Skocz do zawartości
Sysak

Karty Ati. Jak To Jest Ze Sterownikami?...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam trzy pytania do starych wyjadaczy Ati. Proszę o wyrozumiałość, bo kartę Ati mam od trzech dni i chcę się dowiedzieć kilku podstawowych rzeczy o niej. :)

1.Która wersja sterowników najlepiej spisuje się z Radeonem 9200SE

2.Czy opłaca się zawsze mieć najnowsze sterowniki, czy jest tak jak z nvidią? (dla gf 2 najlepsze są najnowsze stery 2X.XX, dla gf 4 - 4X.XX itd.)

3. Warcat czy omega? :)

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie Radeona 9200SE Gigabyte'a na pamięciach hynix'a i musze powiedzieć że ze sterami to mam straszny problem.

 

Pod Omegami jak ustawiałem żeby działało na AGP4X (bo samo mi ustawiało pod 2X) to po restarcie strasznie mi zmulało kompa.

Pod Catalystami przy przestawieniu na AGP 4X wywala mi staszne artefakty już nawet na pulpicie (wygląda to tak jakby cały ekran został podzielony na małe paseczki i nierówno poskładany).

 

Zastanawiam się nad jakimiś starszymi sterownikami, teraz chce zarzucić Warcat coś z serii 5.xx może będzie dobrze.

 

Jak znajde coś optymalnego to dam znać. Jak ktoś ma może jakiś pomysł to też chętnie wysłucham.

 

Doszedłam do tego (po wielu testach), że najbardziej stabilne są Catalysty, ale dziwi mnie jedna sprawa: otóż podczas instalowania jakichkolwiek sterowników wyświetla mi się komunikat "Zero Display Service Error" i w sumie zastanawiam się co to ma być i co ma oznaczać??

Edytowane przez Intel Inside Qroń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...