Skocz do zawartości
woj84

Klawiatura Do 30 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Noszę się z zamiarem zakupu klawiaturki. Przedewszystkim powinna być tania i w miare solidna + kilka przycisków multimedialnych.

 

Na allegro znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/item97209381_swietna_kla...opt_labtec.html

 

Wprawdzie zestawik ma mysz do kompletu, ale to nawet lepiej bo moja stara Mediatech 107 już ma prawie całą farbę wytartą.

Ktoś jest w stanie powiedzieć coś konkretnego o tym zestawie? Bo cena jest zadziwiająco niska i to budzi pewne podejrzenia.

 

Pozdrawiam.

 

 

Edit:

 

Znalazłem pare opini na temat tej myszki labtec, ponoć ma jakieś opóźnienia, więc odpada.

Z tego tez powodu postanowiłem zmienić nazwę tematu i zapytać sie jaką byście polecili klawiaturkę.

Czy brać Logitecha z małą ilością opcji, czy może jakiegoś bardziej doposarzonego Labteca lub Tracera?

Edytowane przez woj84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz że czasem gram :) i chyba by mi to przeszkadzało, więc juz wole zostać przy swoim nieco wysłużonym mediatechu, ale bez rzadnych opóźnień.

 

A czy w tej cenie dostane jakąś cichą klawiaturkę? Która firma robi takie cichawe? No chyba że taki komfort kosztuje już znacznie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz myszy bezprzewodowej bo jak dużo grasz to szkoda się męczyć!!! Sam mam taką i żałuję, a jak grę zaczynam to podłączam starą kulkową ;-) ale precyzyjną za to :-D.

Co do klawiatury to ja mam trochę innego labteca bezprzewodowego i jestem zadowolony!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tracera kopię logitecha ultraxa, tyle że z układem laptopowym. Już drugi rok to będzie jak ją mam i dalej się cieszę ;) Najważniejszy w niej jest niski skok klawiszy ale przydają się też przyciski multimedialne na górze, ona teraz coś około 40zł chodzi więc nic tylko brać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przyszłych pokoleń moge dopisać że I-BOX PHANTOM ma rewelacyjną klawkę jak za te pieniądze i z niskim skokiem klawiszy i bezprzewodowa. Nadaje się do gierek etc. No i sterowanie kompem z wyrka jest przynajmniej "rozleniwiające" ale to już zaleta wszystkich klawek bezprzewodowych :) (myszki nawet nie wyjmowałem z opakowania :D )

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Viewsonic - pomimo układu francuskiego. Kuzynka ją ma ze zmienionym układem na poprawny ( pewnie będzie się dało na tej z aukcji - jak dojdzie do mnie to sprawdzę ) qwerty. Po 9 m-c klik jest nadal bardzo dobry i nic się nie starło. Sam ją zamówiłem po zdarciu produktu media-tech ( ~7-8 m-c i przycisk "w" zrobił prawie kaput a klawisze nie chodzą tak jak były nowe ). Miałem kupić BTC 6100 ... ale farba schodzi w niecały rok ( z klawiszy ) więc odpada ...

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego ViewSonica. Chciałem tylko dodać, że nie jest to klawiatura z zawieszeniem klawiszy takim jak w notebookach. To jest zwykła klawiatura jedynie ze zredukowanym skokiem klawiszy (no i ze zredukowanymi wymiarami i układem notebookowym). Działa w związku z tym zdecydowanie głośniej od UltraX czy BTC6100. Wykonanie jest zaś bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego ViewSonica. Chciałem tylko dodać, że nie jest to klawiatura z zawieszeniem klawiszy takim jak w notebookach. To jest zwykła klawiatura jedynie ze zredukowanym skokiem klawiszy (no i ze zredukowanymi wymiarami i układem notebookowym). Działa w związku z tym zdecydowanie głośniej od UltraX czy BTC6100. Wykonanie jest zaś bez zarzutu.

W takim razie nie wiem coś za klawiaturę macał ale ten model jest absolutnie niesłyszalny ! Zresztą jak tylko klawiatura dojdzie do mnie to też to zweryfikuję bo do tej pory testowałem tylko 9 miesięczną kuzynki jak u niej byłem.

 

Ja polece A4Tech'a.

Jaki model ( daj np. link do aukcji albo sklepu ) i jak długo ją masz ?

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem coś za klawiaturę macał ale ten model jest absolutnie niesłyszalny ! Zresztą jak tylko klawiatura dojdzie do mnie to też to zweryfikuję bo do tej pory testowałem tylko 9 miesięczną kuzynki jak u niej byłem.

Miałem dokładnie taką klawiaturę - owszem, jest cichsza od standardowych klawiatur, ale nie jest cichsza od klawiatur z zawieszeniem "notebookowym" takich jak wspomniany wcześniej UltraX czy 6100. Szczególnie przy szybkim pisaniu czuć różnicę. Oczywiście kwestią dyskusyjną jest to, jakie kto ma progi przy definiowaniu głośności pracy klawiatury. W każdym razie dla mnie była trochę za głośna. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taką klawiaturę - owszem, jest cichsza od standardowych klawiatur, ale nie jest cichsza od klawiatur z zawieszeniem "notebookowym" takich jak wspomniany wcześniej UltraX czy 6100. Szczególnie przy szybkim pisaniu czuć różnicę. Oczywiście kwestią dyskusyjną jest to, jakie kto ma progi przy definiowaniu głośności pracy klawiatury. W każdym razie dla mnie była trochę za głośna. :-)

Trochę za głośna ??? No wiesz . Gdyby miała naprawdę słyszalny klik (jak w myszach ) to mogę zrozumieć ale tutaj nie ma kliku ... głośna/za głośna to już zdeydowanie przesadne określenie .

 

Czy jest jakać klawiatura mini z zawieszeniem nożycowym poza BTC 6100 (ma nożycowe wg. Ciebie bigfan ? ) (ultraX nie jest mini więc odpada )

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za głośna ??? No wiesz . Gdyby miała naprawdę słyszalny klik (jak w myszach ) to mogę zrozumieć ale tutaj nie ma kliku ... głośna/za głośna to już zdeydowanie przesadne określenie .

 

Czy jest jakać klawiatura mini z zawieszeniem nożycowym poza BTC 6100 (ma nożycowe wg. Ciebie bigfan ? ) (ultraX nie jest mini więc odpada )

Może nie do końca mini i trochę droższa niż 30 pln:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=201577

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca mini i trochę droższa niż 30 pln:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=201577

Fajna ta klawiatura, cena nawet bardzo nie przeszkadza, jednak za duża . CHoć z drugiej strony klawisze są ciaśniej niż w standardzie to może by weszła :)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...