Skocz do zawartości
raki

Epox 8RDA+...zakup???

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec dzisiaj pozbywam sie mojego kompa i mam ostatnia szanse zasiegnąć Waszych rad...

chce kupic Athlona 1700 0.13, Epoxa 8RDA+, DDR 333 (no name, cl2.5) :cry: do tego WC z cpc.pl za 109 lub Volcano 7+.

 

1. Ile byłbym w stanie wycisnąć z tego Athlona??? (i na jakim z tych 2 rodzajii chłodzenia)??

2. Czy opłaca sie kupowac Epoxa na nFORCIE 2 jesli nie bede korzystał z DUAL DDR?? Może kt400?

3. czy 300W zasilacz starczy?

4. Które chłodzenie wybrać i które jest mniej awaryjne (jesli można mówić o awaryjnośći?)

5. Czy ten zestaw z cpc.pl jest juz kompletny i nic nie trzeba dodatkowo kupować??

 

Z góry dzieki za rady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ile byłbym w stanie wycisnąć z tego Athlona??? (i na jakim z tych 2 rodzajii chłodzenia)??

Tez sie nad tym zastanawialem bo tez bede zmienial... mysle ze na CPC wyciagniesz przy dobrych wiatrach 1900-2000 MHz, ale nie wiem jak z Twoimi pamieciami bedzie... no a Volcano+ to podobna wydajnosc do CPC tylko glosniej.

 

2. Czy opłaca sie kupowac Epoxa na nFORCIE 2 jesli nie bede korzystał z DUAL DDR?? Może kt400?

Oplaca sie, kiedys pewnie 2 kosc dokupisz.

3. czy 300W zasilacz starczy?

Powinien

4. Które chłodzenie wybrać i które jest mniej awaryjne (jesli można mówić o awaryjnośći?)

Bierz CPC. Awaryjnosc ? Jak Ci sie wentyl z Volcano zepsuje to Ci odkupie :D Jesli dobrze zamontujesz a mimo to odpadnie to tez Ci odkupie, nie ma szans racej sie zepsuc... A CPC ? Tego nigdy nie mozna byc pewnym :D

5. Czy ten zestaw z cpc.pl jest juz kompletny i nic nie trzeba dodatkowo kupować??

Nie nic nie trzeba kupowac, a montaz to 15 min

Z góry dzieki za rady!

Nie ma za co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez planuje przesiadke na ta plyte

tylko nurtuje mnie jedno pytanie - czy ma line in, mic in

line in jest niezbedny do karty TV

wszedzie pisza ze obsluguje standard 6.1 ale nigdzie nie ma konkretnej informacji jakie posiada wyjscia/wejscia na zintegrowanej karcie muzycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec dzisiaj pozbywam sie mojego kompa i mam ostatnia szanse zasiegnąć Waszych rad...

chce kupic Athlona 1700 0.13, Epoxa 8RDA+, DDR 333 (no name, cl2.5)  :cry:  do tego WC z cpc.pl za 109 lub Volcano 7+.

 

1. Ile byłbym w stanie wycisnąć z tego Athlona??? (i na jakim z tych 2 rodzajii chłodzenia)??

2. Czy opłaca sie kupowac Epoxa na nFORCIE 2 jesli nie bede korzystał z DUAL DDR?? Może kt400?

3. czy 300W zasilacz starczy?

4. Które chłodzenie wybrać i które jest mniej awaryjne (jesli można mówić o awaryjnośći?)

5. Czy ten zestaw z cpc.pl jest juz kompletny i nic nie trzeba dodatkowo kupować??

 

Z góry dzieki za rady!

1. 2200MHz na dorbym chlodzeniu i przy dobrych warunkach

2. oplaca sie, nForce2, to nie tylko DualDDR

3. 300W, az nadto ;), byleby napiecia sie trzymaly

4. mniej awaryjne na pewno Voolcano7+

5. niby tak, ale to shit jakich malo, jak chcesz miec prawdziwe chlodzenie wodne, to zapraszam do sklepu na siliconvalley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie naprawde prosze Was o rade... planowo to do 21 mam jeszcze kompa, a potem??? Nie bedzie i co ja zrobie?

minelo cale 10 min, wiec myslales, ze otrzymasz mase odpowiedzi?

forum, tym sie rozni od czatu, ze tutaj sa przechowywane wiadomosci, a odpowiadac na nie mozna nawet po roku czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec dzisiaj pozbywam sie mojego kompa i mam ostatnia szanse zasiegnąć Waszych rad...

chce kupic Athlona 1700 0.13, Epoxa 8RDA+, DDR 333 (no name, cl2.5)  :cry:  do tego WC z cpc.pl za 109 lub Volcano 7+.

 

1. Ile byłbym w stanie wycisnąć z tego Athlona??? (i na jakim z tych 2 rodzajii chłodzenia)??

2. Czy opłaca sie kupowac Epoxa na nFORCIE 2 jesli nie bede korzystał z DUAL DDR?? Może kt400?

3. czy 300W zasilacz starczy?

4. Które chłodzenie wybrać i które jest mniej awaryjne (jesli można mówić o awaryjnośći?)

5. Czy ten zestaw z cpc.pl jest juz kompletny i nic nie trzeba dodatkowo kupować??

 

Z góry dzieki za rady!

AD1. Jesli ten Athlon bedzie ze stepingu B0 z serii JCUIB chyba tak to sie pisze :) to na V7+ masz murowane 2GHz :D. CPC sie nie oplaca! Lepiej wez Volcano.

AD2. Oplaca bo to tylko 50zł roznicy zakladajac ze wezmiesz EpoXa 8RDA bez + bo po co ci sieciowka i fireware?

AD3. Styknie na styk :D. Lepiej 350W albo 400.

AD4. Volcano nigdy cie nie zawiedzie :D.

AD5.No przydalaby sie chlodnica bo bez niej to woda sie nagrzeje i nie zdarzy oddac ciepla, wiec temp beda wyzsze niz na Volcano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Antek świetny. Bierz Wulkana.

2.Płytka jeszcze lepsza :D.

3.Proponuję dołożyć do dobrej zasiłki - chociażby Hunt Key'a, a jak masz więcej kaski to min. Chiefteca.

4.Nie słyszałem o padających Wulkanach w przeciwieństwie do CPC... ;)

5.Jak kupisz V7+ to już nic więcej nie będzie trzeba, a do zestawu z CPC to jednak dostawa tabletek na uspokojenie czy nic nie cieknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Athlona ze steppingiem B0, płytke Solteka SL-75FRN-L (nFORCE2)

i DDR Kingstona 333MHz. aaa no i Volcano 7( na high, hałas jest nie do zniesienia...)

Podkreciłem go na maxa do 1,97 GHz i miał temp 50-53.

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz czemu przy tym sprzecie GTA3 mi sie muli (brak płynności nawet na 640x480x32) :cry: :cry: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...