Skocz do zawartości
Anomandarist

Karta Pamieci Utknela W Czytniku W 5024wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dzis rano zakupilem sobie sony psp, wraz z nim 1gb memory stick duo pro. Postanowilem wgrac sobie pare filmikow itp wiec wsadzilem karte pamieci do wbudowanego czytnika kart w moim Acere Aspire 5024wlmi, karte normalnie wykrylo, powgrywalem co chcialem i przyszla pora na ponowne umieszczenie jej w psp. I tutaj pojawia sie problem bo nie mam bladego pojecia jak ja wyciagnac, nie ma jej wogole jak siegnac. nawet penceta probowalem ale zagleboko siedzi.... co ja mam z tym zrobic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<lol>... Mam aspire 5024 wlmi i nie wiem jak u ciebie ale u mnie to ten czytnik na 100% nie jest na memory stick! Z tego co wiem to na karty SD i pochodne (XD, mini XD itd...) w instrukcji spojrzałem (dość ogólnie) i też nic nie pisało żeby można było wetknąć memory stick! Mam wrażanie że to jest powodem twoich problemów. Sprawdź w instukcji czy można wkładać memory stick bo jak nie nawet nie idź do serwisu. Karty SD i XD sie wyszarpuje. ich wystaje tak z 0.3 cm więc można chwycić i wyjąć. Napisz jak skończy się twoja przygoda bo jestem ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim acer aspire 1692wlmi! gdy wloze karte SD to potem muszze obcegami ja wyciagac!! --kiedys probowalem palcami to prawie paznokcia zlamalem--a paznokcie mam jak kazdy facet :)

 

Te czytniki w acerach to jeden wielki koszmar jezeli chodzi o ich wyciaganie! --przynajmniej tak jest u mnie:(

 

W HP nax8220 jak wloze karte to potem wystarczy ja mocniej docisnac i sama wyskakuje!-- i tak powinno byc... ehh

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chodzi oto wlasnie ze ona wlasnie wogole nie wystaje tylko.... a na obudowie obok czytnika jest logo memory stick to myslalem ze na nie tez jest:) no i karta jako taka dziala... wogóle to mam do was pytanie, do tych ktorzy maja tego acera, jedziecie na standardowych sterach ktore dostaliscie do grafiki i mobo czy jakis nowsyzsch??? ja probowalem zainstalowac nowe ze strony ati ale wyskakuje mi ze nie ma karty vga zainstalowanej..

Edytowane przez Anomandarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam standardowych (znaczy ściągnąłem ze strony Acera) ale do konsoli synaptic używam nowszych ze strony synaptica be przy tych od Acera nie działał scroll w firefoxie. W zasadzie nie wpadłem na pomysł wymiany sterowników ale skoro to ma coś dać to bardzo chętnie posłucham propozycji. Na stronie Acera są sterowniki z dopiskiem for Aspire 5024 wlmi only ale u mnie nie chodzą bo mam zainstalowanego windowsa X32-przynajmniej myśle że dlatego. A tak wogóle to jest duża różnica w szybkości działania systemu X64 w porównaniu z 32 bitowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale herezje niektórzy piszą... Karta utknęła, bo ten czytnik jest na Memory Stick i tyle, a widzę, że kolega wsadził do czytnika kartę Memory Stick Duo (Duo to jest ta połowe krótsza)...

A później jaki acer to jest szajs bo ktoś nie wie co wsadza :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas nie badz taki do przodu tylko jak zes taki specjalista to lepiej napisz jak ja wyciagnac zamiast beke zbijac, na obudowie byl znaczek memory stick do wsadzilem memory stick skad mialem wiedziec ze akorat ten jest inny niz reszta, a skoro nie jest na te karty to dlaczego karta normalnie w kompie dziala???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam raz jeszcze ,ze ja tez musze wyciagac obcegami karty!

 

 

Te ACERY tak maja widocznie... Bylo kupowac acera? - to teraz :wisielec:

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anomandarist @ ja się z Ciebie nie śmiałem, mogłeś nie wiedzieć, bo sam też Pro Duo chciałem włożyć do czytnika w laptopie ojca, tylko chodziło mi raczej o inne osoby co pisały bzudry. Chyba tylko rozebrać laptopa Ci zostało, ale dziwie się czemu ta karta pęcetą wyjśc nie chce, przecież ona tylko krótsza jest, więc nie miała się gdzie zaciąć raczej ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS duo jest nie tylko krotszaale tez ciensza i wezsza.Adaper msduo-ms musi zmiescic taka karte w sobie a on ma wymiary przecierz "normalnego" MSa(.

Niektore cztyniki(np.digitus24in1) nie polykaja karty Msduo w calosci wiec takich problemow nie ma[zresztaa wkalda sie do tego samego slotu co MS].

Pozostaje ci walczenie penseta lub jakas szpilka.Rozebranie notka moze nic nie dac,wszystko zalezy czy bedzie sie dalo rozebrac ten czytnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam raz jeszcze ,ze ja tez musze wyciagac obcegami karty!

Te ACERY tak maja widocznie... Bylo kupowac acera? - to teraz :wisielec:

W moich acerach karty wychodza bez problemowo. Troche gleboko siedza i wilgotnymo palcami trudno chwycic - to fakt, ale wychodza. Chociaz raz byl problem, ale dlatego, ze karta byla jakas noname.

 

Koledze pozostaje rozebrac lapka, bo plomb nie ma. Tylko niech niczego nie popsuje. Maskownica powinna zejsc i wtedy latwiej byloby chwycic. Jesli nie to pozostaje rozebranie napedu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...