Skocz do zawartości
grzesio

Obsluga klienta made in Poland :/

Rekomendowane odpowiedzi

Korespondencja e-mailowa klienta z "inteligentnym", "dobrze wychowanym" właścicielem strony http://www.motorower.com.pl

 

Subject: strona www

 

WITAM

ODWIEDZIŁEM WASZĄ STRONĘ WWW I... STWIERDZAM, ŻE BRAK MI SŁÓW TOTALNA ANTYREKLAMA NIE KUPIĘ U WAS MOTOROWERU DLA MOJEGO SYNA JEŚLI W FIRMIE MACIE TAKI BAŁAGAN , BRAK KONCEPCJI I KONSEKWENCJI TO LIPA NA CAŁEGO

 

POZDRAWIAM

W**** G*******

 

 

From: IMPEX PHW

To: W****

Sent: Saturday, December 07, 2002 1:50 PM

Subject: Re: strona www

 

Jeżeli nie umiesz poruszac sie po stronach naszego serwisu to znaczy ze twoje IQ jest za niskie by prowadzic skuter, natomiast mozesz sprobowac prowadzic furę bo koń to jednak partner odpowiedni " co dwie głowy to nie jedna". Zgodnie z przepisami obowiazujacymi w Polsce do prowadzenia fury wystarczy ukończyc 11 lat i 4 klasy szkoly powszechnej lub otrzymac dowód osobisty. Sprzedaż koni i fur prowadzą 2 ulice dalej jak przyjdziesz do nas to cie ktos zaprowadzi.

CB59

 

 

----- Original Message -----

From: W****

To: IMPEX PHW

Sent: Saturday, December 07, 2002 10:51 PM

Subject: Re: strona www

 

Witam serdecznie

 

Drogi Panie CB 59

 

Sądząc po szybkości reakcji na mojego e-maila z 2002.11.19, domyślam się, że tak długo trwało ściąganie poczty elektronicznej, bo w miejscu gdzie dwie ulice dalej sprzedają "fury" z końmi internet przekazywany jest pewnie za pomocą tamtamów. Domyślam się, że dużo czasu trwało również znalezienie kogoś "piśmiennego", kto przeczyta, a następnie napisze w Pana imieniu odpowiedź. Mam tylko 11 lat i 4 klasy szkoły powszechnej, ale wydaje mi się, że dla Pana to odległa przyszłość. Trzeba być totalnym burakiem ze wsi pgr-owskiej zabitej dechami aby:

-pisząc list nie przywitać się,

-po napisaniu nie podpisać,

-popadać w samouwielbienie i nie przyjmować słów krytyki(spokrewnienie z Fidelem , Łukaszenką czy Saddamem ???)

-przejść na "ty" bez zgody rozmówcy.

 

Proponuję wprowadzić do sprzedaży kosiarki do słomy wystającej z butów i pierwszą sztukę sprezentować sobie, może wpłynie to pozytywnie na rozwój intelektualno-plastyczny co z kolei wpłynie na stworzenie prawdziwego serwisu internetowego w miejsce tego chłamu. Jednak nie. Niech Pan nic nie zmienia na stronie, bo jeszcze bardziej Pan zepsuje. Przepraszam, że krytykowałem Pana stronę. Ona jest faktycznie niesamowitym osiągnięciem zważywszy na fakt, że wykonywała ją osoba upośledzona.

 

Z wyrazami szacunku dla PHW IMPEX ZPChr.

J 23 XYZ PL W***** G******

 

----- Original Message -----

From: IMPEX PHW

To: W******

Sent: Sunday, December 08, 2002 9:36 PM

Subject: Re: strona www

 

szkodfa wlasciwie kazdej litery na odpowiedz do dupka wiec spadaj idioto

 

----- Original Message -----

From: W*****

To: IMPEX PHW

Sent: Saturday, December 08, 2002 10:51 PM

Subject: Re: strona www

 

Witam serdecznie

Widzę, że szybkość transmisji wzrosła, natomiast prymitywność pozostała na niezmienionym poziomie. Stylistyka, interpunkcja i ortografia na poziomie przedszkola. Należy więc jak najszybciej przestać rzucać w szkołę kamieniami i rozpocząć naukę na poziomie nauczania początkowego oraz dobrego wychowania z korepetycjami indywidualnymi włącznie. Jeśli moje argumenty do Pana nie docierają, nic więcej nie mogę dla Pana zrobić. Nie potrafię zniżyć się do Pana poziomu. Może ewentualnie opublikowanie tego e-maila w

internecie, pomoże Panu zastanowić się nad sobą. Na pewno jest to świetny materiał na "Złotą Czcionkę" TELEEXPRESU czy "Pajacyki" MdM-u

Pozdrawiam

W***** G******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie umiesz poruszac sie po stronach naszego serwisu to znaczy ze twoje IQ jest za niskie by prowadzic skuter, natomiast mozesz sprobowac prowadzic furę bo koń to jednak partner odpowiedni " co dwie głowy to nie jedna". Zgodnie z przepisami obowiazujacymi w Polsce do prowadzenia fury wystarczy ukończyc 11 lat i 4 klasy szkoly powszechnej lub otrzymac dowód osobisty. Sprzedaż koni i fur prowadzą 2 ulice dalej jak przyjdziesz do nas to cie ktos zaprowadzi.

CB59

jak dla mnie najlepszy fragment. Mam nadzieje, ze to nie Ty z nimi korespondowales Grzesiu? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiek kurde super pojechałeś kolesia, chyba wykorzystam niektóre texty do mojej korespondencji bo też mam do czynienia z jakimś burakiem. Oczywiście jeśli pozwolisz :D

Czytaj pietro wyzej :? To nie moja korespondencja :? Dostalem od znajomego, ktory dostal od znajomego , ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mu sie caps wcisnal?

Heh, ja jak chce pisac WIELKIMI LITERAMI to tez capsa wciskam. A na to ze napisalo sie list wielkimi literami kazdy chyba zwrocilby uwage, nawet jesli nie odrywalby wzroku od klwiatury w czasie pisania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mu sie caps wcisnal?

Heh, ja jak chce pisac WIELKIMI LITERAMI to tez capsa wciskam. A na to ze napisalo sie list wielkimi literami kazdy chyba zwrocilby uwage, nawet jesli nie odrywalby wzroku od klwiatury w czasie pisania...

To moze ponabijamy sobie posty gadajac o caps locku?

Czytac nie umiesz? To nie moja korespondencja, i nie znam tego ktory ja prowadzil. Dostalem od znajomego, ktory tez od kogos to dostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytac nie umiesz?

Moze tak, moze nie ?

 

To nie moja korespondencja,

W ktorym miejscu napisalem ze to Twoja korespondencja ?

 

i nie znam tego ktory ja prowadzil

Ja tez nie

 

To moze ponabijamy sobie posty gadajac o caps locku?

Prosze bardzo, jesli Ci zalezy mozemy ponabijac, ja nie pisze w tym celu.

 

Poprostu zwrocilem uwage ze ten gosciu pierwszy popelnil blad piszac wielkimi literami i krzyczac na tamtego sprzedawce, a pozniej napisalem ze nie ma sie co tlumaczyc ze mu sie caps lock wcisnol bo na pewno by to zauwazyl :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mu sie caps wcisnal?

Heh, ja jak chce pisac WIELKIMI LITERAMI to tez capsa wciskam. A na to ze napisalo sie list wielkimi literami kazdy chyba zwrocilby uwage, nawet jesli nie odrywalby wzroku od klwiatury w czasie pisania...

To moze ponabijamy sobie posty gadajac o caps locku?

Czytac nie umiesz? To nie moja korespondencja, i nie znam tego ktory ja prowadzil. Dostalem od znajomego, ktory tez od kogos to dostal.

Pokrewne tematy :

 

Ja i moj capslock - nasze ciche dni .

Capslock - czuje sie naciskany , nie wytrzymam wiecej .

Jak czesto go wciskasz ? [sprawa capslocka]

Capslockmania - czy ma szanse wedrzec sie w nasze zycie .

Capslockowiska - cmentarze martwych klawiatur .

Capslockmen - bohater czy anty bohater ?

CApslockliony - trudne zerwanie z przeszloscia .

CAPSLOCK twoj najwieszy wrog .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie moja korespondencja,

W ktorym miejscu napisalem ze to Twoja korespondencja ?

 

i nie znam tego ktory ja prowadzil

Widzisz, gdybys przeczytal cala moja wypowiedz, a nie dzielil ja na pojedyncze slowa, moze zrozumialbys sens

 

Jak zauwazyles napisales:

No ale musze stwierdzic ze Twoj znajomy tez zle zaczol...

Na co ja odpowiedzialem:

 

To nie moja korespondencja, i nie znam tego ktory ja prowadzil. Dostalem od znajomego, ktory tez od kogos to dostal.

Jest roznica jesli pojmuje sie sprawe globalnie a nie lokalnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest roznica jesli pojmuje sie sprawe globalnie a nie lokalnie

Owszem jest, pojmujac sprawe globalnie doszedlbys do tego ze pisanie listow z capslockiem jest niekulturalne nie tylko w wykonaniu Twojego nieznajomego ale takze w wykonaniu wszystkich innych i to chcialem zasygnalizowac.

 

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma capslock do rzeczy :?:

hehe, stronka jest genialna

<META NAME="GENERATOR" CONTENT="StarOffice/5.2 (Win32)"> :lol: :lol: :lol:

jakbym zrobił taką stronę to wstydziłbym się ją wogóle opublikować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiek kurde super pojechałeś kolesia, chyba wykorzystam niektóre texty do mojej korespondencji bo też mam do czynienia z jakimś burakiem. Oczywiście jeśli pozwolisz :D

Czytaj pietro wyzej :? To nie moja korespondencja :? Dostalem od znajomego, ktory dostal od znajomego , ......

To list goscia, ktory napisal na alt.pl.pregierz pare tygodni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli to ma byc strona reklamujaca sklep to jest faktycznie do bani, nie znamsie na html'u czy innych (jeszcze:) ale strona wizualna jest bardziej niz odpychajaca...

 

co do listu czytajac mialem wrazenie jakby ten "piszac do sklepu" pisal spokojnie pod pelna kontrola, a osoba "odpwiadajaca ze sklepu" to az jej sie pewnie rece trzesly, w sumie to tez bym tak zrobil jakbym znalazl taka strone a chcial cos tam kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piknie, piknie!

 

Teraz moja wlasna korespondencja:

 

----- Original Message -----

From: Grzesio

To: impex@motorower.com.pl

Sent: Saturday, January 18, 2003 5:08 PM

Subject: lol

 

 

Polecam lekture. Nie ma to jak dobra reklama :D

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=230921#230921

 

 

 

----- Original Message -----

From: PHW IMPEX

To: Grzesio

Sent: Monday, January 27, 2003 1:09 AM

Subject: Re: lol

 

 

A widziałeś jakie lipne mamy inne strony??

www.skuter.spec.pl

www.voip.spec.pl

najlepiej wyślij wszystkim znajomym żeby to zobaczyli!!!

A jak mu odpowiedzieli no nie?

 

Prześlij mi adresy w cc to wywalimy tego faceta który tak odpowiadał bo

nie

mamy właściwie teraz podstaw.

 

POZDRAWIAM

 

 

 

Czyli jednak szefostwo sie zainteresowalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...