Skocz do zawartości
Przemol^N

Programy O Grach W Tv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wlasnie obejrzalem program Gramy na TVN Turbo. Pewnie ktoras z koleji powtorka..

Moje wrazenie jest takie - bardzo zle prowadzenie, lakoniczne opinie o grach, nic w sumie nie pokazuja o danej grze.

Kretynski konkurs gosci programu w grze, wzorowany na top gear (nawet takie same kartki biale z wynikami)

Zwroty jezykowe boskie - "spoko ziom", "respect". Program jest zalosny. Wykonanie totalnie amatorskie i zero pomyslow.

Lepsze byly stare programy z Emilem Leszczynskim lub tez niezapomniane recenzje Kaziomierza Kaczora.

Nagrody w programie to heroes3 i jakies niskobudzetowe gry oraz mp3 playery manta.. Gosc programu dostal wypasa bo warcraft 3.

Mam wrazenie ze tvn jakis worek dostal gier, ktore sie nie sprzedaja juz i rozdaje je w ramach pozbycia sie kosztow utylizacji. Oceniam program na 0/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Osobiście wole dwójke tych kolesi z HYPERa nie wiem jak to sięnazywa ale jest tam jeden konsolowiec i drugi to PCciarz i potrafią oddzielnie z innej strony spojrzeć na daną gre. A ten program raz obejżałem i nie polecam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole dwójke tych kolesi z HYPERa nie wiem jak to sięnazywa ale jest tam jeden konsolowiec i drugi to PCciarz i potrafią oddzielnie z innej strony spojrzeć na daną gre. A ten program raz obejżałem i nie polecam :P

Review territory ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole dwójke tych kolesi z HYPERa nie wiem jak to sięnazywa ale jest tam jeden konsolowiec i drugi to PCciarz i potrafią oddzielnie z innej strony spojrzeć na daną gre. A ten program raz obejżałem i nie polecam :P

Program o któym wspomniałeś to "Review Teritory" i sam go oglądam z checią ;). Może nie zawsze zgadzam się z ich ocenami (a z ich systemem ocen już w ogóle) ale ten program jest przynajmniej zabawny 9czasem niezła beka) i rzeczywiście widać że na grę spoglądają dwie różne osoby. Takie rozwiązanie daje pełniejszy obraz "recenzji" (w cudzysłowie bo trochę to takie opowiastki o grze niż recka). Tak czy inaczej ten program, przynajmniej ja, uważam za udany. Zaś co do tego na TVN Turbo to nawet nie widziałem że jest coś takiego :lol:. Wcale mnie nie dziwi że uważacie to tutaj za szmirę, powinni zostać przy samochodach/jednośladach albo jeżeli biorą się za takie tematy to z pewnym zaangażowaniem. Ogólnie TVN się "rozłazi", kilka stacji tematycznych z których ja uznaję tylko " oryginalny" TVN i TVN24 (ale to moje zdanie ;) ). Muszę zobaczyć to "cudo" żeby mieć pełniejsze zdanie jednak. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze w polsce nie ma porzadnego programu o grach. Ja lubie ogladac giga games.

Jak jeszcze kablówka była to się oglądało :P. Czasami można też obejrzeć Game network, fajne recenzje, praktycznie nie da się tam nic przegapić, bo programów jest mało, a powtórki są z 20 razy dziennie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez ogladalem tyle ze nie do konca. jakos tak nie przyciaga ten program.

pamietam kiedys byl taki program "Esc" czy jakos podobnie. to byl chyba najlepszy program w tv o grach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Widzialem" ten program kilka razy przez przypadek, ale jak postanowilem zobaczyc troche wiecej to mi sie odechcialo. Ten program jest tak [tu sie wytnie:wink:] ze az glowa boli. Porazka i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez ogladalem tyle ze nie do konca. jakos tak nie przyciaga ten program.

pamietam kiedys byl taki program "Esc" czy jakos podobnie. to byl chyba najlepszy program w tv o grach.

Escape i zaje%*& głosem lektora. Da best program o grach komp w Polsce :P

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci od tego programu na TVN Turbo nie mają pojęcia o grach i kompach,i założę się że wsadzili tą żenadę tylko dlatego,że nie mieli co innego tam władować,musieli program zapchać.

A Reviev Territory rządzi :D (Czyżby przedtem nie nazywał się Previev Territory?)

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, spróbuje obejrzeć, ale po recenzjach wynika, iż jest żałosny...

Heroes 3 i Warcraft 3 to nie takie złe gry, ale za to MP3 playera Manta to już żałość...

AragornPL nie chodzi o to czy dobre czy zle ale stare i warte pare zlotych.

Heroes 3 kosztuje 19.99...

Wiem, ostatnio kupowałem takiego Heroesa ;)

Ale TVN, taka bogata telewizja, powinna fundować lepsze gry (typu F.E.A.R, Quake 4, NFSMW czy CoD2)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AragornPL nie chodzi o to czy dobre czy zle ale stare i warte pare zlotych.

Heroes 3 kosztuje 19.99... i za to trzeba wyslac smsa za bodajze 2.44 i moze wylosujesz.. A taki wypas warty 40 zetow jakim jest W3 to juz nagroda specjalna dla gosci programu....Ogladac lubie GameOne ale niestety z francuskiego .. znam tylko slowo Jeux - Gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem ten program bo po totalnej posusze jaka nam funduje telewizja bylem spragniony takiego programu.

Okazuje sie, ze totalna beka z tego programu. Tego wyluzowanego kolesia to pałą przez łeb i nic wiecej. A gosci co zapraszaja to juz historia. Po ch*** mi wywiady z jakimis dupkami ?

Program o grach, a wiecej pierdzenia niz grania.

Ostatnim znosnym programem byl GameBox z TVP

Rozmawialem mailowo z prowadzacym to sie okazalo, ze prezes sciagnal go z ekranu bo byla mala ogladalnosc.

Kiedy w PL bedzie cos na miare olimpiad jak w Korei ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Kiedy w PL bedzie cos na miare olimpiad jak w Korei ?

Chyba nie za szybko. W zasadzie to nie wiem czy dożyjemy takich czasów :(. U nas rozrywka jaką są gry traktowane są jak jakieś zabawy dla dzieci. Skoro tak uważają i widza gierki jak GTA to zaraz podnosi się rwetes że gry sa brutalne itp. itd. Jeżeli mentalność ludzi w naszym kraju się nie zmieni to lipa. Ale spoko, my wychowaliśmy się na grach więc już niedługo pokolenie "graczy" będzie w wiekszości (tak myślę). Przeciwnicy badź nieświadomi w końcu odejdą a wtedy sytuacja się poprawi.

 

PS: GameBoxa też oglądałem bo był nawet ciekawy, szkoda że go zdjeli. Zawsze to było "coś".

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameBox może i byl lepszy od tego "czegoś", ale generalnie dobrego, polskiego programu o grach w TV nie było i prawdopodobnie nie będzie.

Zresztą ja wolę posiedzieć na necie i dowiedzieć się przez te pół godziny 10 razy więcej na temat gry która mnie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten program na tvn to takie dno ze ocena 0/10 jest za wysoka

 

gosc mowi "w dzisiejszym programie krew pot i lzy czyli to co lubicie najbardziej" a pozniej "recenzuje" gre zagatki agay christi. Co za imbecyle. Tylko jalowe teksy potrafia puszczac. Zygac sie chce jak sie to oglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest badziewny oglądałem jeden odcinek i onim zapomnaiłem w przenośni i nie tylko.

Review territory żądzi to jest świetny program i w dodatku z humorem.

Jak chcecie sobie oglądnąć jakieś programy o grach to HYPER jest odpowiedni leci on na kanale 41(Cyfra+) od 21:00 do 01:00 ale gry są pokazywane od 21:20 do 00:40 przed HYPEREM lecą bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku laku Hyper dobry ;]

 

Review Territory rzeczywiscie mozna obejrzec. Dobre gry, luzne lecz nie przeslodzone dialogi prowadzacy. Plusem jest to ze jeden to totalny konsolowiec a drugi to 100% pcetowiec. Zawsze wywiazuje sie z tego jakas ciekawa rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja sobie kawał czasu temu odpuściłem hypera bo mi brakowało programu o grach <_< ...będę musiał zobaczyć co i jak ;)

 

na 4fun.tv leciał też kiedyś program o grach...jednym z prowadzących był chyba niejaki Krooger...

 

póki co wszystko było lepsze od tej szmiry z tvn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten program na TVN,jest raczej średni,czego nie można powiedzieć o ludziach występujących w nich.Dziś pokazywali dwóch kolesi grających w WoW-sposób omawiania tej gry przez gościa w czarnej koszulce wołał o pomstę do nieba :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...