Skocz do zawartości
nrl

Brothers In Arms: Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

Gra bardzo fajna, rzeczywiście trochę za łatwa i razi brak możliwości skakania. Nikt też nie wspomniał że w poprzednich częściach można było wydać rozkaz szturmowania pozycji wroga w Hell's Highway tego nie ma a szkoda.

 

Nie wiem co chcecie od Medal of Honor - Airborne mi się bardzo podobało (przeszedłem ze trzy razy) niebo lepsze od Pacific Assault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy wszyscy chcecie od tej gry, mi pomimo liniowosci, bardzo sie spodobala, od siebie dalem jej 9/10, naprawde, fabula, i taktyka roxuj'e, a tematyka II WS rzadzi na max'a ;]. Tak wiec mi sie gierka bardzo spodobala, nie wiem jak tam w multi, ale na singla jest wysmienita ;). A teraz wracam dalej zabijac szwabow z kar'a w CoD'a5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest super :D Dawno nie grałem w II-wojennego fps'a i nie żałuję, że wybór padł na tę właśnie. Jak widziałem ją u kumpla, to trochę się zmartwiłem wyglądem, strasznie 'plastusiowo' wyglądała, ale zainstalowałem u siebie noo i czasami potrafi ucieszyć oko. Świetnie, że dodano element taktyczny, drażnił mnie już trochę motyw 'One man army' w innych tytułach tego typu. Tutaj wykazanie się heroizmem najczęściej skutkuje wczytaniem ostatniego chekpoint'a. Gram na veteranie i nie jest tak źle z trudnością :D Trzeba uważać na kule wroga. Ode mnie 9/10 za odświeżenie sobie tej tematyki tak świetnym tytułem (po zapowiedziach spodziewałem się czegoś zupełnie innego, niezbyt udanego, a tu proszę jakie miłe zaskoczenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...