Skocz do zawartości
eragonek

Jaki Joypad Wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś dobrego, ale nie za bardzo drogiego joypada do koputerka.

 

 

Na razie wpadły mi w oko 2 modele:

-Apollo Joy Pad GP-3000 Space Rumble dostał znaczek jakości w CDA

oraz

-Logitech Cordless Rumblepad II polecali go na Hyperze

 

Jak macie któryś z tych padów lub inne godne polecenia to piszcie. :)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego, ale nie za bardzo drogiego joypada do koputerka.

Na razie wpadły mi w oko 2 modele:

-Apollo Joy Pad GP-3000 Space Rumble dostał znaczek jakości w CDA

oraz

-Logitech Cordless Rumblepad II polecali go na Hyperze

 

Jak macie któryś z tych padów lub inne godne polecenia to piszcie. :)

Jeśli taniego to raczej nie Logitech bo jest jednym z najdroższych przewodowcyh padów na rynku, ale jeżeli zależy Ci na precyzji ruchu oraz jakosci wykonania to tylko Rumblepad2. Ma bardzo dobrego krzyżaka chyba najlepiej wykonany wśród wszystkich padów, jeżeli chodzi o analogi to też świetne. Sam go mam i jestem bardzo zadowolony fakt że jeszcze niedługo(niecałe pół roku) aby wyszły jakieś jego wady ale raczej się nie zanosi :) Jeżeli chodzi o tanie pady to niewiem ale raczej nie polecam bo kilka moich kumpli ma z media techa, manty i każdy z nich ma jakiś przycisk który się klinuje :) albo mają uszkodzony krzyżak lub po jakimś czasie analog traci czułość i nie reaguje w niektóre strony. Co do tego Apollo to neiwiem nie miałem do czynienia ale wiesz jak to jest z takimi testami jak ktoś testuje pada przez jeden dzien to trudno zeby po jednym dniu coś się uszkodziło i wyszła jego wytrzymałośc. Miałem wcześniej jeszcze MT160 też nawet dobry ale po 1,5 roku wciskał się jeden przycisk i musiałem pada huknąc od boku zeby odskoczył... ale jakoś przebolałem :-P ale po 3 latach calkowicie nie odskakiwał analog do środka i kupiłem Rumblepada.

Podsumowując polecam Ci Rumblepada2

PS. Odradzam Ci kupna innego Logitecha DualAction po jakimś czasie analog nie działa w prawo i jest to chyba wada całej serii bo nagminnie czytałem w komentarzach i opiniach o tej wadzie. Pad jest o 30 zł. tańszy od Rumblepada2 więc tyle to chyba nic...

Edytowane przez Vieri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumblepad 2 ma dobrze wykonanego krzyzaka?

 

Buahaha :P

 

Mialem 3 egzemplarze w rece - sam posiadam jednego i D-Pad ma tendencje do klinowanie sie w 2 pozycjach i jest tandetnie wykonany - wystaje nad obudowe i jak sie spojrzy pod kontem to widac wnetrze.

 

Mi to tam rybka bo i krzyzaka nigdy nie uzywalem - grywam na padzie okazjonalnie w jakies scigalki wiec tylko na analogach - przyzwyczajenia z PSX'a - wysmienicie sie na nich gra.

 

Innego bym nie kupil - Logitech to jednak Logitech a o wadzie krzyzaka wiedzialem przed zakupem i jednak sie na niego zdecydowalem.

 

A do czego krzyzak? Bijatyk? Kto widzial dobre mordobicie na PC'ta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill Billa Gejtsa ? :) jołk :)

 

a Rumblepad 2 spoko padzik, mam na testach, chyba kupie sobie wersje bezprzewodowa. krzyzak jest wlasnie taki jak napisal Forrestal, ale i tak sie go nie uzywa :) pada kupuje sie dla analogow przeciez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupic orginalny od ps2 i dokupic przejściówke, wiem że koló 100zł ale masz pewnośc że nić nie padnie zaklinuje i że będziesz sie wkurzał przy grze, te pady są praktycznie niezniszczalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumblepad 2 ma dobrze wykonanego krzyzaka?

 

Buahaha :P

 

Mialem 3 egzemplarze w rece - sam posiadam jednego i D-Pad ma tendencje do klinowanie sie w 2 pozycjach i jest tandetnie wykonany - wystaje nad obudowe i jak sie spojrzy pod kontem to widac wnetrze.

 

Mi to tam rybka bo i krzyzaka nigdy nie uzywalem - grywam na padzie okazjonalnie w jakies scigalki wiec tylko na analogach - przyzwyczajenia z PSX'a - wysmienicie sie na nich gra.

 

Innego bym nie kupil - Logitech to jednak Logitech a o wadzie krzyzaka wiedzialem przed zakupem i jednak sie na niego zdecydowalem.

 

A do czego krzyzak? Bijatyk? Kto widzial dobre mordobicie na PC'ta?

Widziałem bardzo wiele dobrych mordobić na pc powiem nawet kultowych dla mnie na emulatorze mame i do tego właśnie jest potrzebny dobry krzyżak sam chce pada kupić bo w moim mediatech corsair krzyżak przestał zaskakiwać w prawo ma do tego tylko jednego analoga , w devil may cry 3 nie moge pograć a na logitecha mnie nie stać jakieś propozycje do 60 zł? Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bdb wybór imo. Ja sobie przejściówkę chyba kupię, bo mam jeszcze PSX i do niej 3 pady (1 duala i 2 bez duali) oryginalne Sony, nie jakieś shity. :D

 

Mam gamepada Logitech'a Dualaction, dałem się zrobic w jajo, bo to istna padaka. Lewy analog się rozkalibrowywał, wymienili mi na nowy i jest dobrze, choć czasami się sypie. Więcej nic nie kupię od Logitecha, komercyjny przereklamowany shit i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupic orginalny od ps2 i dokupic przejściówke, wiem że koló 100zł ale masz pewnośc że nić nie padnie zaklinuje i że będziesz sie wkurzał przy grze, te pady są praktycznie niezniszczalne

O tak, święta racja :D

 

A może warto kupić pada od ps one z przejściówką miałem kiedyś zwykłego dualshocka do psx i nie powiem służył mi bardzo długo http://www.allegro.pl/item111580428_hit_du...wyprzedaz_.html

' date='14 lip 2006, 18:55' post='2228192']

A ja mam pytanko:

 

Czy to z tym będzie dobrym rozwiązaniem? Czy lepiej za te pieniądze kupić Logitecha?

Nie ma się nawet co zastanawiać.

Sam od ponad roku jadę na podobnym zestawie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja doradzam tak jak ktos juz pisal.

Dwa pady Sony z PSX/PS2 i przejsciowka.

 

Zadam tez pytanie w tym dziale,bo nie ma sensu pisac nowego topicu.

Poszkuje Joysticka(nie joypada) do grania w pare symulatorow.Co polecacie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzis dostalem pada marki Dilong (ktos juz wczesniej wspominal ta nazwe). Model PU401, to jest jakis dual shock. Postanowilem go od razu przetestowac m. in. w Pro Evolution Soccer 4 i Tony Hawk's Underground 2. A teraz wnioski, pad mnie kosztowal 29 zl + 8 zl przesylka (taniej niz na Allegro, bo kupowalem bezposrednio ze strony dystrybutora). Kasa mala, wiec oczekiwania nie mogly byc zbyt duze. Wszystko dziala, ale czy chodzi to dobrze to juz inna kwestia. Beznadziejny jest krzyzyk, nie jest dzielony (to tylko tak wyglada, a w rzeczywistosci jest jednolity pod obudowa), powoduje m. in. to, ze wciskajac niekiedy dół+lewo zaskakiwala mi jeszcze gora i zamiast biec po skosie w dol ludzik biegl w gore tez po skosie :P. Druga wada to wibracje, chyba troche odbiegaja jakosciowo od tych z PS2. Lewy silniczek wibruje inaczej niz prawy, bardziej szarpie (sprawdzalem w ustawieniach kontrolerow gier oraz na THU2). Nie mialem okazji przetestowac jeszcze na jakiejs porzadniejszej grze z wibracjami, jesli jakas polecicie chetnie wyprobuje, bo w PESie nie ma wibry (moze NBA2006?). Czuje sie w rekach, ze to nie jest pad za "stówe", ale dziala, co mnie cieszy. Moze jak kiedys bedzie mnie stac na cos lepszego to nie zal bedzie mi wydanych 37zl, bo mysle ze nawet sprawnego mozna by sprzedac jeszcze potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także zamierzam kupić pad, mam już przejściówkę MANTY

 

Chcę coś niedrogiego do 50-70zł i znalazłem:

  • Logitech Precision Controller (PS2), ale on także ma wypukłe grzybki :( LINK 49,9 PLN
  • Pad MANTY, krzyżak wygląda na dość wygodny, co do przycisków to nie wiem :/ LINK 59,9 PLN
  • Cyber Pad 2, podróbka pada XBOXA, słyszałem, że świetnie lezą w ręku LINK 39,9 PLN
  • Pad XBOXowy firmy BIGBEN ;] chyba trochę lepsza podróbka LINK 80 PLN
  • Tutaj oryginalny pad DUALSHOCK SONY tylko ten krzyżak... LINK 55 PLN
Pady do XBOXA mają te fajne wklęsłe grzybki i trochę inne krzyżaki. Niech jakiś posiadacz pada XBOX wypowie się na temat jego ergonomii.

 

Jak wypada w starciu z padem od PS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest zlego w krzyzaku Sony?

 

Xboxowe pady sa IMHO bardzo wygodne, mam duze dlonie i DS2 jest dla mnie jednak troche przymaly, nie moge go komfortowo chwycic cala dlonia. Z Xboxowym nie mam tego problemu, no i triggery sa fajne.

 

Z wlasnego doswiadczenia moge tez polecic pady firmy Logic3 - bardzo dobre wykonanie i duza wytrzymalosc. Niestety napchane maja do srodka chyba z 6 diod i sie swieca jak choinka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...