Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

w tym betandwin niestety nie weszło mi to 20 zł po wylogowaniu na cokolwiek bym chciał ;]. jedynie stawka na mistrza

U mnie tez ten trik nie zadzialal... widac sie kapneli. Ale 20zl na Brazylie lezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a slyszeliscie o tym ze ten kto ma skrzynke @ na onecie, dostaje 5zł do wydania w bet-at-home ?? Dzis kumpel mi na boju powiedzial, zarejestrowalem sie i nic nie ma. Akcja pdobno trwa do 30 czerwca, czyli do dzisiaj. Mam nadzieje ze do wieczora jescze jakis @ sie zjawi.

 

Ehhh szkoda ze mi sie stare konto przedawnilo ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a slyszeliscie o tym ze ten kto ma skrzynke @ na onecie, dostaje 5zł do wydania w bet-at-home ?? Dzis kumpel mi na boju powiedzial, zarejestrowalem sie i nic nie ma. Akcja pdobno trwa do 30 czerwca, czyli do dzisiaj. Mam nadzieje ze do wieczora jescze jakis @ sie zjawi.

 

Ehhh szkoda ze mi sie stare konto przedawnilo ;\

:|?

 

Ja mam 5 zł, i skrzynke na wp. na 2 czy tam 3 stronie pisze co trzeba zrobić.

 

Mam pytanie, wiecie kto miał wykop spod własnej bramki jako pierwszy? (mecz holandia - serbia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meksyk - Iran (Typ) 1 1,60

Francja - Szwajcaria (Typ) 1 1,65

Włochy - Gana (Typ) 1 1,55

Niemcy - Polska (Typ) 1 1,55

Polska - Kostaryka (Typ) 2 5,10

Anglia - Szwecja (Typ) 1 2,25

Argentyna - Serbia i Montenegro (Typ) 1 1,70

Czechy - Gana (Typ) 1 1,65

Brazylia - Australia (Typ) 1 1,30

Brazylia - Japonia (Typ) 1 1,30

Francja - Korea Południowa (Typ) 1 1,40

Francja - Togo (Typ) 1 1,35

 

To jest typ z 5 zł na 3200 zł :D Na pewno nie wejdzie :mur:

 

A dzisiaj za 10 zł

 

Meksyk - Iran - 1

Włochy - Ghana - 1

Brazylia - Chorwacja - 1

Francja - Szwajcaria - 1

Niemcy - Polska - 1

Anglia - Trynidad - 1

 

Akurat stówka :D To już jest prawdopodobne, o ile nie będzie remisów B) W sumie to mi nawet nie szkoda tej kasy, bo obstawianie to czysty Fun :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja - Szwajcaria ostatnio byly same remisy , no ale moze wrescie ich pokonaja

Gdyby to wszystko było takie proste to każdy by wygrywał. Moim zdaniem remisy wielu ludziom popsują plany. No i niespodzianek też nie powinno zabraknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakos Onet nie zadzialal (nie dostalem maila) - zalozylem sobie na szybko konto na WP, wygenerowalem kod i dostalem piataka :)

Równiez tak zrobilem...:)

Po pierwszym meczu jestem na plusie...jeszcze pozostale 2 i zobaczymy czy cos zostanie na tym koncie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawilem w sts:

2238 Anglia - Paragwaj 1 :rolleyes:

2240 ARGENTYNA - WYBRZEZE K.SLON. 1 :rolleyes:

2243 Portugalia - Angola 1

2249 Brazylia - Chorwacja 1

2252 Niemcy - Polska 1

 

Stawka: 8zł Ew. wygrana : 58zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez tak zrobilem...:)

Po pierwszym meczu jestem na plusie...jeszcze pozostale 2 i zobaczymy czy cos zostanie na tym koncie :)

ja też jestem na +, mogłem więcej postawić na Holandie a tak to tylko 2 zł i +3.90, mam nadzieje, że Meksyk i Portugalia dziś wygrają.

 

a jutro raczej też pewniaki,

 

2006-06-12 Włochy- Ghana 1 lub remis

2006-06-12 USA- Czechy 2

2006-06-12 Australia- Japonia 2 lub remis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahtung, ahtung ;]

jeżeli ktokolwiek ma jakikolwiek niewykorzystany bon do BAH, a jest osoba serdeczna, proszony jest o udostepnienie takiegoż bonu za pomocą informacji priv ;)

 

odwdziecze sie w naturze, albo jakoś tak inaczej też :D

 

A dziś interesująco zapowiada się mecz Angoli, no bo skoro Trynidad sprawił niespodzianke w 10, to czemu nie Angola w 11?

Pozatym jak dobrze wszyscy wiemy Portugalczycy mają słabość do... słabych drużyn via remis i wygrana w 90' z Lichtenszatajnem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem na +, mogłem więcej postawić na Holandie a tak to tylko 2 zł i +3.90, mam nadzieje, że Meksyk i Portugalia dziś wygrają.

 

a jutro raczej też pewniaki,

 

2006-06-12 Włochy- Ghana 1 lub remis

2006-06-12 USA- Czechy 2

2006-06-12 Australia- Japonia 2 lub remis

Przepraszam ale czy w betathome mozna postawic na remis lub zwyciestwo? Bo z tego co widze to albo jedno albo drugie [nie wglebialem sie zbytnio i raczkuje w tym temacie wiec moge sie mylic].Chyba ze mowisz o czyms klasycznym jak toto i sts ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mozna zalozyc kilka kont :P Troszke zarobic przeslac sobie na konto wyslac na jedno porzadne i dalej grac, lub przepic.

 

Link z poprzedniej strony takze zadzialal.

Mam nadzieje ze meksyk jednak rozwali iran, a portugalia bez niespodzianek wygra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już pewne ;) Zaj***** mecz! Szkoda, że mała kwote postawiłem na ten mecz :D Ale wtedy cicho też myślałem, że z Iranem będzie ciężko i do 70 m tak było.

 

EDIT:

No i ja jak wygra teraz Portugalia, będe mieć już na koncie 10 zika z groszami, wtedy jeszcze jutro jakieś pewniaki i na mecz Brazylii z Chorwacją wszystko postawie :D

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam "hazardzistow" :D zalozylem sobie dzsiaj przed meczem mexyku konto na betandwinie i udalo sie dostac gratisowe 20 plnow :D od razu poszedl kuponik

 

Meksyk - Iran (1X2)	Meksyk	Angola - Portugalia (1X2)	Portugalia		Włochy - Ghana (1X2)	Włochy		USA - Czechy (1X2)	Czechy		Australia - Japonia (1X2)	Japonia		Korea Pd. - Togo (1X2)	Korea Pd.

 

no i mam pytanko: czym na betandwinie rozni sie zaklad pojedynczy od kombinacyjnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...