Skocz do zawartości
Muminek

Abadon Gpu Prosba Do Posiadaczy. Help Me.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mecze sie juz od dawna z ABADON GPU PRO...

 

Problem mam taki iż tempetarury wyzsze niz na orginalnym chlodzeniu.

 

Nie wiem co jest grane? Za slabo przykrecony blok ?

 

Juz tyle kombinowalem ze chyba mi sie na rogach rdzen zaczyna kruszyc....

 

Wiec chyba jednak nawet za mocno dokręcam.....

 

Bardzo prosze o jakies fotki jak to zamocowaliscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki bloczek - temperatura na GPU 6800GT (nie kręcony) pokazywana przez kartę to 42C w stresie 55C jak miałem zwykłe chłodzenie temperatury były w granichach 60 IDLE - 75 STRES.

 

Faktycznie dokręciłem dobrze, użyłem dobrej pasty (nie za dużo) pompę mam CWU i dużą chłodnicę od wartburga (chyba) z 6-cioma wentylami 120mm na niej. Jak wyłączę wentyle - temperatura GPU sięga 50C w IDLE. Czyli u mnie różnica wynioła min. 10C.

 

Nic nie wiedząc o Twoim WC można tylko wróżyć lub zgadywać... zapodaj jakąś fotkę, karty z blokiem i ukłądu - będzie łatwiej pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

to ten bloczek jest taki słąby? zastanawiam sie nad kupnem jakiegos uzywanego bloku na grafe, rozwazałem abadona, a tu zonk, dziadostwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ten bloczek jest taki słąby? zastanawiam sie nad kupnem jakiegos uzywanego bloku na grafe, rozwazałem abadona, a tu zonk, dziadostwo?

Bloczek jest dobry. Mam go na x1900 i jest OK. Coś musi być źle z montażem albo z pozostałymi komponentami WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...