Skocz do zawartości
Gość Bio

Cms'y

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Szukam jakiegoś CMS'a, na którym mógłbym zrobić galerię + forum + takie tam ;p nie piszcie mi o mambo bo dla mnie to jest shit :] chodzi mi o jakieś inne darmowe i dobre :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZRÓB WŁASNY, DUŻO ROBOTY, ALE POTEM CIESZY :D

tja... moze ty mi zrobisz jak jesteś taki mądry? Jakbyś nie wiedział to nie każdy ma w małym palcu PHP, c++ i inne Pascale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja... moze ty mi zrobisz jak jesteś taki mądry? Jakbyś nie wiedział to nie każdy ma w małym palcu PHP, c++ i inne Pascale...

ale jak ktos naprawde chce zrobic porzadna strone, to uczy sie PHP, SQL itd. od podstaw, a mysle, ze strony z prawdziwego zdarzenia robi sie glownie dlatego, ze sie tym interesuje...

jak juz musi byc gotowy CMS, to ja bym polecil PHP Fusiona. lekki, duzo modulow dostepnych, latwo sie modyfikuje... osobiscie nie mialem z nim za duzo do czynienia, jako administrator, ale jestem moderatorem strony kolegi, opartej na tymze wlasnie skrypcie. obecnie jest ona w przebudowie, a szkoda, bo pokazalbym, co mozna na nim zrobic. oczywiscie wymaga to pewnego doswiadczenia w tej dziedzinie, ale na tym wlasnie polega cala zabawa... powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po oblukaniu możliwości paru cms'ów stwierdziłem, że dobrym dla mnie bedzie joomla! :] dzięki wszystkim za pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joomla! to System Zarządzania Treścią (CMS), utworzony przez ten sam, zdobywający nagrody zespół, który doprowadził Mambo CMS do jego obecnej sławy.

Teoretycznie to prawie to samo ;) moze mambo nie jest takie zle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...