Skocz do zawartości
nrl

Brothers In Arms: Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z fizyką w tej grze?? Bo ta gra wspiera sprzętowo physix na kartach nvidii.

w tej grze nie ma fizyki. chyba ze podbity w powietrze od strzalu w glowe helm, to jest wg tworcow fizyka.

 

pogralem, dowiedzialem sie ze bedzie nastepna czesc, odinstalowalem.

Edytowane przez Pigipon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze nie ma fizyki. chyba ze podbity w powietrze od strzalu w glowe helm, to jest wg tworcow fizyka.

No taki tekst to bardzie do CoD pasuje bo tam nie bylo, nie ma i chyba nigdy nie bedzie fizyki. W najnowszym BiA fizyka jest i to bardzo dobra, niemce po wybuchu granatu lataja az milo (ich konczyny zreszta tez) a zasłony typu plotek, beczki, skrzynie niszcza sie bardzo realistycznie. Oczywiscie szkoda ze nie wszystko da sie zniczszyc ale i tak jest o wiele lepiej niz w MoH czy CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chcesz mi powiedziec, ze do takiej "fizyki" potrzeba PhysX? fakt, plotki ladnie sie niszcza, ale wiory nie latają. gdzie latajace na wszystkie strony odlamki po wybuchu granatu. nic takiego nie ma. marnie pod tym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie rzeczy obserwuje sie nie tylko w BiA. pewne rzeczy da sie zniszczyc, pewnych nie. budynku dzialem z czolgu nie zniszczysz, ale posypie sie gdy go rozjedziesz :D

Wiem, że nie tylko w BiA, budynek nawet może się nie ruszać, ani cegiełka, ale płotki (nie te drewniane), drzewa, jakieś śmiecie dekoracyjne powinny być jak najbardziej destrukcyjne. Czy to nie jest śmieszne kiedy czołg nie może pokonać małego płotku z ułożonych cegiełek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. Jest klimacik, grafa całkiem na czasie, większych ułomności brak. I co z tego, że interakcja średnia, że IQ przeciwników raczej niskie? Zlewam to sikiem prostym. Liczy się ogólne wrażenie. Jak dla mnie to 7/10. Nie jest to CoD4 czy Crysis, ale na pewno nie można uznać go za klapę Poprawny tytuł i ja jestem na TAK.

 

Czasami odnoszę wrażenie, ze niektórzy marudzą dla samego marudzenia. Zjechać, zbełtać, byleby coś powiedzieć. Ludzie, czasy genialnych tytułów dawno się skończyły i Ameryki na nowo się nie odkryje. Jak przeszkadza Wam realistyczność to ruszcie dupska na poligon i marker w łapę i do dzieła. Paintball zapewni odpowiedni poziom rozrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba. Jest klimacik, grafa całkiem na czasie, większych ułomności brak. I co z tego, że interakcja średnia, że IQ przeciwników raczej niskie? Zlewam to sikiem prostym. Liczy się ogólne wrażenie. Jak dla mnie to 7/10. Nie jest to CoD4 czy Crysis, ale na pewno nie można uznać go za klapę Poprawny tytuł i ja jestem na TAK.

 

Czasami odnoszę wrażenie, ze niektórzy marudzą dla samego marudzenia. Zjechać, zbełtać, byleby coś powiedzieć. Ludzie, czasy genialnych tytułów dawno się skończyły i Ameryki na nowo się nie odkryje. Jak przeszkadza Wam realistyczność to ruszcie dupska na poligon i marker w łapę i do dzieła. Paintball zapewni odpowiedni poziom rozrywki :)

Zgadzam się z twoją opinią. Jestem gdzies w 1/3 gry i podoba mi sie. A co do grafiki, pare lat gram juz w CS 1.5, przyzwyczailem się do tej grafiki i jeśli w grze jest zła lub dobra grafika to nienarzekałem, jak zobaczylem grafike w BiA to moim zdaniem to bardzo dobra grafika. Gralem tez w crysisa warheada i tam też jest bardzo ładna. Najważniejsza jest grywalnosc i ogólnie polecam gre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka daje rade naprawde mozna sie wczuc w klimat wojny i zniszczenia nie mowiac juz o aspektach psychologicznych jednak chyba przeloze granie na pozniejszy termin jak wypuszcza patcha bo misji black friday na kartach ati normalnie nie da sie zagrac, nie dosc ze tekst/menu itp nagle znika to jeszcze dziwne fps dropy sa gdy na ekranie nic sie nie dzieje oO.

 

choc juz poczytalem troche na forach gearboxa i ubisoft jednak po odpaleniu gry z frapsem nagle problem ustal pomimo tego iz probowalem rozegrac ta misje kilka razy juz:D

 

edit2 no i pograne ekran po prostu po 2-3 min zrobil sie czarny i bylo widac tylko ikony "przycisniecia" wroga

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gre to Oni chyba robili na 1/2 Etatu :)

normalna ,przecietna

powinna posiadac grafe co najmniej jak w CutScenach ,

ale przeciez niema komu pisac kodu , nawet spece od kreowania modeli mieli lewe rece

jedynie co im wyszlo to pare ladnych texturek ,ale tylko kilka :/

 

b.t.w

 

1680x1050 all max 45-60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram i mi ogolnie gierka mi sie podoba.moze w sumie dlatego ,ze wczesniej w podobne nie gralem.jedynie mnie co denerwuje ,ze zolnierz bo strzale w glowe potrafi wyleciec 1,5 metra w powietrze no i czasem trafia sie mniejsze babole ale 7-7,5/10 mysle od siebie moge dac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem :) Grałem od 7 października więc jak dla mnie nie jest źle z długością. Wszystko co ważne już chyba zostało powiedziane. Ogólnie rozgrywka spodobała mi się i spróbuję jeszcze kiedyś przejść ją na wyższym poziomie.

Jak dla mnie poziom trudności został znacznie obniżony w stosunku do poprzednich części. Teraz gram na veteran i dla mnie to jest taki normal z poprzednich części. Pamiętam że już na very hard ledwo przełaziłem kolejne etapy a na autentyku siadłem na 8 rozdziale dalej tego horroru nie zdołałem ruszyć a szkoda bo nie dało się odkryć wszystkich materiałów dodatkowych które nakręcały klimat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem co jest grane, instaluje gre mija filmik i gra sie wywala pokazuje sie blue screen i reset idzie :/ wie ktos o co moze chodzic ? mam zainstalowanego SP3 bo ponoc wymagany jest, ale i tak nie dziala...

Edytowane przez fllanker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Wczesną jesienią 1944 roku odbyła się największa operacja z udziałem wojsk powietrznodesantowych podczas II wojny światowej, znana szerzej pod kryptonimem „Market Garden”. Ambitny plan aliantów zakładał przejęcie kontroli nad szeregiem mostów wzdłuż linii rzek Moza, Waal i dolnego Renu, sforsowanie niemieckiej linii obrony i dotarcie do zagłębia Ruhry. Gdyby wszystkie postanowienia udało się zrealizować, druga wojna światowa mogłaby zakończyć się znacznie wcześniej. Dążenia do jak najszybszego przeniesienia walk na teren III Rzeszy, okazały się jednak niewystarczające. Spadochroniarze od początku napotkali zdecydowany opór wroga. Brak dostatecznej ilości samolotów zmusił dowództwo do rozbicia desantu na trzy etapy, co drastycznie zmniejszyło efekt zaskoczenia. Niemcy odnieśli swoje ostatnie wielkie zwycięstwo, gotując aliantom prawdziwe piekło. Wiele tysięcy żołnierzy zginęło, odniosło ciężkie rany lub dostało się do niewoli. Amerykańska 101 dywizja powietrzno-desantowa zawsze wysyłana była w samo oko cyklonu, zaś Brothers in Arms: Hell's Highway przedstawia losy kilku członków tego legendarnego oddziału ...

PEŁNA TREŚĆ RECENZJI NA ŁAMACH PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i mechanika gry jest "drewniana". W ogole bez jakiegokolwiek polotu, strzelanie z broni nie sprawia nawet najmniejszej przyjemnosci. No i jeszcze ten smieszny dymek czy co to jest podczas strzelania z broni automatycznej. Jedyna rzecz jaka mi sie spodobala to rozczlonkowane ciala po wybuchu granatu. Jednym slowem kupa i zapychacz wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak to mówią: są gusta i guściki :> Mnie się akurat kierowanie grupą, klimat budowany w przerywnikach i otoczka nawet podobały, ale nie jest to tytuł z najwyższej możliwej półki. W porównaniu do dopiero "drewnianego" MoH: Airbone BiA: HH wypada nawet nieźle, do tego nie jest całkowicie bzdurną sieczką :>

 

reszty błędów nie pamiętam :)

Zakładam, że ich nie ma - poza tym poprawione - korekta zostanie postawiona przed sądem polowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...