Skocz do zawartości
lgolebio

Router Wi-fi Do 350 Zł (z Wbudowanym Modemem)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio znajomy poprosił mnie o postawienie domowej sieci LAN w jego mieszkaniu. Znajomy ów ma neostradę 512 Kb i z powodu zbyt skomplikowanej i czasochłonnej operacji (w jego przypadku) instalacji routera kablowego udało mi się go namówić do sieci Wi-Fi. Sam użwam routera kablowego ale nie wiem jak sytuacja stoi po stronie Wi-Fi (jakość i szybkośc połaczenia, problemy z połączeniem?). Jaki router możecie z czystym sumieniem polecić. Napewno nie skuszę się na badziewia ze stajni Pentagrama, dlatego może coś innego w przystępnej cenie.

 

To co oczekuję od Routera to:

 

1.Wbudowany modem

2.Kompatybilnośc z neostradą

3.Możliwość przpisania wewnętrznych adresów IP po MAC kart sieciowych.

4. Cena w granicach 350zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś podobnego szukałem i znalazłem za mniejszą kwotę. Od 3 dni mam Netgear DG834G. Posiada wszystkie wymienione przez Ciebie cechy. Modem, kompatybilny z neostradą, serwer dhcp z możliwością przypisywania IP po macach, wifi z WEP i WPA i dopuszczaniem po macach. Do tego firewall i obsługa dyndns. Zapłaciłem za niego 240zł.

Chodzi na razie od 3 dni i nie ma z nim problemów, wifi dopiero od wczoraj. Gdybyś miał jakieś szczegółowe pytania to chętnie odpowiem.

Edytowane przez gear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ciach!

 

To co oczekuję od Routera to:

 

1.Wbudowany modem

2.Kompatybilnośc z neostradą

3.Możliwość przpisania wewnętrznych adresów IP po MAC kart sieciowych.

4. Cena w granicach 350zł

 

U.S Robotics- totalna stabilność, unikaj d-linków(zwiechy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie....najtańszy router tej marki z wbudowanym modemem kosztuje 440 zł. :mur:

 

Ja mam tylko 350zł i ani grosza więcej. Chyba zdecyduję się na Asmaxa albo D-linka. Przez obydwie marki juz przechodziłem i są to produkty o podobnej jakości. Owszem nie są tak dobre jak 3com czy U.S.robotics , ale na inne mojego znajomego nie stać, zwłaszcza, że dojdą koszty kart WLAN co już znacząco podniesie koszty inwestycji.

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...