Skocz do zawartości
nrl

Brothers In Arms: Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Release date: Q4 2007

 

Oficjalna strona:

http://brothersinarmsgame.uk.ubi.com/hellshighway/

 

Cinema Trailer

Pre-E3 Trailer

 

Fabuła gry da nam szansę na spróbowanie swoich sił w operacji Market Garden, największym przedsięwzięciu z udziałem wojsk powietrznodesantowych podczas II Wojny Światowej. Przez holenderskie depresje przeprowadzimy ekipę znaną z poprzednich części Brothers in Arms– Matta Bakera, Joe Hartsocka i resztę legendarnej 101 Dywizji. Przyjdzie nam także wykonać tytułową misję Hell's Highway, stanowiącą istotny element w walce Aliantów z nazistami.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wychodzi? :razz: :razz: :razz:

 

W poniedziałek Gearbox uruchomił znany nam sprzed premiery pierwszej części BiA licznik. Licznik pokazuje nam z iloma jeszcze problemami muszą się zmierzyć deweloperzy. Właściwy licznik znajdziecie na stronie:www.BiAgame.comA także na oficjalnej stronie Gearboxu (button z prawej). Na forum już obliczyliśmy, że jeśli liczba spadała by dalej w takim tempie jak przez ostatnie 2 dni to gra wyszła by już za miesiąc.info www.bia.fpp.pl

:D

 

A tak wogóle to zapraszam was na www.bia.fpp.pl bo to chyba jedyny serwis w Polsce który jest poświęcony Brothers In Arms

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Screny wniatają.. :D .. ciekawe jestem na jakiej karcie z niskiego pułapu cenowego to bedzie jako tako chodzić.. :D oczywiście jak to wyjdzie :D

Obawiam sie, ze u mnie sie to uruchomi i... tyle dobrego. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale wypass :D

 

Ale jak BiA mi się przypomina, to od razu przychodzi mi na myśl to, że koleś ledwie odnajduje właściwą stronę lufy. No bo tak mu się łapy trzęsły, jakby wypił za dużo, a może to strach go zżerał. Ehh, żeby to nie miało tylu błędów co BiA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś art :?

co z tego, że jakość taka sobie - wg. mnie to nie wygląda na art

(chodzi mi o pierwszy skan, nie wszystkie)

BiA średnio mi się podobało, grafa wygląda całkiem nieźle, ale to jeszcze o niczym nie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Mnie te screeny nawet nie zachwycają :wink: Zobaczcie na budynki... bieeeda nawet nieda sie wejść do środka ani zobaczyć przez okno co z tego że postacie ładne jak otoczenie budujące klimat będzie takie beznadziejne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sugerujesz, ze to sa screeny? Nie moga to byc skriny, zobacz jakie dziwne ujecia tam sa. Ja poprostu musze zobaczyc huda, bron po prawej stronie ekranu i uwierze.

 

Ale niektore skriny na tych skanach rzeczywiscie wygladaja na real, ale nie wszystkie... wiele sie roznia niektore, na jednych widzimy normalna gre, a inne to juz prawie ze rysunki - _ -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm MoH:AA był naprawde dobre jak na swoje czasy. Miodna grafika, i fajna fabuła ;). Minus, że za 2 razem było to samo i jakoś sie nie chciało grać. ale omaha > all (też tylko za 1 razem :D). Grafa widze tutaj trzyma poziom. Oby było dużo 'fajnych' efektów dzieki, którym bedzie można bardziej sie wczuć w akcje :P (bullet time haha xD). A tak poza tym to ET > all. Czekam na ET2 z miodną grafą to bedzie da best multi ever imo :P.

 

Co do skrinów to maja taki smieszny efekt, że wyglądają jak arty a wcale nimi nie są (ofc niektóre są imo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grafa wcale nie jest nie wiem jaka.Tak sie zawsze wszyscy boja o wymagania a pozniej sie okazuje,ze chodzi na jakims szaraczku.Wezmy przyklad Obliviona i powiedzmy sobie czy ktos z tweaka nie odpali tej gry u siebie tak by byla grywalna?? Kazdy ustawi odpowiedniej detale dla siebie a skoro taki Oblivion chodzi kazdemu to napewno taki BiA3 pozniej kazdemu tym bardziej,ze te skany wygladaja znacznie gorzej niz filmiki z Crysisa,ktory napewno tez pojdzie na kazdym sprzecie,ktory ma DX9 w przyzwoitych detalach

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo nie powiedzialbym. Grafika powala i to widac zwlaszcza na 1 screenie. Ta ilosc detali ... oraz porozrzucanych wszedzie desek ,cegiel ,plyt z budynkow etc. Popatrzcie na 2 skan. Zolnierz ukrywa sie za murkiem. Widac poluzowane cegly.. pewnie po strzeleniu beda odpadac. Fakt ze to nic nowego ale fizyka pewnie bedzie tez na wysokim poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Tak tak juz widze te fizyke, latajace cegly? Sie zobaczy - watpie ze bedzie taka super...

Ja tam nie widze nic ciekawego w tych skrinach - niektore wygladaja spoko, ale Boze - nie mowmy o jakis poluzowanych ceglach, nawet nie mamy pewnosci czy to jest real screen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze 6800U wystarczy do picagniecia tej gry. To jest unreal engine 3, a nie ten niewypał co TR:L. Pewnie jak we wczesniejszych werwsjach silnika, bedzie mozna usatwic wiele detali. Mysle, ze ludzie bez zbednej paniki beda mogli w to grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

powiedzmy sobie czy ktos z tweaka nie odpali tej gry u siebie tak by byla grywalna??

Ja mam 4200 ti i wątpie żeby to jakoś chodziło grywalnie :P

 

Co do screenó to mogą to być nawet rendery czy arty jak dla mnie wyglądają jakoś dziwnie.

 

Co do gry to może mieć super grafike i latające cegły i cuda na kiju ale ja lubie ralizm rozgrywki dlatego jeżeli tego nie będzie to ta gra będzie dla mnie niczym specjalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 trzeba byc krytycznym i nawet jesli jestem czegos fanem, to nie zacieram ślepo wad. NIe pwoiedziałem ze gra jest beznadziejna, tylko silnik. Koniec tego tematu

 

@Devil, z tego co wyczytałem o silniku UE 3, to raczej nie bedzie mozliwosci zmiany trybu na DX7 tak jak to miało miejsce w CoD2. Będzie swobodna zmiana detali. Wydaje mi sie p.s 2.0 zostanie w pełni wykorzystany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...