Skocz do zawartości
Halion@

Jaka Karta Do ~800zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :

moj konfig to

AthlonXP-M 3000(@2300Mhz)

2x512ddr PDP

plyta giga 7n400s-l

chieftec 400w

i karta 6600 (400/500)

+hdd, 2xnagrywarki, i kilka swiecidelek

i na poczatku maja wpadnie mi troche kaski i chcialbym ja przeznaczyc na nowa grafe

ale w granicach rozsadku dla agp czyli 800 no moze 900 ale nie wiecej.

1.Jaka karta (najlepiej nvidia)

2.Czy silka wytrzyma ?

 

odpada zmiana calego pc bo nie mam tyle kasy i nie bede zbieral potrzebuje cos na teraz zeby jeszcze z rok moze 1,5 wytrzymac ,nie jestem jakims maniakiem co gra na 1600* ultra high +xx aa i af

glownie interesuje mnie gra na 1024* +full detale i skromne 2xaa i af

 

pomocne byloby takze gdyby ktos kto ma podobny konfig i karte wlasnie w tym przedziale(800zl) podzielil sie

opiniami co do gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na AGP do 800-900 zł to kup jakiegoś GF6800GS np tego 6800GS Gigabyte 256MB 256b GV-NX68G256D-B 839 zł albo jeśli chcesz zaoszczędzic troche kasy to tego 6800GS Palit 256MB 256b NE/6800GXTD22 668 zł karty ze sklepu apollo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to myslalem podobnie,

ale chyba biore to

Palit 6800 GS Extreme 256 MB 256 Bit 450 / 1200MHz AGP 1.4 ns i na dodatek kosztuje 784zl +dostawa karta jest na allegro i w arche

co o niej myslicie?

jest wersja 512MB ale juz nie z takimi zegarami i kosztuje cos kolo 890zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widziałem też te 6800GS. Ale czy lepiej kupić tą z 256mb pamięci i lepszymi zegarami, czy 512mb pamięci z trochę niższymi zegarami to już nie wiem. Obie są fajne. No ta grafika Palita bardzo fajna. i może uda się odblokować 4 dodatkowe potoki i jednego vertexa ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...