Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie z innej beczki :

Znacie jakieś strony gdzie dokładnie wyjaśniają gre w pokera dobieranego/brydża.

 

Bo wstyd się przyznać, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji żeby się nauczyć :oops:

google djud. Wyszukaj stronke 'liquid poker' swego czasu byl tam bardzo dobry 'tutorial'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc to mój kupon na dziś:

 

Jihlava-Sparta P 2 (1,56)

Newell's-The Strongest 1 (1,32)

Besiktas-Gaziantep 1 (1,42)

Austria W.-Ried 1 (1,50)

Czechy-Słowacja 1 (1,80)

Finlandia-Dania 1 (1,20)

Prokom-Polpharma 1 (1,05)

Anwil-Turów 1 (1.12)

Tau Ceramica-Bilbao Basket 1 (1,12)

Nadal-Lisnard 1 (1,03)

 

Za 2zł do wygrania 23,10zł

 

Może wejdzie ;)

Weszło Mi B) Dziś znowu trzeba coś puścić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zarejstrowalem w srode w sportingbecie, w czwartek zrobilem przelew na 100 zl i w piatek bylo 200 zl na koncie :>

 

@gREG_PG

no to jeszcze masz czas zeby z tego zrezygnowac bez szkody na swoim portfelu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły się MŚ, więc idę do buka :D

Na razie takie kupony wymyśliłem :

I

Niemcy-Kostaryka 1 1.35

Anglia-Paragwaj 1 1.60

Trynidad i Tobago-Szwecja 2 1.30

Angola-Portugalia 2 1.35

Włochy Ghana 1 1.50

 

10 zł -> 51,20

 

II

Hiszpania-Ukraina 1 1.85

Australia-Japonia 2 2.50

Serbia-Holandia 2 1.85

Usa-Czechy 2 2.00

 

2 zł -> 30,80

 

Mamm nadzieję, że wejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe zacznie sie chodzenie do ...."złodzieii" jakiś czas temu sie kompletnie z tgo wyleczyłem, ale teraz hehee 3ba 3ba postawić noi oczywiście czystą jedynkę na POLSKĘ ;D...../niewiem czemu ale jakoś wiem że wygrają ;D/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram czesto. Mam w okolicy Totomix'a, STS i Milenium ( www.wzbmilenium.pl ) gram w tym ostatnim poniewaz ma zazwyczaj najwyzsze kursy.

 

Najwieksze fora typerskie:

http://forum.typosfera.pl/index.php

http://www.typujemy.pl/forum/index.php

 

Czesto na te stronki zagladam.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły się MŚ, więc idę do buka :D

Na razie takie kupony wymyśliłem :

I

Niemcy-Kostaryka 1 1.35

Anglia-Paragwaj 1 1.60 ja dałem 1X

Trynidad i Tobago-Szwecja 2 1.30

Angola-Portugalia 2 1.35

Włochy Ghana 1 1.50

 

10 zł -> 51,20

 

II

Hiszpania-Ukraina 1 1.85 1X

Australia-Japonia 2 2.50 bankowo ci nie wejdzie

Serbia-Holandia 2 1.85 ok

Usa-Czechy 2 2.00 ja dałem 12

 

2 zł -> 30,80

 

Mamm nadzieję, że wejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te podpórki może i potrzebne w niektórych meczach, ale ja gram bez nich.

Nie rozumiem, dlaczego Japonia ma nie wygrac z Australią ? Nawet Niemcy mieli kłopoty z Japońcami, a to już o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1t

zauwaz ze niemcy od dawna nie wygrali z nikim z wyzszej polki, tak wiec gadanie ze nawet szwaby mieli klopoty z japonczykami jest bez sensu, ale znowu australia nie jest jakos piekielnie silna. boje sie ze japonczycy moga nie wytrzymac trudow turnieju (bylo to widac w koncowce meczu z niemcami) i o ile pierwszy mecz moga wytrzymac to w nastepnych nie bedzie juz tak rozowo, no a australia bedzie swietnie taktycznie przygotowana. moga byc taka grecja mistrzostw swiata, chociaz pewnie z grupy nie wyjda ;] ale stawianie meczu japonia - australia to jest duze ryzyku i napewno nie jest "pewniakiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA wrzuciłęm 100 zł do bet at home do tego dostałem gratis 100 zł i mam 200 zł na obstawianie raczej miałem bo już poszły zakłady na MŚ jeśli pójdzie dobrze to już w niedziele będzie na koncie 380 zł jak średnio to 260 jak źle to 0 :] , ale stawki tak dobre , że żal było nie wpłacić.

 

Co do tych typów:

 

 

I

Niemcy-Kostaryka 1 1.35 (JAK NAJBARDZIEJ)

Anglia-Paragwaj 1 1.60 (ANGOLE SĄ W GAZIE POWINNI SOBIE SPOKOJNIE PORADZIĆ)

Trynidad i Tobago-Szwecja 2 1.30 (JAK DLA MNIE PEWNIAK)

Angola-Portugalia 2 1.35 (TEGO WOLAŁEM NIE OBSTAWIAĆ BO O ANGOLI NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA)

Włochy Ghana 1 1.50 (TEGO NIE OBSTAWIAM WIETRZE REMIS I TO 0-0)

 

10 zł -> 51,20

 

II

Hiszpania-Ukraina 1 1.85 1X (UFF JA BYM RACZEJ STAWIAŁ PRZEWROTNIE 2 LUB X2)

Australia-Japonia 2 2.50 (CIĘZKO POWIEDZIEĆ RACZEJ W STRONĘ REMIS 1 )

Serbia-Holandia 2 1.85 (TEGO NIE OBSTAWIAM KTO WIE CO SIĘ ZDARZY KAŻDY WYNIK MOŻLIWY)

Usa-Czechy 2 2.00 (JEDNAK CZECHY USA GRA CAŁKIEM NIEŹLE MIMO WSZYSTKO CZECHY TO CZECHY)

 

 

Moje typy na pierwszą rundę:

 

Niemcy - Kostaryka 1

Anglia - Paragwaj 1

Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej 1

Meksyk - Iran 1

Czechy - Stany Zjednoczone 1

Korea Południowa - Togo 1

Brazylia - Chorwacja 1

 

Inne mecze to dla mnie zagadka więc w pierwszej kolejce będe obstawiał tylko wyżej wymienione

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dam 2 moje

stawka 100zł EW 200

 

Pt 09/06/06 18:00 Germany - Costa Rica

Mistrzostwa Świata - Mecze 1 1.27

So 10/06/06 18:00 Trinidad-Tobago - Sweden

Mistrzostwa Świata - Mecze 2 1.23

N 11/06/06 15:00 Serbia and Montenegro - Holland

podwójna szansa Mistrzostwa Świata - Mecze X2 1.20

So 10/06/06 15:00 England - Paraguay

podwójna szansa Mistrzostwa Świata - Mecze 1X 1.09

stawka 10zł EW 100

Pt 09/06/06 18:00 Germany - Costa Rica

Mistrzostwa Świata - Mecze 1 1.27

So 10/06/06 15:00 England - Paraguay

Mistrzostwa Świata - Mecze 1 1.62

So 10/06/06 18:00 Trinidad-Tobago - Sweden

Mistrzostwa Świata - Mecze 2 1.20

So 10/06/06 21:00 Argentina - Ivory Coast

Mistrzostwa Świata - Mecze 1 1.50

N 11/06/06 15:00 Serbia and Montenegro - Holland

Mistrzostwa Świata - Mecze 2 2.00

N 11/06/06 21:00 Angola - Portugal

Mistrzostwa Świata - Mecze 2 1.38

 

sorki za taki rozkład ale nie chciało mi sie spisywac tylko przekopiował z ekspekta :D ale msle ze w miare czytelnie jest ;)

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy - Kostaryka 1

Anglia - Paragwaj 1

Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej 1

Meksyk - Iran 1

Czechy - Stany Zjednoczone 1

Korea Południowa - Togo 1

Brazylia - Chorwacja 1

 

Inne mecze to dla mnie zagadka więc w pierwszej kolejce będe obstawiał tylko wyżej wymienione

Nie wiem, czy Argentyna jest aż takim pewniakiem. WKS ma kilku świetnych graczy z Europy (Drogba, Toure) i mogą wywalczyc przynajmniej remis z Argentyną.

Co do reszty to tak... chociaż Meksyk-Iran. Nie wiem na co stac Meksyk, a Iran to wielka niewiadoma dla wszystkich. Także kurs jakiś taki marny (1,50), więc ja nie jestem przekonany.

 

Co do mojego wcześniejszego kuponu. Ten za 10 zł to są pewniaki i myślę, że powinno spokojnie wejśc.

Drugi (za 2 zł) ma o wiele mniejze szanse na wejście i jest tam sporo niewiadomych (dlatego za 2 ).

Sawyer188

Jakieś niskie te kursy. W Toto są wyższe o ok. 10 gr.

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies wieksze roznice pomiedzy toto a sts'em?? Bo jutro chyba trzeba bedzie sie wybrac i troche poobstawiac a bede to robil pierwszy raz[pora zbierac na grafike:> ] i nie wiem gdzie sie wybrac...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Argentyna jest aż takim pewniakiem. WKS ma kilku świetnych graczy z Europy (Drogba, Toure) i mogą wywalczyc przynajmniej remis z Argentyną.

Co do reszty to tak... chociaż Meksyk-Iran. Nie wiem na co stac Meksyk, a Iran to wielka niewiadoma dla wszystkich. Także kurs jakiś taki marny (1,50), więc ja nie jestem przekonany.

Argentyna raczej dla mnie pewniak , a jeszcze za 1,5 to tylko stawiać na ten mecz , co do Meksyku masz rację Iran może być czarnym koniem w tej grupie , ale jakoś ta Irańska piłka mnie nie przekonuje tym bardziej , że oni grają ostro i łatwo ich wyprowadzić z równowagi mogą nie wytrzymać napięcia , mogą też tego nie wytrzymać sendziowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies wieksze roznice pomiedzy toto a sts'em?? Bo jutro chyba trzeba bedzie sie wybrac i troche poobstawiac a bede to robil pierwszy raz[pora zbierac na grafike:> ] i nie wiem gdzie sie wybrac...;]

Wejdż na www Toto i STS'a i porównaj kursy. Idż tam, gdzie są większe :D :D

A różnic miedzy nimi (oprócz kursów) nie ma żadnych.

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdż na www Toto i STS'a i porównaj kursy. Idż tam, gdzie są większe :D :D

A różnic miedzy nimi (oprócz kursów) nie ma żadnych.

No i poszedlem do Toto bo kursy były wieksze :)

Zobaczymy po dzisiejszym wieczorze, narazie postawilem niewiele , od tak zeby pobrobowac hazardu i dozbierac drobnych (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja po zakuponami z meczami postawilem w betandwin na ewentualnych krolow strzelcow :

 

PAULETA stawka 5zl kurs 34.00 - uwazam ze jest niezla szansa bo Portugalia ma nie trudna grupe a ostatnie bramki strzela prawie tylko Pauleta

 

HENRY stawka 5zl kurs 13.00 -bo ja wiem chyba dlatego ze duzo osob liczy na Henrego , pozatym w osobnym kuponie postawilem na to ze francja dojdzie Polfinalu

 

ZURAWSKI stawka 3zl kurs 201.00 -czysty patriotyzm :D ale za to niezle bym wyjal na wypadek cudu :)

 

ADRIANO stawka 5zl kurs 13.00 -moim zdaniem najprawdopodobniejszy kupon , jest to rasowy strzelec w sparingach wbijal po 2-3 bramki po zatym Brazylia dojdzie bardzo wysoko , wbrew obiegowym opinia uwazam ze Ronaldo sie wypalil a Ronaldinho jest raczej w tej druzynie pomocnikiem jak egzekutorem wiec na ewentualnego krola strzelcow Brazylii pasuje mi wlasnie ADRIANO.

 

 

ciekawy jestem co o tym myslicie , komentarze mile widziane ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja po zakuponami z meczami postawilem w betandwin na ewentualnych krolow strzelcow :

 

PAULETA stawka 5zl kurs 34.00 - uwazam ze jest niezla szansa bo Portugalia ma nie trudna grupe a ostatnie bramki strzela prawie tylko Pauleta

 

HENRY stawka 5zl kurs 13.00 -bo ja wiem chyba dlatego ze duzo osob liczy na Henrego , pozatym w osobnym kuponie postawilem na to ze francja dojdzie Polfinalu

 

ZURAWSKI stawka 3zl kurs 201.00 -czysty patriotyzm :D ale za to niezle bym wyjal na wypadek cudu :)

 

ADRIANO stawka 5zl kurs 13.00 -moim zdaniem najprawdopodobniejszy kupon , jest to rasowy strzelec w sparingach wbijal po 2-3 bramki po zatym Brazylia dojdzie bardzo wysoko , wbrew obiegowym opinia uwazam ze Ronaldo sie wypalil a Ronaldinho jest raczej w tej druzynie pomocnikiem jak egzekutorem wiec na ewentualnego krola strzelcow Brazylii pasuje mi wlasnie ADRIANO.

ciekawy jestem co o tym myslicie , komentarze mile widziane ;]

Coś z tego powinno wejśc. Mnie też Adriano wydaje się najprawdopodobniejszym królem strzelców.

Ale jeśli Hiszpania zajdzie daleko, to Fernando Torres jest kandydatem, i to bardzo poważnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...