Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

Ze tez obstawiles na derby Lodzi, nigdy nic nie wiadomo :lol:

Ja raz w zyciu obstawilem 10 spotkan za 2 zl, wyciagnalem 170.

Wiecej nigdy sie w to nie bawilem, wiedza + wielkie szczescie :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zastanawiałem się długo czy obstawiać te łódzkie mecze ale zrezygnowałem bo to nic pewnego, za to obstawiłem na noc 4 mecze NHL żeby rano się obudzić z dobrym humorem ;) ;) (do wygrania 40E) a z nożnej irlandzka/holenderska i francuska - do wygrania 60E.

 

Damy rade?

 

Dziś dzięki Zaragozie wpadło 25E :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzew Lodz - LKS Lodz (Typ) 1 2,25 Źle

 

Przej*** 100zl :mur:

 

Pochopna dezycja byla... nigdy wiecej niepewniakow. O wyniku dowiedzialem sie przed chwila dopiero :D Bo wczoraj bylem na malym party i powiedzialem zeby nic nie mowili o wyniku ;)

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bet-at-home ;]

Bet-at-home?

Jedne z najniższych kursów, naprawdę uboga oferta, niewygodne poruszanie się po stronie, bardzo rzadkie zakłady "live".

Zalety to bardzo szybkie doliczanie wygranych pieniędzy do stanu konta.

Zdecydowanie lepszym wyjściem, nie tylko dla początkujących, jest Expekt.

Oferta zakładów jest naprawdę spora, kursy często najwyższe wśród polskojęzycznych buków, strona łatwa w obsłudze.

Expekt ma także sporo spotkań, które można grać "live".

Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można się wygodnie poruszać po BAHu (trzeba się przyzwyczaić, a czasem to trwa długo), ale jednak nie ma co porównywać funkcjonalności strony ze stroną Expekta.

Co do kursów, to te na Expekcie są prawie zawsze wyższe, a na piłce nożnej różnicę widać najbardziej, często różnicę sięgają nawet dwóch dziesiątych.

Co do wypłat, to na Expekcie też są bez limitu, wpłaty od 20 złotych (kartą).

Edytowane przez lamero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad postawieniem większej kwoty na Chelsea.. Mimo, ze na Zenit nie postawiłem a miałem takie przeczucie i się zawachałem <_<

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dzisiejszego finału LM?

to tylko jeden mecz, za duże ryzyko i trzeba postawić konkretną sumę by to miało w ogóle jakiś sens

szkoda ludzie pieniędzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad postawieniem większyej kwoty na Chelsea.. Mimo, ze . na Zenit nie postawiłem a miałem takie przeczucie i się zawachałem <_<

Kurna ja też się zszokowałem. Stawka na betgun była 40 złotych na Zenit i tez sie wahałem o_O Mozna było niezle na tym zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat konto w Expeckcie i stawki są następujące:

Manchester United - Chelsea   	 2.50   	 3.00   	 3.15
Ale faktycznie w tym meczu nie mam już takiej pewności jak przy p. UEFA, choć jeśli miałbym obstawiać to wybrałbym CFC.. Za duze ryzyko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat konto w Expeckcie i stawki są następujące:

Manchester United - Chelsea   	 2.50   	 3.00   	 3.15
Ale faktycznie w tym meczu nie mam już takiej pewności jak przy p. UEFA, choć jeśli miałbym obstawiać to wybrałbym CFC.. Za duze ryzyko..

 

Gamebookers.com

 

Manchester United - Chelsea

1:2.50 | X:3.10 | 2:3.00 |

Normalnie myslalem ze ostatnio przez lige wloska, a konkretnie przez Juventus sobie wlosy powyrywam z glowy. Mecze pewniaki, a oni albo przegrana albo remis :damage_wall:

 

Oplaca sie wam stawiac duze sumy na pojedyncze zaklady?

 

Slask Wroclaw v Lechia Gdansk			1.60	3.50	4.75

Jak myslicie, Lechia da rade wygrac? Bo jeszcze nigdy nie wygrali ze Śląskiem na wyjezdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slask Wroclaw v Lechia Gdansk			1.60	3.50	4.75

Jak myslicie, Lechia da rade wygrac? Bo jeszcze nigdy nie wygrali ze Śląskiem na wyjezdzie.

Lechia, hmm. Może być ciężko. Co do LM - kibicuję MU, ale w zakładach typowałbym Chelsea :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechia ma juz awans w garsci, wiec jest tu duza wariacja wynikow ;]

No po dzisiejszych wynikach stwierdzam, ze II liga jest mniej przewidywalna od I :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko jeden mecz, za duże ryzyko i trzeba postawić konkretną sumę by to miało w ogóle jakiś sens

szkoda ludzie pieniędzy...

No sorry, ale żeby grać trzeba mieć żyłkę hazardzisty, a żeby ustrzelić coś konkretnego trzeba dużo ryzykować :razz:

 

A co do pojedynczych zakładów....

Zawsze można pójść moim śladem i walnąć coś większego na polaków w pierwszym meczu. Kursik jest niezły, a dla mnie ten mecz jest już przesądzony :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Rozgrzewka przed euro, składane wczoraj po piwkach :wink: :lol2:

Cholernie żałuje, że nie zagrałem za normalną stawkę, ale jakoś nie wierzyłem że ten kupon wejdzie :(

Ale przynajmniej odrobiłem sobie dzisiejszą Brazylię :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Austria - Croatia

Euro 2008 - Mecze 2 2 (0-1) 1.80

 

Canada GP 2008

Zwyciezca (bez zwrotow) Formuła 1 Robert Kubica Robert Kubica 6.50

 

Tych na Polskę litościwie nie będę umieszczał, ale po tych wyżej przynajmniej jestem 25zł na plus :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black_war hardcorowiec z ciebie ;]

 

ja wygralem dzis 35 za 10. kubica-heidfeld 1, austria-chorwacja 2 i polska niemcy under 2.5

 

obczajcie sobie wyniki do tej pory: 2x2:0 i 2x1:0. bedzie bardzo duzo underow w tych me. poniedzialek ja odpuszczam, choc jezeli mialbym cos obstawic to moze under francja-rumunia i over wlochy-holandia, ale jutrzejsze to loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...