Skocz do zawartości
Hanu

Dfi Lanparty Nf4 (wszystkie Modele)

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam problem gdy uruchamiam kompa niby startuje wiatraki ruszają i nic czerwone lamki świecą się na dole po lewej stronie pod grafiką, i nie wiem sam chyba mocy brakuje, ale nie jestem pewny bo mam chiefteca 420W i wydawało mi się że styka na ten config:

DFI Lanparty ultra-d

galaxy 7600gs

venice 3000+@1800MHz teraz 2500MHz

2x512 twinmos

nagrywara DVD Nec

dźwięk z płyty

1 twardziel Maxtor 160

pare wiatraków w obudowie

jak go ponownie zresetuje to rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam problem gdy uruchamiam kompa niby startuje wiatraki ruszają i nic czerwone lamki świecą się na dole po lewej stronie pod grafiką, i nie wiem sam chyba mocy brakuje, ale nie jestem pewny bo mam chiefteca 420W i wydawało mi się że styka na ten config:

DFI Lanparty ultra-d

galaxy 7600gs

venice 3000+@1800MHz teraz 2500MHz

2x512 twinmos

nagrywara DVD Nec

dźwięk z płyty

1 twardziel Maxtor 160

pare wiatraków w obudowie

jak go ponownie zresetuje to rusza.

Odpowiedz na DFI-street bedzie brzmiala: wymien zasilacz na 600W, najlepiej OCZ.

Moze to byc wina za slabego zasilacz, bo DFI juz takie jest(moze masz walnieta plyte po prostu).

Sam mialem(?) podobny problem i czy juz sie go pozbylem bede mogl napisac tak za tydzien.

A zrobilem po porstu cos takiego: http://www.dfi-street.com/forum/showpost.p...mp;postcount=19

Wez druga opcje i zostaw tak kompa na 10 godzin.

Tylko rob wszystko tak jak napisali.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne mam podobny cfg. i moj szef 400W ciagnie go bez problemu

Czlowieku czego ja sie nie naczytalem ile to DFI wymaga mocy to szkoda gadac.

Podobno 600W jest optymalnie, ale najlepiej jeszcze wiecej :lol2: :mur:

I to wszytko ze stronki DFI-street.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, nie rusza mi płyta... śiwieca sie 4 diody na czerwono wiatraki dzialaja a komp nie rusza :| Jak podłacze 12v/4pin to komp wogole nie startuje, zadne wiatraki sie nie kreca...

 

ps: http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=66501

Edytowane przez Mr.TwiG_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, nie rusza mi płyta... śiwieca sie 4 diody na czerwono wiatraki dzialaja a komp nie rusza :| Jak podłacze 12v/4pin to komp wogole nie startuje, zadne wiatraki sie nie kreca...

 

ps: http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=66501

Zrob sygnaturke bo banik ci wleci.

Jak widzisz podejrzewaja twoja zasilke...

Sprobuj uruchomic np. na 480W jakies markowej(taka zalecaja)

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na DFI-street bedzie brzmiala: wymien zasilacz na 600W, najlepiej OCZ.

Moze to byc wina za slabego zasilacz, bo DFI juz takie jest(moze masz walnieta plyte po prostu).

Sam mialem(?) podobny problem i czy juz sie go pozbylem bede mogl napisac tak za tydzien.

A zrobilem po porstu cos takiego: http://www.dfi-street.com/forum/showpost.p...mp;postcount=19

Wez druga opcje i zostaw tak kompa na 10 godzin.

Tylko rob wszystko tak jak napisali.

Tak składa się, że zasiłki OCZ produkuje Topower, a z tym słabym zasilaczem to kompletna przesada. Wystarczy

spojrzeć na nalepkę przyklejoną na główne gniazdo zasilające na płycie (żeby włożyć wtyczkę trzeba ją zdjąć).

Nie ma na niej informacji, że 600W zasilacz jest wymagalny, owszem musi mieć mocne linie 12V najlepiej powyżej 22A i stabilne napięcia oraz zasiłka powinna spełniać odpowiednie normy ATX (chodzi mi o ATX 24pin itd.) to wszystko.

 

DFI równie dobrze i stabilnie pracowała mi na Chieftec'u HPC-360-202 (wtyczka ATX 20pin), z jedną linią 12V i 17A jak i na Topower'ze TOP-400P5 U12 z "dwiema" liniami 12V z łącznym amperażem 25A.

 

 

Co do ClearCMOS'a (szczególnie tego długiego) to przypomina mi się sytuacja z Abitami NF7-S, gdzie częsty zapis CMOS i/lub flashowanie powodowało po jakimś czasie padanie kości ROM.

Widocznie z DFI jest coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet tu byli ludzie którzy mieli dużo słabsze zasilacze...

Ja przez jakiś czas jechałem na FSP300W i na Codegenie 300W (ale tu odłączyłem wszystko bez czego komp mógł się obejść).

 

Także nie przesadzajmy z tymi zasilaczami...

Ale może faktycznie coś z nim nie tak. Mierzyłeś miernikiem napięcia? Flashowałeś BIOS? Aha piszę do mariomc'a.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet tu byli ludzie którzy mieli dużo słabsze zasilacze...

Ja przez jakiś czas jechałem na FSP300W i na Codegenie 300W (ale tu odłączyłem wszystko bez czego komp mógł się obejść).

 

Także nie przesadzajmy z tymi zasilaczami...

Ale może faktycznie coś z nim nie tak. Mierzyłeś miernikiem napięcia? Flashowałeś BIOS? Aha piszę do mariomc'a.

Pozdr

 

 

witam ponownie

nic ze sprzętem nie robiłem(troche kręciłem procka :) ), bios oryginał , napięć nie mieżyłem nie mam miernika, ale może jutro kupie taki za 15 zł (mam nadzieje że styka taki), ja zgłupiałem już od tego kompa, dzisiaj np sprzęt ruszył za pierwszym razem (75% startów mam za 2 razem), myśle i myśle o tym moim złomie co jest nie tak i system jak był świerzy to przez kilka dni było ok hmm może to jakieś stery albo syf, ale też ostatnio temperaturki na dworzu spadły a komp jest blisko okna i na noc nie zamykam, pisze to bo wydaje mi się że jak było ok 25stopni na dworku to częściej startował za 1 razem ale tylko sobie gdybam.

 

mierze narazie motherboardem 5 i +12 mam 11,91

może napięcie na procku małe w programie 1,36 bios 1,38 a ustawienie auto

wszystkie testy przechodził Prime95 kilka godzin, super pi 16M i 32M

Edytowane przez mariomc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

nic ze sprzętem nie robiłem(troche kręciłem procka :) ), bios oryginał , napięć nie mieżyłem nie mam miernika, ale może jutro kupie taki za 15 zł (mam nadzieje że styka taki), ja zgłupiałem już od tego kompa, dzisiaj np sprzęt ruszył za pierwszym razem (75% startów mam za 2 razem), myśle i myśle o tym moim złomie co jest nie tak i system jak był świerzy to przez kilka dni było ok hmm może to jakieś stery albo syf, ale też ostatnio temperaturki na dworzu spadły a komp jest blisko okna i na noc nie zamykam, pisze to bo wydaje mi się że jak było ok 25stopni na dworku to częściej startował za 1 razem ale tylko sobie gdybam.

 

mierze narazie motherboardem 5 i +12 mam 11,91

może napięcie na procku małe w programie 1,36 bios 1,38 a ustawienie auto

wszystkie testy przechodził Prime95 kilka godzin, super pi 16M i 32M

Ale wszystkiego jeszcze nie sprobowales??

Taki wielki problem zrobic na noc clear CMOS?? :blink:

http://www.dfi-street.com/forum/showpost.p...mp;postcount=19

Zjedz na dol i tam masz wszystko opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystkiego jeszcze nie sprobowales??

Taki wielki problem zrobic na noc clear CMOS?? :blink:

http://www.dfi-street.com/forum/showpost.p...mp;postcount=19

Zjedz na dol i tam masz wszystko opisane.

sorki nie mogłem komp chodził przez nocke miał prace do zrobienia :) , dzisiaj pewnie czystke cmos zrobie, oprócz tego coś trzeba zrobić jeszcze, english to nie moja mocna strona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od niedawna jestem posiadaczem modelu Ultra-D. Mam jednak problem ze zintegrowaną kartą dźwiękową. Czy ktoś mógłby sprawdzić, gdzie i ile zworek trzeba wpiąć w moduł karajan, aby wszystko działało ok na tylnim panelu? W tej chwili mam dwie zworki- głośniki grają OK, natomiast po podłączeniu mikrofonu, wyłączeniu opcji mute i włączeniu podbicia mikrofonu w głośnikach słychać tylko szum.

Panowie, kolega spytał się was o taką niby błachostkę abyście jako starzy wyjadacze tej płyty pomogli mu w rozwiązaniu problemu (po to jest poczęści to forum). Jak widać odpowiedzi nie uzyskał. Założył nowy temat bo potrzbuje mieć uruchomiony mikrofon do skype ale temat zamknięto bo userzy zjebali go (specjalnie takie określenie), że nie szuka. Podejście super normalnie. Sam się zainteresowałem czy faktycznie tak trudno to znaleźć i użyłem szukajki. Po wpisaniu klucza "dźwięk" nie znalazłem odpowiedzi, po wpisaniu "karta dźwiękowa" również nie znalazłem odpowiedzi, wpisałem ""mikrof" i "mikrofon" i dalej nic. Hmmm i teraz pytanie, gdzie widzicie tą odpowiedź panowie spece bo jeśli jestem powiedzmy userem nie znającym się na meandrach naszego forum to po totalnej zjebce olewam to forum i idę gdzie indziej. Do tego chcecie doprowadzić? I teraz co? Mam wlepić każdemu, kto napisał w drugim temacie, że odpowiedź łatwo znaleźć po 30 dni ZPP za kłamstwo? Nie ma problemu bo jak widzę za bardzo kilka osób obrosło w pióra i uznaje się za pro elo znawców tylko pomóc w 100% każdy nie potrafi. Szkoda, że stara gwardia już nie egzystuje na forum bo wtedy jednak dało się uzyskać na każde pytanie odpowiedź.

 

Czekam na odpowiedź na zadane pytanie lub linki do odpowiedzi bez owijania w bawełne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhm

ponowie pytanie

czy da sie ustawic w biosie procentowa regulacje obrotow wentylatora ?

w dfi infinity dalo siea tu nie widze takiej opcji..

 

 

Procentowo się nie da. Można tylko ustawić progi temperatur kiedy wiatrak ma się całkiem wyłączyć i przy jakiej temperaturze ma wiać na maxa. Gdy np. ustawisz temp. wyłączania na 25stC a temp wiania na maxa 50stC to pomiędzy tymi temperaturami płyta płynni w zaleźności od temp zmienia prędkość wiatraków, także musisz sobie je tak dobrać aby Ci odpowiadały i temperatury i głośność :wink:

 

 

 

Panowie, kolega spytał się was o taką niby błachostkę abyście jako starzy wyjadacze tej płyty pomogli mu w rozwiązaniu problemu (po to jest poczęści to forum). Jak widać odpowiedzi nie uzyskał. Założył nowy temat bo potrzbuje mieć uruchomiony mikrofon do skype ale temat zamknięto bo userzy zjebali go (specjalnie takie określenie), że nie szuka. Podejście super normalnie. Sam się zainteresowałem czy faktycznie tak trudno to znaleźć i użyłem szukajki. Po wpisaniu klucza "dźwięk" nie znalazłem odpowiedzi, po wpisaniu "karta dźwiękowa" również nie znalazłem odpowiedzi, wpisałem ""mikrof" i "mikrofon" i dalej nic. Hmmm i teraz pytanie, gdzie widzicie tą odpowiedź panowie spece bo jeśli jestem powiedzmy userem nie znającym się na meandrach naszego forum to po totalnej zjebce olewam to forum i idę gdzie indziej. Do tego chcecie doprowadzić? I teraz co? Mam wlepić każdemu, kto napisał w drugim temacie, że odpowiedź łatwo znaleźć po 30 dni ZPP za kłamstwo? Nie ma problemu bo jak widzę za bardzo kilka osób obrosło w pióra i uznaje się za pro elo znawców tylko pomóc w 100% każdy nie potrafi. Szkoda, że stara gwardia już nie egzystuje na forum bo wtedy jednak dało się uzyskać na każde pytanie odpowiedź.

 

Czekam na odpowiedź na zadane pytanie lub linki do odpowiedzi bez owijania w bawełne!

 

hmmm szczerze mówiąc to nie znalazłem żadnych "zjebek" dotyczących tego posta w tym temacie. Nikt po prostu na niego nie odpowiedział. Zresztą tak było zawsze i tak będzie, niektóre pytania pozostają bez odpowiedzi, bo albo nikt nie wie (ja np. nie mam mikrofonu, nigdy nie miałem i pewnie nie będę miał a karajan u mnie działa tylko do chwytania dźwięku z tunera).

 

A teraz inna sprawa, romek skąd nagle się w tym temacie pokazałeś? Czyżby DRuMah się poskarżył? No wiecie wstyd...Nawet pytania nie ponowił...

 

Aha szukać i próbować trzeba wg tej instrukcji http://www.dfi.com.tw/Upload/Manual/lputnf4%20847505101.pdf (link z FAQ z pierwszej strony, tam jest opisane i wygląda na to, że musi być zworka założona na piny 5 i 6 oraz druga na 9 i 10. A tak zapewne masz, także obstawiam na problem w ustawieniach sterownika a nie sprzętu. A jeżeli DRuMah nie wiedział o tej instrukcji to znaczy, że nie zajrzał do FAQ czyli powinien dostać % a nie takie straszenie innych...Jak zwykle są równi i równiejsi :lol:

Pozdr

 

 

EDIT:

gdzies wcielo posta pt. alternatywa chlodzenia dfi wiec pytam tu. ten nowy pentagram na nb

http://www.allegro.pl/item130678173__penta..._i_grafike.html

nie pogryzie sie z jakas dluzsza grafa na dfi??? ktos to testowal?

Czy będzie pasował czy nie to nie wiem, ale sprawdfź najpierw czy Ci grafa działa w dolnym slocie, bo niektóre grafy ATI nie działają z prędkością PCI-E inną niż x16, a jako że nie masz konfigu w sigu to nie wiem co tam masz...

Edytowane przez zayonnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz inna sprawa, romek skąd nagle się w tym temacie pokazałeś? Czyżby DRuMah się poskarżył? No wiecie wstyd...Nawet pytania nie ponowił...

 

Aha szukać i próbować trzeba wg tej instrukcji http://www.dfi.com.tw/Upload/Manual/lputnf4%20847505101.pdf (link z FAQ z pierwszej strony, tam jest opisane i wygląda na to, że musi być zworka założona na piny 5 i 6 oraz druga na 9 i 10. A tak zapewne masz, także obstawiam na problem w ustawieniach sterownika a nie sprzętu. A jeżeli DRuMah nie wiedział o tej instrukcji to znaczy, że nie zajrzał do FAQ czyli powinien dostać % a nie takie straszenie innych...Jak zwykle są równi i równiejsi

Po pierwsze od kiedy pytania trzeba zadawać dwa razy? Ja jestem przyzwyczajony do relacji pytanie->odpowiedź, nie wiedziałem że tutaj jest inaczej i każde pytanie trzeba powtórzyć, będę pamiętał na przyszłość.

 

Po drugie pytanie ponowiłem, ale już w osobnym temacie- w nadziei że będzie na tyle widoczny, że nie zostanę tym razem zignorowany.

 

Po trzecie się nie skarżyłem. Tak robią dzieci w podstawówce. No chyba że dla Was dyskusja z redaktorem na temat funkcjonowania forum bez podawania jakichkolwiek nicków czy innych danych identyfikacyjnych to skarżenie się.

 

Po trzecie, nie wynikało moje pytanie bynajmniej z lenistwa. Czas, który poświęciłem na szukanie informacji mógłbym poświęcić np. na dodanie nowych newsów. Liczyłem, że specjaliści udzielą mi fachowej odpowiedzi w ułamku sekundy, bo to dla nich żaden problem i wiedzę tą posiadają od lat. No i się przeliczyłem.

 

Przejrzałem całą moją dokumentację (instrukcja obsługi i ulotki dołączone do płyty) i nie znalazłem interesujących mnie informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze od kiedy pytania trzeba zadawać dwa razy? Ja jestem przyzwyczajony do relacji pytanie->odpowiedź, nie wiedziałem że tutaj jest inaczej i każde pytanie trzeba powtórzyć, będę pamiętał na przyszłość.

 

Po drugie pytanie ponowiłem, ale już w osobnym temacie- w nadziei że będzie na tyle widoczny, że nie zostanę tym razem zignorowany.

 

Po trzecie się nie skarżyłem. Tak robią dzieci w podstawówce. No chyba że dla Was dyskusja z redaktorem na temat funkcjonowania forum bez podawania jakichkolwiek nicków czy innych danych identyfikacyjnych to skarżenie się.

 

Po trzecie, nie wynikało moje pytanie bynajmniej z lenistwa. Czas, który poświęciłem na szukanie informacji mógłbym poświęcić np. na dodanie nowych newsów. Liczyłem, że specjaliści udzielą mi fachowej odpowiedzi w ułamku sekundy, bo to dla nich żaden problem i wiedzę tą posiadają od lat. No i się przeliczyłem.

 

Przejrzałem całą moją dokumentację (instrukcja obsługi i ulotki dołączone do płyty) i nie znalazłem interesujących mnie informacji.

Ad.1 Jak widać zdarza się, że trzeba :wink: czasem to pomaga. Nawet na tej stronie pr1nce zadał dwa razy to samo pytanie..Ciekawe czy też o tym dyskutował z red.naczem. (jakoś wątpię)

 

Ad.2 A nie lepiej było zadać pytanie po raz drugi tu, niż zakładać osobny temat? BTW nie przyszło Ci do głowy, że może ktoś Twojego posta nie zauważył (np. mam czasem takie jaja z mailami z purepc, że zamiast odsyłać mnie do odpowiedniego miejsca to odsyłają mnie do ostatniej odpowiedzi w danym temacie i czasem jakiś postów nie przeczytam).

 

Ad.3 No tak nie skarżyłeś, ale jakoś romek się o tym dowiedział, że nikt Ci tu nie odpowiedział...Możesz to nazywać jak chcesz, dyskusją także. I jak rozumiem interwencja romka nie miała nic wspólnego z tym, że też jesteś w redakcji purepc...(dziwne, że za pr1nce się nie wstawił :wink: a jednak równi i równiejsi).

 

Ad.4 A czy mówiłem gdzieś o lenistwie? Przecież sam napisałem, że też nic nie mogłem znaleźć. Może po prostu nikt nie miał wcześniej takiego problemu? Aha i poproszę o linka do "zjeb" w tym temacie, które rzekomo dostałeś, bo ja takich nie znalazłem.

 

Ad.5 Wiesz cała Twoja dokumentacja nie oznacza, że nie ma innej bo takowa jak widać jest i nawet jest do niej link w FAQ na pierwszej stronie tego i poprzedniego tematu...Wielu ludzi dostało % za to, że tam nie zaglądali...

 

IMO jak chcesz to możemy tą dyskusję prowadzić dalej, ale jest ona bez sensu bo co nie napiszę i tak będziesz miał rację bo w końcu dostanę bana lub %. Ale jednak jeżeli będziesz chciał kontynuować wątek to tu a nie na pw.

 

 

AndyN wydaje mi się, że zaawansowani userzy nie są potrzebni do tego problemu, tylko tacy, którzy używali takich sprzętów razem...

Pozdr

 

 

EDIT:

Dobra skończmy już bo to do niczego nie prowadzi i sie offtop robi. Już wiem jak rozwiązać problem. Pozdrawiam.

Czasem dobry offtop nie jest zły :wink: Poza tym jeżeli już wiesz co jest nie tak to może podziel się tą informacją z innymi, może komuś się przyda...

Edytowane przez zayonnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma równych i równiejszych- każdy kto by porozmawiał w tej kwestii z romkiem uzyskałby pomoc. Jedyna moja przewaga jest taka, że mam w pewnym sensie ułatwiony dostęp.

 

Co do podzielenia się rozwiązanem, to prosze bardzo- problem okazał się dotyczyć mikrofonu, którym pod moją nieobecność bez mojej zgody i wiedzy zaopiekowała się niepostrzeżenie moja siostra i od tamtej pory przestał poprawnie funkcjonować.

Przypadek chciał, że miało to miejsce w tym samym czasie, co zmiana płyty głównej, stąd moje błędne podejrzenia.

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wczesniej zasilacz nie był problemem, a mianowicie procesor był jebnie** : ) Tak więc jedno wam mogę powiedzieć... fuck dfi street : ) Moje LP jedzie na taganie 380.

 

Teraz mam inny problem... gdy odpalam kompam widze logo lp i nic sie nie bootuje, swieci sie jedna czerwona dioda na mobo odpowiedzielna chyba za vga ? Skoro widze logo to nie wiem w czym problem.

Edytowane przez Mr.TwiG_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wczesniej zasilacz nie był problemem, a mianowicie procesor był jebnie** : ) Tak więc jedno wam mogę powiedzieć... fuck dfi street : ) Moje LP jedzie na taganie 380.

A czy czasem u Ciebie nie migala zadna z diod??

Bo u mnie np. trzy swiecily a jedna migala.

 

A streecie jest jeden gosc, ktory ma problem chyba z freezami windy, do tego zasilke enermax 850W!! i przez dwie strony karza mu sprawdzac co chwila procek, grafe i ramy, winde i co tam jeszcze.

Jak napisal, ze sparwdzil to pisza, zeby zrobil to jeszce raz i tak w kolko, ale o plycie to cihcutko, nikt nie napisal, ze moze to byc wina mobo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem u Ciebie nie migala zadna z diod??

Bo u mnie np. trzy swiecily a jedna migala.

 

A streecie jest jeden gosc, ktory ma problem chyba z freezami windy, do tego zasilke enermax 850W!! i przez dwie strony karza mu sprawdzac co chwila procek, grafe i ramy, winde i co tam jeszcze.

Jak napisal, ze sparwdzil to pisza, zeby zrobil to jeszce raz i tak w kolko, ale o plycie to cihcutko, nikt nie napisal, ze moze to byc wina mobo :lol2:

Dopchnij karte graficzna w gniazdo. U mnie to pomaga. Mozesz tez wlazyc jakas karte graf. na pci, zeby zobaczyc czy na niej zastartuje.

 

Zmieniales chlodzenie na NB?

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w płycie DFI LanParty UT NF4 -D da sie jakos odblokowac SLI to znaczy zebym dał rade wpakowac tam 2 karty i zeby dzialaly poprawnie w trybie SLI :? bo z tego co wiem to teoretycznie sie nie da :angry: chociaz dziwi mnie to ze plyta ktora ma 2 sloty nie obluguje SLI :mur:

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...