Skocz do zawartości
boratsc

2k3 I Problemy :/

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem u kolegi zainstalować wina 2003 ale mam problem a mianowicie karte sieciową realtek 8193 (zintegrowana) wykrywa jako Via Rhine II Oo i za cho... nic nie da sie tego zmienić... Na XP sam wykrywał że to realtek a tu lipa :/ Aha płyta główna to MSI kt6v.

 

A i drugi problem z nim to że nie animują sie gify w gadu. Znaczy jak ktoś mi puści emotke to jest tylko pierwsza klatka nimacji i dalej sie nie animuje. Taka drobnostka ale wkurza

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie da się zmienić? Opcja "Aktualizuj sterownik", wybierasz "z innej lokalizacji", wskazujesz CD z oryginalnym (firmowym) sterownikiem i na siłę instalujesz, nawet jakby się tysiąć razy pytał, czy jesteś pewien.

 

Z tymi gifami pod GG to nic nowego. Chyba nie da się z tym nic zrobić. Jak by co, to szukaj na forum - było już coś o tym. Mi te animacje nie są do niczego potrzebne, więc nie szukałem rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że sterowników właśnie nadpisać sie nie da :/ wywala mi że to nie jest sterownik do tego

 

Dołączona grafika

 

 

Podkreślam że napewno dobry plik dałem (troche sie jednak znam ale tego za nic zrobić nie moge)

Edytowane przez iqmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...