Skocz do zawartości
Hanu

Dfi Lanparty Nf4 (wszystkie Modele)

Rekomendowane odpowiedzi

nowy fajny skin do ITE by my

http://rapidshare.de/files/28094997/ITE.rar.html

 

Dołączona grafika

prosze od dodanie do faq :D

 

no [ciach!]a !! co za lol !! to ja zrobilem ten skin !! tylk oze lepiej ....

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=207561

 

i uwazam ze moj jest ladniejszy !! aa ty sie bujaj z tym swoim.. brak ci pomyslow ?? myslenie nie boli .. aa nie kradniesz prace innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam uno problemo z moją dfi.

A mianowicie nie moge sobie ustawić w biosie taktowania fsb z 230 na 300 (lub dowolnie z okolic 200 na 300) zmieniając przy tym dzielnik pamieci na 150, 166 itd tak żeby system zaczął się ładować :/ poprostu jest restart zamiat bootowania windy - a napiecia ustawiam tak jak trzeba.

Dopiero po kilku próbach i kombinacjach z mnożnikiem proca i dzielnikami pamięci jakoś się udaje - czasami.

Bios mam najnowszy jakby co.

Wiecie jaka może być tego przyczyna??

Pozdr.

Edytowane przez Grzechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu, miałem bardzo podobną sytuację. W biosie żąglowałem, dzielnikami pamięci, timingami i czym się tylko dało. Nic nie skutkowało. Winowajcą okazały się pamięci. Zmieniłem na inne i od tego czasu, zapomniałem o problemie.

Jednak z tego co widzę, masz całkiem niezłe kostki i wątpię, aby to one były przyczynkiem tego bałaganu, jednakże warto to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanów się na jakim ATA latają napędy optyczne (dla ułatwienia dodam, że przeważnie ATA33)? To, że jest napisane, że płyta obsługuje ATA133 to znaczy, że obsługuje też niższe (także ATA66) bo ten standard jest kompatybilny wstecz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam ostatnio problem z wieszającym się komputerem w momencie gdy temperatura procesora spada poniżej 25'C

Jesli komp jest czymś zajęty to wszystko jest OK, ale wystarczy że na chwile zostanie bezczynny i łapie freeza.

Nigdy nie wiesza się gdy gram, przerabiam filmy lub je oglądam, ale wystarczy dać pauzę i już wisi.

Dodam tylko że mam wydajne WC wspomagane siłami natury więc miewałem już temperatury poniżej 10'C

na obciążonym procesorze (zimą), tak było na starej płycie a teraz zaczynam sie martwić i myśleć o powrocie na AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na poczatek prosze modera o usuniecie tego tematu. Niedawno kupilem zestaw Microsoft Wireless Laser 6000 i niestety nie moge odpalic kompa przez klawiature USB (DFI Lanparty nf4 Ultra-D). Poprzednio mialem Microsoft Natural Keyboard Pro i wszystko smigalo bez problemow (PS/2).

 

Dodam tylko, ze:

- JP5 jest w pozycji 2-3

- w setupie jest wlaczona opcja wake on keyboard (any key) i wake on mouse (click)

- w setupie jest wlaczona opcja USB keyboard support

 

Moze ktos wie jak rozwiazac ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na tej mobo wyglada wspolpraca dyskow ata+sata ? wlasnie doklupilem dysk sata i zastanawiam sie czy nic nie bedzie blokowalo w oc itp - poprostu cos kiedys czytalem o tym ze z sata sa problemy przy oc i nie wiemczy to przypadkiem nie dotyczylo tej mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co w tym dziwnego :D ? Z tego co wiem to nikt nie potrafi DFI odpalić z klawy na USB...

Sama przelotka USB-PS2 zalatwi sprawe?

Uzywam Logitecha UltraX Flat podlaczonego przez taka wlasnie przelotke do przelacznika KVM i dziala tip-top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Pytanko: Znalazlem ostatnio pamiatki "IMRO" PC2700R-25331-CO 2x1GB DDR PC2700 CD2.5 ECC czy plytka je obsluguje... bo jakos nie chce wstac...

 

Kwestia biosu czy jak !? Mam 04/06/2006 6.00PG... no chyba ze to kwestia proca.

Edytowane przez Polish...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DFI LanParty UT nF4 nie działają pamięci ECC, już jedna osoba chyba niejaki Pure poczuł to na sobie i na własnym portfelu :wink:

A tu pisali że działaja...

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=189368

 

To w końcu jak to jest na DFI tylko nie działają czy jak :mur: :?:

-przecież kontroler i chipset teoretycznie obsługuję to nie powinno byc problemów :?:

Edytowane przez Spookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...