Skocz do zawartości
pajak28

Moja Strona ;(

Rekomendowane odpowiedzi

No więc nudziło mi się i przedwczoraj pomyślałem sobie, żeby zrobić jakąś stronkę. Wyszło mi takie coś: xxx. Piszcie co o niej sądzicie. Oczywiście jeszcze dodam trochę treści. Od razu piszę, że wklepywałem ją tylko kodem. Najpierw w notatniku, a potem w bardzo fajnym edytorze tekstowym Snape.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz mi wyjasnic o co chodzi w motywie z Kubusiem P. ?

A bo akurat miałem go pod ręką ;). Ale logo jeszcze zrobię od nowa, jak będę miał więcej czasu. Robię ją od przedwczoraj z dużymi przerwami ;). Ale póki co jeszcze to logo musi zostać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wielka tragedia. Nie neguje ramek, html'a, lecz należy zawsze pamiętać, by tworzona strona miała sens. To po pierwsze. Po drugie musi jakoś wyglądać - czyli wrażenia estetyczne [u ciebie ich brak]. Po trzecie "ładowanie" na stronę tego co masz pod ręką nie jest dobrą metodą... co więcej sam widzisz jaki przynosi efekt, a mianowicie marny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18.04.06

Macie rację, pospieszyłem się. Na usprawiedliwienie napiszę tylko, że strona była tworzona niezwykle krótko. Teraz niestety będę miał mniej czasu, żeby coś na niej zrobić. Może za jakiś tydzień, dwa zrobie ją od nowa. Teraz nie pozostaje mi nic, jak ją tylko usunąć z serwera. Po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby umieścić ją w internecie icon_wink2.gif.

 

 

EDIT: Sam się teraz z niej śmieje. Już mam mały pomysł, ale to wymaga trochę czasu, którego nie mam. Dzięki wszystkim za uwagi. Temat chwilowo do zamknięcia...

 

19.04.06r.

Dzisiaj troszeczkę zmieniłem oprawę kilku podstron. Chyba już troszeczkę lepiej wygląda... A co do tematu, to umieszczę tam głównie śmieszne filmiki. A reszta na doczepkę, żeby coś było. Możecie napisać, czy chociaż trochę strona się poprawiła. Logo zrobię jutro, dzisiaj już nie mam siły ;).

 

Edit jeszcze raz: Jeszcze tej stronce czegoś brakuje... Póki co nie dodaje treści, bo potem byłoby strasznie dużo poprawiania...

 

Ja jeszcze dodam. Zrobilem kilka stronek, ale zawsze w opracowaniu graficznym ktoś mi pomagał... . Napiszcie co zmienilibyscie na chwilę obecną w oprawie.

NIE PATRZCIE SIĘ TERAZ NA LOGO ;]

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim opracowaniu? :lol2:

 

Przedstaw _ukończoną_ stronę a nie , za przepszeniem jakieś ochłapy dajesz.

Opracowaniu graficznym. Nie rozumiesz? Czyli w dopasowaniu wyglądu strony (kolory itd.). A teraz mi się tylko rozchodzi, co zmienić właśnie w wyglądzie graficznym (jak zmienić kolory itd.). Treść dodam w piątek/sobotę. Bo jakbym coś poprawiam to by było za dużo roboty.

 

Edit:

Dobra, koniec ośmieszania się. Stronę stworzę od nowa. Mam już plan, ale nie da go się zrealizować w kilka dni. Może skończę ją do wakacji, bo teraz mam mało czasu... A na tej zmienię tylko logo i dwa-trzy miesiące musi wytrzymać ;). Jak skończę to dam znać. Temat zamknięty...

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...