Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie ja tez bylem pewien ze meksyk wygra ale na takie mecze sie nie stawia i koniec - meksyk to najbardziej nierowna druzyna a po zatym w potyczkach "sredniakow" zawsze roznie moze byc

 

@pentliczek powstrzymaj sie z robieniem kombinacji praktycznie indentycznych ewentualnie kopiuj 1-2 mecze ktorych jestes pewien a nie 4-5 i reszte dokladaj na kazdy kupon inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrrrrrrrrrrrrrrrr

stawilem na szybko kupon i nie pomyslalem, przeciez mozna bylo spokojnie postawic ze angola nie strzeli gola -_-' po wyzszym kursie a tu taka kaszana :/ ja pierdziele! dobrze ze za 40 ziko postawilem 1x na meksyk ..., ale [ciach!]a trafilem dokladny wynik na holandie to taki meksyk musial wszystko spierdzielic! wrrrrrrrrrr ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozylem konto w BAH-u tak zeby dostac te 5 free zl bo juz nie chcialo mi sie czekac na wyniki moje w BAW

 

i to moje kupony na dzisiaj :

 

Portugalia - Iran (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) powyzej

Włochy - Stany Zjednoczone (Typ) 1

Czechy - Gana (Typ) 1

 

stawka 2zl ew. wygr. 7.84zl

 

................................................................................

..................................

 

Portugalia - Iran (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) powyzej

Włochy - Stany Zjednoczone (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) powyzej

Czechy - Gana (Typ) 1

 

stawka 3zl ew. wygr. 16.80zl

 

 

No to sie bedzie lepiej dzis kibicowalo // btw jak czechy dzis odwala to powala mi wszystkie kupony na obu kontach <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Thical, myslisz ze Portugalia wygra:>

 

Po pierwsze jestem pewny ze wygra w 100% , a po drugie jestem pewny ze padnie sporo goli , inaczej bym tak nie stawial , no ale boisko zweryfikuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie założyłem 3 konto w bet-at-home tym razem na mamusie i kolejne 5 zł do stawiania ;) jutro raczej tego nie stawiam i poczekam na Argentyne z Serbią (16.06)

Ja mam problemik. Zalożylem konto na mamusie i teraz kiedy chce wyplaic kase to jako odbiorca jest moja mama, która nie ma konta w banku z obsluga internetowa wiec musiala by latac na miasto i dopiero mi przelewać. Czy przelew dojdzie kiedy będa dane jej a nr konta mój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz za 5 dwunasta przed meczem Portugalii ale jak ktos jest jeszcze nie pewien co zrobic to ostrzegam zeby nie bylo warto stawiac na portugalie z handicapem nawet albo bezpieczniej na under 2.5 ze padnie wiecej. Tylko zeby nie bylo do mnie pretensji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz jeden kupon wtopilem bo mialem ze portugalia bedzie wygrywala juz przed przerwa :/ ale mam jeszcze inne dwa ;] najciekawsze zdarzenie to chyba czechy z handicupem -1 z ghana ;] po kursie 2.5 :] powinno byc dwa zero, albo nawet i 3 ;] a tlumaczenie ze czesi sa oslabieni brakiem kollera to dla mnie zadne tlumaczenie, bo po pierwsze maja lokvenca ktory swoimi warunkami i umiejetnoscami duzo nie ustepuje kollerowi, a wogole to jak juz grali bez kollera z usa to dali rade 2 bramki strzelic ;] wiec nie jest tak zle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni i sedzia rozwalil mi kupony w doliczonym czasie bo moglo byc 3-0 <_<

 

Tak powaznie to tylko moja chciwosc mnie zniszczyla odrazu wiedzialem zeby grac handicapem 0-1 na portugalie ale polaszczylem sie troszke wiekszym kursem na under 2.5 , no ale bylo blisko , a znajac moje szczescie reszta z kuponow wejdzie ale to juz i tak nie wazne bo moja kariera na BAH sie skonczyla :-|

 

 

Ps. ktos wie jak skasowac konto na bet-at-home ?

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już jestem blisko zakończenia historii na BAH :D Ale może.. bo mam jeszcze 1 kupon systemowy (musi wejść dziś italia, czech nastepnie brazylia z japonia i austr i hiszp z arabia i tunisem) kupon z niska wygrana (24 zl), ale moze sie cos jeszcze uciula na pucharowych ... no ale najpierw to musi wejsc

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bukmachera.. gram na expekt.com - zaczalem grac daaawno temu, zainwestowalem 100 zl, wygranych mialem ok 300.. ale wszystko poszlo sobie w piasek (najwieksza wygrana ~70 zl)

 

na czas mistrzostw postanowilem reaktywowac swoje konto, wplacilem 50 zl i powalczylem :)

na 7 kuponow, ktore do tej pory obstawilem 3 weszly.. (2 z przegranych popsula mi Francja :/)

 

ale kazdy z przegranych kuponow poszedl w niepamiec, gdy pare minut temu portugalia wygrala z iranem :-)

 

1. Portugal - Iran (full time) - 1 - 1.33

2. Brazil - Croatia (full time) - 1 - 1.42

3. Germany - Poland (full time) - 12 - 1.25

4. Holland - Ivory Coast (half time) - 1 - 2.5

5. Italy - Ghana (full time) - 1 - 1.62

6. USA - Czech Republic (full time) - 2 - 1.95

7. France - Switzerland (Switzerland to score) - No - 2.08

8. Spain - Ukraine (full time) - 12 - 1.30

9. Tunisia - Saudi Arabia (Tunisia to score) - Yes - 1.23

10. England - T&T (First team to score) - England - 1.15

11. Korea Republic - Togo (Will Adebayor score during the match) - No - 1.38

 

Przelicznik: 98.41

Stawka: 3.45 PLN

Wygrana: 339.51 PLN

 

najbardziej obawialem sie typu nr 4 i dluuuugo nr 10 :) ale wszystko fajnie sie skonczylo..

 

:mur: patriotyzm nie pozwolil mi postawic tylko na Niemcy... i podobnie z moja ulubiona druzyna (po Polsce) Hiszpania.. tez nie za bardzo uwierzylem w jej zdolnosci :)

 

Hurrra! :D

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sawyer188

live'y sie nie licza :P

 

a dzis prawdopodobnie w przyplywie adrenalinki puszcze italie 1/1 (po pierwszej i po drugiej polowie beda wygrywac) po kursiwie 2.0, po takiej malej kalkulacji - skoro czesi wygrywaja 3:0 z usa, ghana wygrywa 2:0 z czechami a wlosi wygrywaja 2:0 z ghana, wiec wychodzi na to ze usa to outsider w tej grupie ;] tak sie wlasnie zastanawiam co by tu dorzucic do tego i nic jutro wlasciwie to nie widze :/ o brazylie sie boje, bo hiddink robi cuda ze swoimi druzynami, chorwacja jest bardzo dobra, ale japonia podobno ma zagrac bardziej defensywnie niz z australia (czworka obroncow, a nie trojka) no i ten zico to tez wielka zagadka ... chyba wrzuce hiszpanie z tunezja tez 1/1 ale to dopiero w poniedzialek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...