Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem od kilku dni cały czas mam pojawia mi się w różnych odstępach czasowych błąd tego typu: http://img525.imageshack.us/img525/3671/capturerb0.jpg kiedyś jak mi się on pojawiał pomogło zainstalowanie patha teraz mam najnowszy 1.04 i nadal to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy błędy które wcześniej były wspominane (Game crash, niespodziewane wyscie do windowsa) pojawiają się także w przypadku oryginalnej wersji Tiberian Wars czy to wina [powiem wprost] - pirata. Pytam ponieważ poważnie myślę nad zakupem oryginału, ale nie chce wydawać pieniędzy na coś, co będzie mi co jakiś czas wywalało błędy...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego czy gra orginalna czy nie ...jeżeli wywala do windowsa

i robi błedy to zapewne jest problem z directx.Wiem bo wiele osob własnie z tym miało problemy.Sama gra jakichs specjalnych niedociagniec nie ma

moze z multi były problemy , ale teraz po kolejnych patchach jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź na moje wywalanie do wina "Game Crash" odpowiedzialne było za to zbyt wysokie opcje grafiki zjechałem z ultra high na high i smiga jak marzenie jak za dawnych czasów. Teraz moge sobie pozwolić na aa, na ultra nie było to możliwe. Więc jak wam wywala zmniejszcie o jeden lev detale i problem zniknie. Szkoda bo na ultra miałem tyle samo klatek co na high :) ale ... wracam do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się tutaj wypowiadałem.

Dzisiaj na ESWC miałem przyjemność pooglądać tę grę

i powiem tylko tyle, ze jako fan serii, poprostu muszę w to zagrać,

i teraz pozostaje kwestia sprawienia sobie wreszcie jakiejś VGA.

Pytanie - ktoś jak to wam hula ? Konfig z podpisu, i prawdopodobnie 7600 powinno dać radę w przyzwoitych settingsach?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 7600GT, i gram na full detalach z aax4, afx16, 1280x1024, poniżej 20fps nie schodzi, wypas :)

 

Jeśli chodzi o grę to naprawdę bomba, jeden z najlepszych rtsów ostatnich lat (Company of Heroes jest lepsze :))

 

Powrót do korzeni, z jednej strony brak nowości, z drugiej to fajnie ze stare czasy sie przypominają.

 

Scrinowie troche na siłę dodani, żeby grę przedłużyć, ale w sumie ujdą w tłoku :)

 

Mamut rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 Brutal vs me 31 min

IMAGE

Jak zbudowales wiecej niz jedna superbron? I jak zbudowac okret? Bo widze, ze masz tam ulubiona bron - jakis okret, to sa statki :o? Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbudowałem tylko jedna superbron bo tyle można ..Ja byłem czerwony patrz uważnie ..to oni nonstop budowali superbron , co im zniszczyłem to znowu stawiali . Ten statek to poprostu okret bojowy ( w fabryce samolotów Screen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbudowałem tylko jedna superbron bo tyle można ..Ja byłem czerwony patrz uważnie ..to oni nonstop budowali superbron , co im zniszczyłem to znowu stawiali . Ten statek to poprostu okret bojowy ( w fabryce samolotów Screen).

Czyli dobrze przypuszczalem :)

 

Mam problem co do misji ;/. Nie moge przejsc ktorejs z kolei misji GDI, chyba 5, w Chorwacji, gdzie musze utrzymac baze, i czekac na przyjazd nowej bazy, nie ma energii, i NOD co chwile mnie najezdza, mam easy dificult, i nie moge sobie z ta misja poradzic ;/. Jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządne zarządzanie energią. Z tego co pamietam od zachodu i południa będzie nacierać non stop infantry, więc wieżyczki strzelnicze sobie poradzą.

 

Z północy i wschodu beda najeżdzać flame tanki i inne duperele. Musisz tak gospodarowac energią, żeby wybudować czołgi, bo same działka nie starczą. Ja nie mailem problemu z atakami, jak po kazdej ze stron mialem 2 czołgi z gwiazdką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządne zarządzanie energią. Z tego co pamietam od zachodu i południa będzie nacierać non stop infantry, więc wieżyczki strzelnicze sobie poradzą.

 

Z północy i wschodu beda najeżdzać flame tanki i inne duperele. Musisz tak gospodarowac energią, żeby wybudować czołgi, bo same działka nie starczą. Ja nie mailem problemu z atakami, jak po kazdej ze stron mialem 2 czołgi z gwiazdką.

tylko jak przywrocic energie :o?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wylacz obrone p lotnicza i postaw ludzi z rakietami, przy wierzyczkach postaw po 2 czolgi (wrog bedzie w nie strzelal jak beda slabe to poprostu osylasz je do na prawy a wtym czasie czolg zapasowy do obrony i tak na zmiane)

 

edit: energie przywracsz za pomoca "pioruna" i klikasz w budynek

Edytowane przez Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietpowe pytanie, czy Wam tez sie ta gra tak długo instaluje , a podczas instalacji ma dziwne przestoje? Pytam sie bo grę kupiłem na allegro i płyta ma pare delikatnych rysek. ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...