Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

PRzyznam sie ze tez taki miałem w demie ;p. Imo to nic takiego. W demo grałem dużo (chyba z 12-15 razy przechodziłem sobie skirmisz na roznych poziomach trudnosci ;p) a taki crash miałem tylko 1.

 

A tak btw jak w c&C 3 gra sie po necie ? Dajcie jakąś relacje bo za nim bede miał kasy na c&c minie troche czasu ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo :/ Wywalało mnie po 2-3 minutach gry i ...taki opisik:) Pomogla instalacja patcha 1.2

U mnie to było na 1,3 ( czy tam 1.03) :-P

 

Ponowne uruchomienie kompa pomogło :damage_wall:

Edytowane przez michu98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooow :)

Gra sycąca! Pograłem dziś 2 godziny narazie i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Zrobiona w starym, dobrym stylu CnC, z ogromnym rozmachem. Mnóstwo dopracowanych szczegółów, silnik bardzo ładny i świetnie zoptymalizowany, to będzie hicior :) Miła odmiana wśród wychodzących ostatnio gniotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooow :)

Gra sycąca! Pograłem dziś 2 godziny narazie i wrażenia jak najbardziej pozytywne. Zrobiona w starym, dobrym stylu CnC, z ogromnym rozmachem. Mnóstwo dopracowanych szczegółów, silnik bardzo ładny i świetnie zoptymalizowany, to będzie hicior :) Miła odmiana wśród wychodzących ostatnio gniotów.

Silnik to podrasowany generals. :]

Tworcy nie maja pomyslow to odgrzewaja stare pomysly, liczac na latwy zysk fanow serii. Nie mowie, ze gra jest zla, ale nic odkrywczego do 'strategii' nie wnosi. No i jeszcze scrin, tacy zergowie ze starcrafta. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , zgadzam sie z ath ;).

Btw. Supreme Commander zjada cnc na sniadanie ;)

SC to taki odswiezony Total Annihilation, ale jak juz porownywac, to faktycznie oferuje wiecej niz CnC3. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam podoba, w serię CnC gram od początku, ponad 10 lat już :) I jestem zadowolony, że nie dali zbyt dużo innowacji bo tym można zabić dobrą grę jak to już wiele razy się sprawdzało... Tymczasem... powracam do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam podoba, w serię CnC gram od początku, ponad 10 lat już :) I jestem zadowolony, że nie dali zbyt dużo innowacji bo tym można zabić dobrą grę jak to już wiele razy się sprawdzało... Tymczasem... powracam do gry :)

Tez tyle gram i uważam ze wiele straciło cnc po przejsciu w 3d a dokładnie od generalsa, no ale pograć można od tak żeby zaliczyć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy patch 1.03 zawiera poprzednie łatki? Nigdzie nie można znaleźć poprzednich (1.02, 1.01) a chcę zaktualizować grę. Wersja of coz angielska.

BTW Czy u was przy instalacji było okienko wyboru języka czy tylko ja mam "wadliwą" wersję? Gra oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Nie wiem dlaczego ale mimo ustawienia praktyczine wszystkiego na very high (mniej istotne rzeczy na high), gra wyglada gorzej niz na screenach, ktore widzialem w necie, a nawet demo wydawalo mi sie ladniejsze. Stery najnowsze, system dzis postawiony, directx z wczoraj. Po prostu u mnie wyglada tak jak na screenach kucyka, a chyba powinno byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Nie wiem dlaczego ale mimo ustawienia praktyczine wszystkiego na very high (mniej istotne rzeczy na high), gra wyglada gorzej niz na screenach, ktore widzialem w necie, a nawet demo wydawalo mi sie ladniejsze. Stery najnowsze, system dzis postawiony, directx z wczoraj. Po prostu u mnie wyglada tak jak na screenach kucyka, a chyba powinno byc lepiej.

Nie wiem jak u innych ale ten problem w demie wystepowal tez chyba ;) Czyli ustawienie wszystkiego na max powoduje ze obraz jest jakby hmm taki niezbyt wyrazny ;p przynajmniej w demie tak bylo bo testowalem je na lepszej karcie ;p a teraz niestety gram w full na karcie z podpisu wiec nie moge tego zbadac ;P Od czego to zalezy.. nie mam pojecia ;p dziwne troche ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale ten problem w demie wystepowal tez chyba ;) Czyli ustawienie wszystkiego na max powoduje ze obraz jest jakby hmm taki niezbyt wyrazny ;p przynajmniej w demie tak bylo bo testowalem je na lepszej karcie ;p a teraz niestety gram w full na karcie z podpisu wiec nie moge tego zbadac ;P Od czego to zalezy.. nie mam pojecia ;p dziwne troche ;]

Dajcie aa na 1 albo 0 i bedzie dobrze ;). Albo w sterach wymuscie aa jakie chcecie. W demie jak dałem aa na 4 z menu gry to obraz był 'dziwny' i gorszy od tego bez aa ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA mam na x1, wiecej zabije plynnosc. Ale to nawet nie chodzi o schodki, ogolnie jakos blado i niekolorowo. Screeny na Gamespocie wala po oczach, cieniami, wybuchami, piekna graficzka. A u mnie jakby jakas sepia i w dodatku wszystko takie plaskie sie wydaje.

 

edit.

Wczoraj o 12 wlaczylem sobie gierke, zeby pobawic sie i znalesc optymalne ustawienia i...nawet nie wiem kiedy zlecialo do tej 5 nad ranem i pierwszy akt GDI :D Giera rzadzi, a ze na lapku pogram sobie w 1280x720 ze wszystkim praktycznie na Very High (podloze i woda na high) z AAx4 to nawet przez mysl by mi nie przeszlo. Wczesniej z ustawieniami jakos sie cielo, a potem pelna plynnosc, troche moze zwalnialo jak sie robilo gesto na ekranie. Moze to kwestia restartu gry. Poza tym zauwazylem, ze gra po jakims czasie zwalnia bez wyrazniej przyczyny, chodzi i nagle, pyk, zwalnia. Ale gameplay jest swietny, w misji gdzie dostalem Orci nawet ich nie uzylem bo wolalem snajperami podchodzic i nakierowywac ogien artylerii :D Jedyne czego mi na razie brakuje, to tego, ze nie ma wstawek filmowych BEZ AKTOROW. Z aktorami oczywiscie fajnie, HD, klimat sie buduje. Ale w CC1 fajne byly tez filmiki jak po wygranej misji wjezdza transporter opancerzony i zatyka flage, tudziez kontyngent opuszcza baze po przegranej potyczce. Tak czy inaczej, godny nastepca serii. IMO duzo lepszy od Tiberian Sun, ale do CC1 jeszcze mu brakuje ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiech detalach gracie w CnC? Bo sądząc po wypowiedziach na forum, coś jest umnie nie tegez - by zachować płynność muszę grać w:

1) rozdziałka 1600x1200 wszystko oprócz tekstur, modeli i animacji muszę mieć na low/medium, reszta high, cienie off.

2) rozdziałka 1280x1024 wszystko na high, teren i woda na low, AAx2, cienie off.

3) rozdziałka 1024x768 wszystko na high, teren i woda na medium, AAx2xQ cienie na v. high

 

Cienie (oprócz very high) to tragiczna pikseloza :angry:

Edytowane przez Bobslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje coś takiego jak patch pl? byłem niecierpliwy i załatwiłem grę z zachodu i gram w wersje en :/ wolałbym jednak grać w pl...

 

btw. na forum nie przestawiono czasu i jest godzinę do przodu :)

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje coś takiego jak patch pl? byłem niecierpliwy i załatwiłem grę z zachodu i gram w wersje en :/ wolałbym jednak grać w pl...

jest, podawałem go stronę wcześniej

2565189[/snapback]

btw. na forum nie przestawiono czasu i jest godzinę do przodu :)

sam se musisz przestawić w Panel kontrolny>>>Ustawienia forum

 

ps

masz jeszcze link do patcha 1.03:

http://www.gamershell.com/news/37521.html

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam "gołą" grę to w jakiej kolejności instalować? najpierw spolszczenie czy patch? i czy żeby wgrać patch 1.03 trzeba mieć 1.02?

Spolszczenie później wchodzisz w multiplayer i instalują ci sie automatycznie patche do 1.04

 

ale sie męczyłem z tą misją

Dołączona grafika

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spolszczenie niestety zwaliło mi grę :/ jak je zainstalowałem to przy próbie włączania gry wyskakuje komunikat, że nie może znależć wersji 1.0 i żebym sprawdził czy mam ostatni aktualny patch :/ jakieś rady?? zaraz zrobie reinstal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) zainstaluj grę

2) skopiuj spolszczenie

3) odpal C&C Control Center (szukaj w menu start, lub uruchom C&C3.exe z parametrem -ui)

4) w Control Center zmień język na PL

5) następnie Sprawdź Aktualizacje.

 

Program ściągnie sam odpowiednie łatki i je zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

panowie rozwaliłem już wszystkie budynki/jednostki wroga, a ta zbugowana gra pokazuje mi jeszcze jeden cel :), ale tam nic niema

 

może robie coś źle ?? ;)

 

 

edit

wczytałem misję od nowa i załapało :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) zainstaluj grę

2) skopiuj spolszczenie

3) odpal C&C Control Center (szukaj w menu start, lub uruchom C&C3.exe z parametrem -ui)

4) w Control Center zmień język na PL

5) następnie Sprawdź Aktualizacje.

 

Program ściągnie sam odpowiednie łatki i je zainstaluje.

 

a masz może link do takiego spolszczenia co trzeba ręcznie kopiować? @cavarr podał link do spolszczenia które ma instalator i samo sie instaluje i to ono zwaliło mi gre. Teraz boje sie instalować spolszczenie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Spolszczenie działało należy postąpić następująco:

1. Wejść do Rejestru ( start --> uruchom --> wpisać "regedit")

Zmienić w rejestrze scieżke -

HKEY-LOCAL-MACHINE - Software - Electronics Arts - Command And Conquers

w Localize z en_us na "pl"

 

2. Wykasuj pliki z folderu z grą:

 

Launcher

 

Lang-english

 

CNC3_english_1.0.SkuDef

 

 

2. Rozpakować pliki do katalogu z grą

 

Cieszyć sie profesjonalna Polską wersją językową

 

by Azazel

http://rapidshare.com/files/24816573/POLISH.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.com/files/24817949/POLISH.ZIP.html

 

To prawdopodobnie te same spolszczenie, które wrzucił piotrjancy, ale na wszelki wypadek zuploadowałem swoje.

 

Nie zmieniaj nic w rejestrze i nie kasuj nic przed kopiowaniem, po prostu wrzuć pliki do katalogu z grą i zastąp stare. Potem postępuj zgodnie z moimi poprzednimi instrukcjami.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...