Skocz do zawartości
_1t_

Nba

Rekomendowane odpowiedzi

Skończył się sezon zasadniczy

 

Wschód

Detroit 64 18

Miami 52 30

New Jersey 49 33

Cleveland 50 32

Washington 42 40

Indiana 41 41

Chicago 41 41

Milwaukee 40 42

Philadelphia 38 44

Orlando 36 46

Boston 33 49

Toronto 27 55

Charlotte 26 56

Atlanta 26 56

New York 23 59

 

Pary I rundy :

Detroit Pistons vs Milwaukee Bucks

Miami Heat vs Chicago Bulls

New Jersey Nets vs Indiana Pacers

Cleveland Cavaliers vs Washington Wizards

 

Zachód

 

San Antonio 63 19

Phoenix 54 28

Denver 44 38

Dallas 60 22

Memphis 49 33

L.A. Clippers 47 35

L.A. Lakers 45 37

Sacramento 44 38

Utah 41 41

NO/Oklahoma City 38 44

Seattle 35 47

Houston 34 48

Golden State 34 48

Minnesota 33 49

Portland 21 61

 

Pary:

 

San Antonio Spurs vs Sacramento Kings

Phoenix Suns vs Los Angeles Lakers

Denver Nuggets vs Los Angeles Clippers

Dallas Mavericks vs Memphis Grizzlies

 

 

Zapowiada się nieżle. Szczególnie dużo obiecuję sobie po meczu Suns vs Lakers. Także Mavericks vs Grizzlies powinno być ciekawym widowiskiem.

Zapraszam do komentowania wyników i pisania swoich faworytów :D

Edytowane przez _1t_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suns lakers to ja jestem prawie pewien ze suns przejda. co prawda nie widze zadnego dobrego obroncy w phoenix ale suns rozpoczna festiwal rzutow za 3 i po kobem bryancie :D mike d'antoni jest prze leb tak kombinuje z tym centrem ale dobrze mu to wychodzi, boris diaw prze wchestronny gracz, normalnie gra na 3, a w suns to gral juz na centrze i na 2 :P w ostatnich meczach chyba odpoczywa albo kontuzja i na centrze gra tim thomas ;d swoja droga co jest ze amare'm ? kontuzja po kontuzji czy coach stwierdzil ze go nie potrzebuje? :P

 

no ciekawa rywalizacja bedzie mavs - grizzlies bardzo wyrownana, chociaz wieksze szanse oczywiscie daje mavs...

 

a najciekawszy pojedynek dla mnie to Cleveland Cavaliers vs Washington Wizards. lubie cala druzyne wizards, cleveland w sumie tez wiec ciekawy to dla mnie pojedynek :D

 

nie wiem czy cos zrozumieliscie z tego co napisalem, ale nawet nie czytalem tego... ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety skonczyly sie czasy NBA Action i Szaranowicz.

Jezeli ktos nie ma kablowki to tylko zdjecia w necie mozna poogladac. Dlatego nie jestem w temacie NBA juz jakies 6-7 lat.

A kiedys wszystko znalem, interesowalem sie. Zreszta wiazalo sie to z tym iz chodzilem do klasy sportowej o profilu koszykowka,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :(

 

Jak to się wszystko pozmieniało przez te kilka lat :? Dallasz w czołówce, kto by pomyślał...

Dallas od ladnych 3-4 sezonow ma silna pake - takze tu akurat nie ma niespodzianek - Dirk to prawdziwy geniusz koszykarski - i ma pozadne wsparcie na ktore nie moze liczyc AI :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety skonczyly sie czasy NBA Action i Szaranowicz.

Jezeli ktos nie ma kablowki to tylko zdjecia w necie mozna poogladac. Dlatego nie jestem w temacie NBA juz jakies 6-7 lat.

Khem, po tylu latach jeszcze nie wiesz, ze w necie masz dostep do wszystkiego? Od japonskich snuff'ow do meczow NBA. Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam stronkę skąd można sciagać wszystkie mecz NBA, ale jej nie podam, bo chyba zakazuje tego regulamin forum <_< .

W I rundzie powinno być bez żadnych niespodzianek, czyli pierwsza 4 z każdej konferencji awansuje dalej. A tam wszystko jest możliwe :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detroit Pistons vs Milwaukee Bucks - Detroit

Miami Heat vs Chicago Bulls - Miami

New Jersey Nets vs Indiana Pacers - ?

Cleveland Cavaliers vs Washington Wizards - ?

 

San Antonio Spurs vs Sacramento Kings - Faworytem Spurs

Phoenix Suns vs Los Angeles Lakers - Suns powinni przejsc dalej

Denver Nuggets vs Los Angeles Clippers - ?

Dallas Mavericks vs Memphis Grizzlies - Bez watpienia Dallas

 

Tak mniej wiecej bedzie to wygladac - moim zdanie oczywiscie ;)

 

Final - Spurs - Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Jersey powinni spokojnie przejść dalej

Co do finału - Suns - Heat. Dwie drużyny grające najbardziej widowiskowo. Nie byłoby chociaż takich szachów jak w zeszłym roku :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khem, po tylu latach jeszcze nie wiesz, ze w necie masz dostep do wszystkiego? Od japonskich snuff'ow do meczow NBA.

Oczywiscie, ze wiem.

W TV takie cos sie lepiej oglada. Jakbym byl zapalonym maniakiem to wszystko mozna miec. Moglbym sobie poprosic kolege aby mi nagrywal mecze, moglbym zaplacic abonament na kablowke, itd.

Jest wiele roznych sposobow aby kibic koszykowki mogl sledzic zmagania NBA. Ale nie jest to dostepne jak NBA Action kiedys.

Poza tym albo mi sie wydaje albo moda na kosza juz minela w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym albo mi sie wydaje albo moda na kosza juz minela w PL.

Wiesz, wydaje mi sie ze moda nie minela, ale ma miejsce jedno bardzo niepokojace zjawisko - o czym pisalismy w innym temacie - stacje nieuchronnie daza do sytuacji w ktorej sport bedzie mozna zobaczyc tylko na stacja kodowanych :? Co jest sytuacja conajmniej niepokojaca... Sport jest czescia kultury, powinien zajmowac pewne miejsce w zdrowym spoleczenstwie - mnie tylko zastanawia jedno - w TV bedziemy chyba mogli zobaczyc Szczuke, Wojewodzkiego - i oni beda "pielegnowac" kulture za pomoca TV :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to już dzisiaj z Soboty na Niedziele pierwsze meczyki :)) oj będzie sie działo, szkoda ze nie ma w tv, pewnie dopiero w niedziee coś dadzą na c+ / niestety tylko na c+ / Sporo moich ulubionych gwiazd zespołów, zawitało ponownie mam na mysli La jak i w końcu Cleveland..... nie mówiąc już o Heat :) / Kobe, Dwyane i Lebron :D takkk to ich zawsze cche sie oglądac...<najabrdziej efektowniej grający kolesie> także Playofiki czas zacząć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wiadoma sprawa cleveland wygralo z washingtonem... cleveland daleko mozesz zajsc ale bardzo lubie wizards i moze arenas wreszcie miare zlapie i w nastepnym meczu rzuci 40 punktow jeee :D ktos tam go niezle pobronil dzisiaj (hughes?) bo skutecznosci to za dobrej nie mial...

 

a spurs jedzie ostro z kings az ich szkoda troche ;d

Edytowane przez mlodass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod pubiczke nieodgwizdany foul na bryancie w koncowce suns nieslusznie prowadza 1:0 :?

Meczyk był bardzo dobry, oczywiście byłem za La. - podobało mi sie "dzielenie piłką" graczez pierwszej piątki każdy wiecej niz 10 pkt. Juz nie mowiąc że L. Walton rozegrał swój najlepszy mecz w karierze, Bryant -myśle ze zagrał dobrze, dzielił sie piłką z zawodnikami, ale mało trafiał miał beznadizjną skutecznośc. Oczywisty faul na Bryancie w IV kwarcie nieodgwizdany ? :blink: niewiem czemu sędziowie nie zaregowali -> oczywisty faul , po paru sekundach siniak , góz nad prawym okiem KObiego...no cóż....czekam na rewanż..!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i finały konferencji przed nami :D

Wschód : Detroit vs Miami

Zachód : Phoenix vs Dallas

 

Liczę na finał Detroit vs Phoenix, ale Dallas i Miami nie można oczywiście zlekceważyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej co sie dzieje ze stadomajerem?^^ wrocil na mecz czy dwa po kontuzji i co z powrotem kontuzja...?

Ogladałem te 2 mecze z jego udziałem i nie zauważyłem żadnego odnowienia się kontuzji czy czegoś takiego. Zagrał nie najlepiej, ale to raczej normalne po tak długiej kontuzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem te 2 mecze z jego udziałem i nie zauważyłem żadnego odnowienia się kontuzji czy czegoś takiego. Zagrał nie najlepiej, ale to raczej normalne po tak długiej kontuzji.

No niestety jego drugie kolano nie wytrzymalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jego drugie kolano nie wytrzymalo...

Jest to niewątpliwie duża strata dla Phoenix. Nie mają takiego klasowego centra (jak O'Neal w Miami lub Wallace w Detroit). Znowu będzie musiał sobie radzic Boris Diaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce napewno w finale Detroit..... Mam nadzieje że Miami odegrają sie ,,,za poprzedni finał i to własnie oni będą w finale a z kim ? hmmm ? Dirk, dirke, taaak Dallas poproszę ....Ajjjjt ;D

 

A co do ostatniego meczu Cavs - Detrot i gry samego Lebrona to powiem tak, naprawde myślałem i chciałem zeby dokopali detroi a mieli DUŻĄ , ogromną szanse....niestety przegrali u siebie a pozniej na wyjezdzie, DO I połowy byo całkiem niezle, James chyba 22 pkt, ale pozniej to naprawde koszmar,,,,,i to nie tylko jego ale i całego zespołu, coś poprostu nie wytrzymało

strzeliło, ...Szkodaa Detroit wygrali...:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...