawosci, bo na max htt sie jeszcze nie bawilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bloczki można kupić w Polsce (angela.pl), ale cena lekko zniechęca. Na dodatek np. u mnie jeden radiator jest lekko krzywo względem drugiego więc taki bloczek i tak by nie pasował. Ja myślałem raczej nad zrobioeniem czegoś na wzór chłodzenia w nowych asusach (ciepło z kilku elementów odbierane przez jeden heat-pipe) ale to też taka sztuka dla sztuki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

jak ktos wczesniej pisal bycmoze radia sa wlutowane jak kondziory do plyty.... -> kondziorami sie da "ruszac"....

 

a najwazniejsze, ze to jest skuteczne -> czytalem gdzies test, na jet-pc jest chyba link.... bycmoze wszystkie radia sa tak samo "poukręcane" we wszystkich plytach... testerzy chyba nie mieli edycji specjalnej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzieki , ale jakbys powiedział mi gdzie go jeszcze znajde....Nie mow ze google bo tam nic nie znalazłem

widzisz jaka jest pełna nazwa tematu ??

podpowiem Ci

"Dfi Lanparty Nf4 (wszystkie Modele) FAQ = 1 post || Część 2"

i jest tam taki podpunkt:

 

Biosy do DFI NF4:

Wszystkie biosy jakie do tej pory wyszły.<<<tu jest "ukryty" link do biosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podklej gabka np. do uszczelniania okien. wlasnie sam niedlugo bede sie zabieral za moda freezera na chipset i tak sobie myslalem wlasnie zeby tym podkleic...

Ja czekam na freezerka 64 i zaczne dzialac.

Ja bedziesz mial to zamiesc sprawozdanie z pracy w temacie o alternatywnym chlodzeniu dla DFI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...