Skocz do zawartości
__Juras__

Czy Warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

karta jest na pamieciach 128 bit. Koles chce za nia 160 i tyle wlasnie mam.... rozgladalem sie za jaims radkiem 9600 ale za to trzeba dac troszke wiecej... Chce ją kupić, ale liczy sie także wasze zdanie.... Czy dostane cos lepszego w tej cenie?? Czy kazda sapphire sie dobrze kręci czy bywaja wyjątki? jeszcze nie wiem na jakich pamiatkach jest ta karta ale sie dowiem :) Pozdrawiam i oczekuje dobrych rad ;P

 

edit: karta jest na elixirach :( chyba sobie na niej nie poszaleje :( co wy na to ???

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierszej opcji troche sie obawaim tego 64MB.... nie strace duzo na wydajnosci wzgledem kreconego 9550 np na hynixach?

o GeCube wysłałem maila na jkiej szynie sa pamieci i czekam za odp.

pozostałe jeszcze aukcje trwaja i nie wiadomo za ile pojda a chcialbym ja jaknaszybciej zamowic zeby byla na weekend.... wiem ze kto sie spieszy - dwa razy traci ale dlatego skierowalem prosbe do was :)

czy na ta ostatnia zmodowana karte 3094 pkt w 3DMark03 to nie za malo ??

Tak przy okazji to szkoda ze nie chcialem kupic grafy miesiac temu bo mozna ja bylo dostac za 124 zl na tej aukcji

TUTAJ też były w tej cenie:(

 

P.S. @fredus i @daniel89 dzięki za zainteresowanie :)

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu brał bym :-P bo ładnie sie kręci :D w 3d marku 2003 będzie miał coś koło 3,5 k :D

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszperam jeszcze i poczekam az kilku kolesi odpowie na moje maile. narazie dowiedzialem sie ze ten GeCube ma magistrale pamieci 64 bity :(

Jeśli do 23 ta karta nie zniknie a ja zalatwie jakis przelewik na moje konto w mbanku to ja biore. jesli nie to moze upoluje cos podobnego. gdyby ktos sie natknal na cos naprawde ciekawego to dawac znac :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki wlasnie koles z naszego forum zaproponowal mi radka 9600 który spokojnie sie buja rdzeń do 425 a pamięci 540 za 160 zł na hynixach 4ns narazie sa to najwyzsze parametry w tej cenie i raczej go łyknę :)

 

co do MSI to wiem,że to potęga bo wiara z pamiątek wyciaga po 700 Mhz,ale jeszcze troche do konca dla wlasciciela jest warta ponad 200 i pytał ile moge dac (nie powiem mu ze 160-170 bo mnie wysmieje)

 

koles od tej pierwszej karty troxche duzo chcial (190 z przesylka - tyle nie mam),

Edytowane przez __Juras__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...