Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam inny problem, chcialem z kumplem popykac przez hamachi, gramy kilka minut i nagle wyskakuje taki blad: http://img74.imageshack.us/img74/4104/cnc3om6.jpg

 

ja mam wersje angielska, on polska, czy moze to byc przyczyna? mozemy grac przez pare minut bez zadnego problemu, a nagle nas rozlacza :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi na sprzedzie z podpisu tnie przy 1024 i detalach na high, nawet po podkreceniu proca i grafy cos chyba nie bardzo?

optymalizacje do amd zainstalowane w/g właściwej kolejność (z tego forum)

stery do grafy 93.71 mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi na sprzedzie z podpisu tnie przy 1024 i detalach na high, nawet po podkreceniu proca i grafy cos chyba nie bardzo?

optymalizacje do amd zainstalowane w/g właściwej kolejność (z tego forum)

stery do grafy 93.71 mod

No nie ma sie co dziwic, bo mi na high detalach + antialising x4, + 1280x1024 tnie, jak gram na 2 brutali, i ida trzy ogromne masssy armii, i jest starcie to tnie, normalnie pokaz slajdow :). Takze co sie dziwic, ze u Ciebie tnie :P :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch 1.05... Ale jest z nim problem (przynajmniej u mnie, choć u mojego kolegi też to występuje) - dość mocno grę zwalnia, i to jedyna widoczna zmiana oprócz zmian parametrów jednostek (min mocno podkręcony zasięg rakieciarzy). Drugi problem, u mnie zdarza się czasem zwis gry (i wyłażą artefakty min dziwne oświetlenie, znika menu - widoczne są tylko napisy) i samoistny reset kompa. Jakieś pomysły na pozbycie się tego problemu (choć podejrzewam przegrzanie RAMu karty)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek-wtorek dotrze do mnie orginałek.

Tak więc posiadaczy orginała zapraszam na meczyk 2vs2 .......

gg 1349397.........

PS.Proszę pamiętać o patchu 1.8 :) - rozmiar około 220 mb.

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz piszesz, ze 'moze zgubiles oryginal', a teraz, ze masz od kumpla.

Nikt ci nie pomoze rozwiazac tego problemu, bynajmniej na lamach forum.

 

Ja od tygodnia przymierzam sie do Kane Edition, ale jakos nie moge sie zebrac.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz piszesz, ze 'moze zgubiles oryginal', a teraz, ze masz od kumpla.

 

Napisalem " Moze mam akurat oryginal i stracilem plyte majac tylko obraz..". To sie nazywa ironia. Nie musialem Ci pisac co sie z nia dzieje!

 

Nie rozumiem czegos. Jak nie chcesz pomoc to po co sie w ogole udzielasz? zeby mi nawtykac?

Edytowane przez SeloD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.9 ma wszystkie inne w sobie, ale...

 

Jak masz wersje gry 1.8 to się ściągnie kilkanaście mb i będziesz miał 1.9 ; )

Jak masz wersje gry 1.0 to czeka Cię ściągania patcha 1.9, która ma wszystkie inne w sobie (ponad 200 mb) ; )

 

Jak masz oryginał i chciałbyś pograć to zapraszam na pokój nr 13, tam możesz spotkać polaków w tym mnie ;)

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. ja dziś albo jutro kupuje .. ponoć mają w saturnie już :D

 

edit:

no i [gluteus maximus] .. nie mają we Wrocławskim Saturnie .. trzeba czekać do 28. trudno

 

edit:

od kiedy d u p a z i m n a jest przekleństwem???? lol

Edytowane przez Zbih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zaczalem grac w dodatek (Gniew Kane'a), po paru misjach zaczalelo mnie wywalac do windowsa.

aktulanie nie mam screena z tym komunikatem, ktory pokazuje mi sie ale zaczyna sie tekstem E_OUTOFMEMORY.

 

gram na takim konfigu jak w syg'u, winxp

 

reinstalka robiona, rejestr czyszczony, stery zmianialem, directx - aktulany,

na innch grach zero problemow (przeszedlem ostatnio crysis)

Edytowane przez tOmki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superhiperman . :) czasem jestem na HSTV i czasem na 13 - ale dla mnie to za mastahy jestescie wiec pykam gdzies 3/3 i 4/4

 

Umnie w wiosce gierka była w EMPIKU 25 marca więc napewno już jest jeśli ktoś nie kupił-a warto POLECAM :)

Edytowane przez BorysVasiliev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ten dodatek to dramat , zaluje wydanych pieniedzy! Dlaczego ? to sami sie przekonacie pokonujac ostatna 13 misje , jesli takie jest zakonczenie to dla mnie CnC skonczyl sie na red alercie :) ( chociaz to inny klimat troche ) Odcinanie jeb***ch kuponow teraz tylko i to wszystko. DNO. Lepiej sciagnac sobie map packa jakiegos i byloby to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Ten dodatek to dramat , zaluje wydanych pieniedzy! Dlaczego ? to sami sie przekonacie pokonujac ostatna 13 misje , jesli takie jest zakonczenie to dla mnie CnC skonczyl sie na red alercie :) ( chociaz to inny klimat troche ) Odcinanie jeb***ch kuponow teraz tylko i to wszystko. DNO. Lepiej sciagnac sobie map packa jakiegos i byloby to samo.

Ja to po prostu zaluje calej kasy i na c&c3, i na ten dodatek, no tragedia. Co dodali w tym 7GB? 2 nowe dzwieki jednostek, podzial na podrasy, teraz kazda rasa sklada sie z 3, czyli razem 6, ale roznia sie jednostkami. Co innego? Hm moze z pare jednostek nowych ktore mozna policzyc na palacach, + 5-10 nowych map. Nie dzieki, ale za takie cos to ja podziekuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem EK C&C tiberium wars....i jest do kitu.....nie ma nawet etui/boxa albo czegoś podobnego na płyty ! Leżą tylko w wielkim pudle na jakimś wytłoczeniu materiałowym które się przykleja to płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam i tak singla nie gram - multi sie liczy. Zalezy kto co lubi!

Jesli chodzi o multi to akurat w moim odczuciu ( i nie tylko bo u siebie na lanie znam pare osob podzielajacych me zdanie na ten temat ) tez cnc3 kuleje na maxa, klimat tej serii chyba przepadl bezpowrotnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...