Skocz do zawartości
kobe2005

Korta Graficzna Do Starego Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zakupic mojemu malemu kuzynowi karte, posiada on moj stary komputer mianowicie pIII 450@550 128 RAM, Abit BH6, 40 Baracuda, 3dfx voodoo 3500, wbrew pozorom ten sprzet chodzi całkiem ok szczegolnie na win2000.

Jaka karte tam wlozyc zeby mogl sobie w cos pograc chodzi mi o to zeby dzialala bo wyczytalem ze to agp x2 jest. Myslalem ze moze jakiegos gf4mx, tylko nie jestem pewien czy to smigac bedzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór karty zależy od tego w co twoj kuzyn będzie grać. Jeśli chodzi o gry na OpenGL/Glide to pozostaw tego Voodoo. Jeśli myśli o grach na DirectX to najodpowiedniejszy wydaje się jakiś lepsiejszy GF2 (nie mam na myśli MX-a) max 32MB pamięci. Możesz wybrać na przykład coś stąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item98294352_gainward_ge...ozruchowa_.html - a ta odpali?

p.s. na tym juz nfsu na niskich detalach powinien odpalic ???

p.s.2 jak to jest z agp. Jesli plyta ma 2x to czy pojdzie karta 4x. Bo np. niektore chodza zarowno na 4x jak i 8x

Edytowane przez kobe2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie rodzina gf2 czy tez gf3 :) bedzie wystarczajaca ;] obecnie takie karty mozna dorwac w dosc przystepnych cenach

Zgadzam sie absolutnie :D ale postaraj sie dorwac najlepiej jakiegos Ti . A z Gf4 to sobie daruj mam ta karte <_< i powiem ci szczerze ze Gf3 Ti chodzi o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie bez problemu, pewnie nawet karta z agp8, w każdym razie 4 na 2 na pewno.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z częścią tej wypowiedzi. W port AGP 2x nie włozy się karty pod AGP 8x. Nie będzie pasować ze względu na układ tego portu. Co do karty pod AGP 4x - owszem wchodzi do AGP 2x bez problemu.

 

kobe2005

Bierz jakiegokolwiek GF 2 lub 3, wystrzegając się napisu MX w jego nazwie i będziesz zadowolony.

 

PS. Jeśli zdecydujesz się sprzedawać tego Voodoo daj znać na PW.

Edytowane przez shaqal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre grafiki na AGP 4x i 8x mają poprzeczki, które uniemożliwiają ich włożenie na AGP 2x. Jak ich nie mają to trzeba uważać na napięcie... Ale raczej grafiki AGP 4x powinny chodzić w większości na AGP 2x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...