Skocz do zawartości
asdasd

Gra Online - Wymagania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , przepraszam za temat , ale potrzebuje szybkiej odpowiedzi , mianowicie

 

jakie sa minimalne wymagania dla zapewnienia komfortowej gry online??(oczywsicie niskie czasy i straty pakietow)

 

chodzi mi o pasmo , itp. piszcie co wiecie o tym

 

dzieki z gory za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam radiowke 192kb/s jedynym problemem sa skaczace pingi (30-50-40-80-120-200-20-30-40-30-90-140-300-20-30) idt.

 

chcialbym bardziej sprecyzowac pytanie , chodzi mi o pasmo , a nie pingi ,lossy itp.

 

60kbps i 40-60 pps fdx - otuz mam teraz mniejwiecej takie a jakie jest standardowe? , na ktorym da sie elegancko grac..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez probujemy ci tlumaczyc, ze nie chodzi o 'szybkosc' lacza tylko o providera. U dobrego dostawcy na 128kbps bedziesz mial niskie pingi, a u lipnego, tak jak mowil jonathan przy 4mb nie bedzie sie dalo grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli chodzi o lacze do gry, wg mnie, dobra jest neostrada. Przy 128 gra sie spoko w wiele gier, 256 tym bardziej, a na 512 kbs to juz total lux.

Moze lacze do sciagania to nie jest (limity), ale szybko chodzi itp.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np mam aster 1,5Mbit i DSL 2Mbit albo nawet 4 (zadko kozuystam z kompa w drugim domu) i musze powiedziec ze pingi mam fajniejsze na asterze. Tak jak na polskich serwach BF2, COD nie bylo roznicy to byla ona lekko wyrazna na serwerach zagranicznych

 

Do autora tematu. Podaj na jakich gierkach chcesz grac. Bo to tez raczej jest wazne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowa o cs 1.6

 

wiem ze szybkosc lacza nie ma nic do pingow , wiem ze to zalezy od providera !! rozmiawialem juz z nim , i spytal sie mnie "jakie sa minimalne wymagania dla

zapewnienia komfortowej gry online? Z tego co widzialem wczoraj to

nieznacznie utylizowal Pan pasmo (okolo 60kbps i 40-60 pps fdx, bez

strat pakietow)."

 

jak mam mu odpisac ??????!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...