Skocz do zawartości
bzyk1

Dodatkowe 512 Mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W chwili obecnej posiadam 512MB Hynixa (Hyundai HYMD264 646B8R-D43). Przyszła pora na dodatkowe 512, bo Oblivion jest brzydki i grać się nie da :-)

 

Pytanie; co kupić? Od razu zastrzegam że nie zajmuję się overclockingiem "zawodowo". Mam co prawda Athlona -M podkręconego do 2400 MHz, przetaktowałem go zaraz po zakupie - działa i nie chcę dalej bawić się w podkręcanie.

 

 

Tak więc zastanawiam się nad producentem. Czy to ma być Corsair? goodram? Czy też jakiś noname ram? Na Geile i Hynixy mnie nie stać (a raczej stać, ale wolałbym oszczędzić na ramach i kupić lepszą grafę). Z branży hardware wypadłem już parę lat temu... Zresztą, kto na bierząco nie śledzi zmian, bo żadna róznica czy pół roku czy parę lat :) Tak więc poradzcie - jaki producent, i jaki sklep? Czy sirius.pl dalej jest tak polecany jak za starych czasów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hynix, Goodram itp. wsioryba jeśli nie podkręcasz. Bierz najtańszy. Aczkolwiek jeśli myślisz o dualu [choćby w przyszłości] to radziłbym Ci dokupić drugiego Hynixa, tyle, że z wyglądu takiego samego [tzn. jeśli masz jednostronnego to dokup drugiego takiego]. Różnica w cenie Goodrama, a Hynixa to zaledwie 15 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

Nie, nie mysle o dualu. Przynajmniej na razie. A jak dual stanie sie koniecznoscia, to podejrzewam ze juz inna platforma sprzetowa bedzie funkcjonowala - a wiec wymiana mobo oraz proca/ ramu stanie sie nieodzowna. Do tego czasu jednak (mysle ze z rok lub poltora) 1 GB oraz wymiana karty graficznej (z r 9600 pro na nvidie 6600 gt) wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...