Skocz do zawartości
pl00b00

twardziel a transfer

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie jedna rzecz otoz:

3 minuty, czy to nie zadlugo aby kopiowac 700 mb film z jednej partycji na druga. obydwie sa na jednym tfardzielu. dysk moj to barrak 4 80 gb, mobo msi kt4. instalowalm najnowsze stery od via (hyperion) po formacie i w win 2000 mam udtwaione dma. dysk podpiolem kablem co byl w pudelku z mobo- ultra ata.

zastanawia mnie to bo jezdzielm przez ostatnie 4 lata jakim starym seagatem i wydaje mi sie ze powinno troche szybciej to kopiowanie odbywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna rzecz otoz:

3 minuty, czy to nie zadlugo aby kopiowac 700 mb film z jednej partycji na druga. obydwie sa na jednym tfardzielu. dysk moj to barrak 4 80 gb, mobo  msi kt4. instalowalm najnowsze stery od via (hyperion) po formacie i w  win 2000 mam udtwaione dma. dysk podpiolem kablem co byl w pudelku z mobo- ultra ata.

zastanawia mnie to bo jezdzielm przez ostatnie 4 lata jakim starym seagatem i wydaje mi sie ze powinno troche szybciej to kopiowanie odbywac.

powinno byc o wiele szybciej, mi film 670MB kopiuje w 64s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna rzecz otoz:

3 minuty, czy to nie zadlugo aby kopiowac 700 mb film z jednej partycji na druga. obydwie sa na jednym tfardzielu. dysk moj to barrak 4 80 gb, mobo  msi kt4. instalowalm najnowsze stery od via (hyperion) po formacie i w  win 2000 mam udtwaione dma. dysk podpiolem kablem co byl w pudelku z mobo- ultra ata.

zastanawia mnie to bo jezdzielm przez ostatnie 4 lata jakim starym seagatem i wydaje mi sie ze powinno troche szybciej to kopiowanie odbywac.

powinno byc o wiele szybciej, mi film 670MB kopiuje w 64s :)

strasznie szybko, jak tego dokonales

mi 700 z paretycji na partycje kopiuje 1.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedna rzecz otoz:

3 minuty, czy to nie zadlugo aby kopiowac 700 mb film z jednej partycji na druga. obydwie sa na jednym tfardzielu. dysk moj to barrak 4 80 gb, mobo  msi kt4. instalowalm najnowsze stery od via (hyperion) po formacie i w  win 2000 mam udtwaione dma. dysk podpiolem kablem co byl w pudelku z mobo- ultra ata.

zastanawia mnie to bo jezdzielm przez ostatnie 4 lata jakim starym seagatem i wydaje mi sie ze powinno troche szybciej to kopiowanie odbywac.

powinno byc o wiele szybciej, mi film 670MB kopiuje w 64s :)

strasznie szybko, jak tego dokonales

mi 700 z paretycji na partycje kopiuje 1.30

no to tak otowrzylem wincomandera zaznaczylem film ktory chce przgrac i nacisnalem "kopiuj" :wink: :lol:

a tak na powznie to tem maxtor chyba juz tak ma ze jest taki szybki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę się podepnę - testował ktoś czy jest różnica w prędkości (a dokładniej powinno to mieć wpływ na czas dostępu), w przypadku dysku leżącego swobodnie i dysku przytwierdzonego do czegoś masywnego (czyt. obudowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...